Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, które długo pozostają singielkami nie nadają się na

Polecane posty

Gość gość

żony i partnerki. Te które są samotne do 30stki i dłużej nie mają szans być dobrymi żonami lub partnerkami, są przyzwyczajone do życia w pojedynke i samolubne. Inna sprawa, że mało która z takich jest normalna i ładna jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płeć tu akurat nie ma nic do rzeczy; to samo dotyczy facetów. Dziwaczeją tak samo. Człowiek który od pełnoletniości żyje samotnie nabiera zbyt dużo staropanieńskich/starokawalerskich zwyczajów, traci zdolność do ustępstw i kompromisów, które są niezbędne do życia z drugim człowiekiem. Oczywiśnie nie jest to niemożliwe, ale jest trudne i coraz trudniejsze z każdym rokiem samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze ktos kto tak gada musi byc ograniczony ludzie elastycznie zawsze potrafia odnalezc sie w kazdej sytuacji a ci nie elastycznie nawet chocby od podstawowki mieli za soba tysiac zwiazkow i tka nie beda potrafili zyc z kims innym co z tego ze ktos jest z kims w zwiazku jak cialge sie kloca ich zycie to pielko i awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety wogóle nie nadają się na żony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety jestem smutną kobietą przed 30. nigdy nie byłam w związku :( Nie jestem brzydka, mam dobra prace i studia... może troche nieśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury totalne rozżalonego gogusia odrzuconego przez singielkę. Ktoś jest sam z różnych względów i nie dlatego że jest brzydki czy ma zły charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.41 tak pedale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne bzdury w większości to jakieś ukryte psycholki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie nudne musi być życie takiego osobnika, który zakłada taki temat. Człowiek spełniony, nie ważne czy singiel czy nie, nie ma potrzeby rozkmniniania i analizowania życia innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś sam nie potrafi się zmienić to jego problem. Poszukaj kogoś ze swojej ligi. Żałosne są wypowiedzi kolesia co płaci za sex i z jedynymi kobietami którymi się spotyka to prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu sie tak spinacie, taka niestety prawda smutne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom różnie się życie toczy, i nie da się przewidzieć jak się potoczy. A uogolnianie i robienie takich założeń jest głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:10 i 11:30 prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:08 i 10:59 tez prawda. Ktos kto zalozył topik sam sie nie nadaje jak tak go to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mają duże zdolności adaptacyjne i inteligencję, więc potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji i przystosować, przetrwać. Niestety nie wszyscy. Ten, co założył temat pieprzy głupoty. Wojny się zdarzają, kataklizmy,a ludzie dają radę. Małżeństwo to normalka, tak jak być singlem. Tylko faktycznie jakaś patologia wymyśla sobie problemy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc singielek kolo 30stki jest szurnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale prawda... dlugo jez jestem singielka i im dluzej tym wiecej przeciwskazan widze ku byciu w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma potwierdzenia w rzeczywistości, że singielki są "szurnięte". Najgorsze mendy to byłe mężatki. Dyrektorka mojej szkoły dawnej była bardzo atrakcyjną kobietą, 2 rozwody na koncie, wredny babsztyl był, zaraza. Potem nastała "stara panna", fajna babka i anglistka też nie miała męża, a była w porządku. Jak wspominam nauczycielki to najgorsze mendy te mężate. Chłop taką wnerwił i dzieci, więc się na nas mściły w szkole. Często ktoś zostaje sam, bo nie leci na byle co po prostu. Walnięte są osoby, które szukają partnera na chama i wszędzie, nawet na wysypisko śmieci by polazły w akcie desperacji. Rozwalają rodziny, to jest chore, a nie uczciwy samotny człowiek, który nikomu nie szkodzi ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak tak ci przeszkadzaja te szurniete singielki to nie tykaj i zadawaj sie tylko z normalnymi, co za problem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ojj dziecko nie wypowiadaj sie odrob lekcje i wracaj do szkoly, a nauczycielki to inny gatunek kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha troche racja ja mam 23 lata i to jeszcze dziecko mowimy o wieku okolo 30 po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Często ktoś zostaje sam, bo nie leci na byle co po prostu. Walnięte są osoby, które szukają partnera na chama i wszędzie, nawet na wysypisko śmieci by polazły w akcie desperacji. Rozwalają rodziny, to jest chore, a nie uczciwy samotny człowiek, który nikomu nie szkodzi ☹ x dokladnie zycie roznych ludzi toczy sie zupelnie roznie nie wszyscy maja rowny start w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są cwane , jeśli zagrywa do nich jakiś podejrzany lub nieinteresujący typ , szybko potrafią zorientować się i zagrać tak żeby to on się nie łudził na coś więcej....nie jesteśmy takie złe , to faceci są bylejacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem singielka 30 lat i bardzo szczesliwa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś u mnie w szkole jest na odwrót, młoda nauczycielka czy nauczyciele są bardzo nerwowi , bardzo. Jeden ma a drugi nie ma żony, nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie facet nie interesuję to zachowuję się tak żeby nie widział we mnie potencjalnej partnerki :) To nie jest taka zła opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie wredni... ludzie maja rozne powody z ktorych sa samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem dzieckiem, po pierwsze, a po drugie nauczycielki to normalne kobiety, jak każde inne. Gościu z 13:45 to ty odrób lekcje z czytania ze zrozumieniem. Masz braki w edukacji duże. Ktoś po prostu wspomina szkołę i akurat nic nie ma do nauczycielek niezamężnych, to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×