Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety cechuje taki paradoks

Polecane posty

Gość gość

że teraz wszystkie są feministkami, nie chcą "pana i władcy", a przynajmniej tak deklarują. A przecież wiadomo, że pragną by facet dominował! To samo kariera, kobiety też mogą na siebie zarobić ok. A przecież wolą jak to facet utrzymuje kobietę. No to o co chodzi, czemu się nie chcecie przyznać do własnego instynktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feministki to są tylko te panie w telewizji a czasem to tylko udają albo nei wiedzą co to znaczy feministka, żeby być pokazanym w tej telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feminizm to wolność wyboru, a nie bunt przeciwko myciu podłóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z Tobą. Jestem niezależna, szybko podejmuje decyzję i samodzielnie, mam na głowie wiele obowiązków i nie wyrażę zgody na to, by ktoś mną dyrygował. Ja nie potrzebuję osoby, która będzie mnie zagłuszać, narzucać swoją wolę i jeszcze mnie przekonywać, że tak ma być. Polecenia i rozkazy to w wojsku, a nie w domu. Co innego doradzenie komuś w czymś, gdy proszę o pomoc,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhtrrt
czyli raczej chcecie być utrzymankami na wychowaniu mężusia? to czemu tez chcecie wielu partnerów seksualnych facet za zdobycie bytu powinien dostawać świeży towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiety nie chcą po prostu wymogu dziewictwa chcą się puszczać a potem i tak być dodatkiem do lepszego od nich faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to w ogóle nie wiedzą czego chcą. muzułmanki chcą móc same prowadzić samochód a Europejki mogą to robić ale wymagają by facet miał prawko i był kierowcą w związku. To nie dotyczy tylko feministek choć feministki to w ogóle jakieś wariatki umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jeszcze cwaniura puszcza się za młodu,a wymaga by facet nie chodził na dziffki z łaski pójdzie do marnej pracy a wymaga kasy i fantów od faceta wygląda przeciętnie,albo jest brzydka a wymaga przystojniaka najwięcej jest takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fhtrrt i wyszło szydło z worka. Kobieta jest dla was tylko rzeczą, p*********m towarem, materacem i niczym innym. Nienawidzę mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej nie lubimy kolumnowych nóg !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×