Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szarlotka80

Jaki prezent na Walentynki dla męża???

Polecane posty

Gość Opierdziane Gacie ORYGINALE
Wyslij go do burdelu :) Niech se chlopak porucha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej
spraw mu nową dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że każdy jest inny i to Ty najlepiej znasz swojego męża i wiesz co lubi i co sprawi mu radość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno powiedziec
zalezy tez ile chcesz pieniedzy wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallissa
moim zdaniem najlepszy prezent dla ukochanego to kolacja przy swiecach pieknie przygotowana piekne pyszne menu ,bombonierka noi ...sex!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do energicznej
trzydziestolatki> jesteś feministką z przekonania czy jakos oficjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do energicznej
czy należysz do jakiejs organizacji, zrzeszenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooim zdaaaniem
seksowna bielizna,wino i romantyczna muzyka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta tak ten w lustrze to ja
Polecam książkę z cyklu "101 sposobów" ta powinna się nazywać " 101 sposobów na masturbację "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie spokój. Seks na walentynki? To w pozostałe 364 dni w roku w ogóle tego seksu nie uprawiacie? To powinno być coś miłego, wyjątkowego. Loda to ja mu mogę zrobić równie dobrze 12 lipca co 14 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź najlepsze pomysły na moim blogu. Dużo różnych ciekawy propozycji http://mlodyduchem.bloog.pl/id,340088989,title,Dzien-Drogiego-Walentego,index.html?_ticrsn=3&smoybbtticaid=512339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź najlepsze pomysły na moim blogu. Dużo różnych ciekawy propozycji http://mlodyduchem.bloog.pl/id,340088989,title,Dzien-Drogiego-Walentego,index.html?_ticrsn=3&smoybbtticaid=512339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż za "wyrafinowana" reklama bloga, szkoda że tytuł postu zdradza że wcale nie masz żadnych pomysłów na prezent... ja tez uważam że to komercyjne i niepotrzebne święto, ale mój mąż już mi kupił jakieś rzeczy, więc trochę głupio byłoby nic mu nie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annana
Ja swojego meza do opery zabralam wczoraj jako prezent na walentynki, jest jej milosnikiem. Dzisiaj on ma mnie zrobic jakas niespodzianke. :D Sama wiesz, co maz lubi, pomysl w tym kierunku. Mysle, ze przemyslany prezent zwiazany z jego zainteresowaniami go bardzo ucieszy, bo sama kolacja to troche banalnie i stereotypowo jak dla mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskocz w jakąś nową sexi bieliznę i zaplanuj upojną noc :) to każdemu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decorte
ciekawe prezenty na walentynki warto zobaczyć prezent z własną dedykacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havala
zależy od budżetu i fantazji - można zrobić wiele małych, bardzo miłych gestów lub szarpnąć się na coś większego, np wspólną, weekendową wycieczkę do Paryża ( http://mojeloty.pl/loty-do/paryza/ ). Wszystko też zależy od Waszych preferencji, wiadomo, że to będzie świetny prezent, ale dla kogoś, kto lubi ruszyć się z domu, a już nie dla piecucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbosiak
Proszę bardzo - http://prezentmarzen.com/lot-szybowcem/ To tylko przykład, kwestia tego, jaka to osoba. Ale prezenty można dobrać pod każdego i pod każdy budżet i zawsze może to być coś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu rok temu kupilam 3 prezenty, po pierwsze fajna bielizna dla siebie;p po drugie maz jest fanem gier wiec dostal gre z www.gryplanszowe24 i po trzecie dobry alkohol;] był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregg81
Właśnie przeczytałam, iż w 2016 roku walentynki będziemy obchodzić pod znakiem erotycznych prezentów - i chodzi tu nie tylko o standardową czerwoną bieliznę czy maskotki w kształcie serduszek, a o afrodyzjaki, wibratory czy seksowne przebrania. Przynajmniej takie wnioski płyną z wyliczeń portalu allegro.pl, który podsumował jak wygląda zainteresowanie kupujących kobiet i mężczyzn erotycznymi gadżetami. osobiście się z tym zgadzam i już zamówiłem mojej połówce Wibrujące jajeczko Fifty Shades of Grey http://www.erotyczny24.pl/wibrujace-jajeczko-fifty-shades-of-grey-relentless-vibrations-p-1561.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×