Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pabloko

kocham kochankę

Polecane posty

Gość pabloko

witam jestem żonatym facetem - 30 lat, żona 28 lat, dziecko w drodze, piszę tutaj bo mam taki mętlik w głowie że może ktoś mi doradzi co robić. Otóż pół roku temu poznałem kochankę, ma 31 lat, ma męża którrego nie kocha i nie sypia oraz 2 dzieci. Na początku zaczęliśmy pisać maile, kamerka i sms. Po jakimś czasie zaczęliśmy być bardzo blisko siebie spedzalismy razem na necie badz telefonie nawet po 8 godzine dziennie. Spotkaliśmy się 2 razy na sex, jest bardzo atrakcyjną kobietą, choć nigdy pod tym kątem nie patrzyłem na nią. Z żoną układa nam się różnie, napewno darze ją bardzo dużym szacunkiem, ale raczej to nie jest miłość. Mamy dużo rozbieżności w różnych tematach, a z Magdą (tak nazywa się moja kochanka) jak rozmawiamy to tak jakbyśmy się znali bardzo długo. Ciągle o niej myśle ona zresztą też o mnie myśli i nie wiem co mam zrobić. Bardzo kocham Magdę ale boję się tego związku choć wiem że z żoną nie będę szczęsliwy, choć urodzi moje dziecko. Proszę nie osądzajcie mnie tylko bo jestem naprawdę dobrym człoiekiem ale stało się zakochałem sie po uszy, Co wybrać żonę czy kochankę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, z pewnościa jesteś dobrym czlowiekiem. lecz się na nogi bo na głowę za późno. serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajebiście dobry człowiek zdradzający żonę. I frajer w dodatku, i tchórz. Zamiast ratować małżeństwo (brak seksu z małżonką) to poszedł na łatwiznę i zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Dobry czlowiek zdradza zone ktora nosi pod sercem jego dziecko? Twoim obowiazkiem jest teraz zajac sie zona i dzieckiem a nie myslec o jakiejs lasce. Jak to sobie wyobrazasz zostawisz kobiete z malym dzieckiem a sam zamieszkasz z kochanka i jej dziecmi. Ktorej twoje dziecko bedzie przeszkadzac. Mysl o SWOIM DZIECKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz czelność nazywac się dobrym człowiekiem? Pewnie jesteście młodym małżeństwem, sypiasz jednocześnie z dwoma kobietami, z czego Twoja żona jest z Tobą w ciązy? Jakim trzeba być skurwielem, żeby robić coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloko
to nie tak że od razu zdradziłem z Magdą było tak że często rozmawialiśmy o wszytkich tematach i tak wyszło że bardzo zbliżyliśmy się do siebie. Proszę nie piszcie że jestem złym człowiekiem, nie planowałem tego nigdy nie chciałem innej ale Magda jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloko
proszę o poradę tylko co zrobić, ok rzucę Magdę ale jak o niej zapomnieć hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie nazywa się Magda ale może mieć na imię Magda. Zostaw ją sobie na deser i używaj od czasu do czasu. To poprawia samopoczucie. Ale ani ona ani ty nie powinniście brać rozwodu. Ona ma dwójkę dzieci i męża i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
A twoja zona nie jest cudowna? Z tej Magdy musi byc nie zla s.... skoro majac meza i 2 malych dzieci sypia z innym. Kim trzeba byc by rozwalac 2 rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy facet myslący fiutem. Człowieku, a co Ci pisać? Zastanawiasz się nad zostawieniem swojej żony, w ciązy, dla jakiejś znudzonej mężatki, dla której jesteś chwilową odskocznią. Zaproponuj tej swojej magdzie, żeby zostawiła męża, Ty zostawisz żone i zobaczysz jak szybko magda zniknie z Twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co się w ogóle wdawales w romans?taki tępy jesteś ze nie wiesz do czego mogą doprowadzić "niewinne rozmowy" zwłaszcza gdy jest sympatia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz i żonę i kochankę. To dobry układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloko
tylko my naprawdę kochamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję twojej żonie. takie ścierwo mieć w domu. Tylko pamiętaj by nie pytać za co spotkalo cię coś przykrego, to karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, że kretyn to i ta cała Magda musi być jego poziomu skoro tak się świetnie dogadują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby Twoja zona się o wszytskim dowiedział i zostawiła Cię z jedną parą butów i tego samego zycze twojej kochance, oby maz zostawił ją z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloko
szkoda że nie dajecie mi rad, tylko osądzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co te sluby, oczepiny, chrzsiny, narodziny? x fajnie jest, fajnie jest kawalerem byc, kawalerska wodke z kolegami pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Ja wspolczuje tez mezowi Magdy. Zaloze sie, ze to jakas pusta dmuchana lala, ktora szuka tylko k..... by ja zaspokojil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie rady Ci dac? I tak wyjdziesz na s*******a, wyobraz sobie co pomysli Twoja rodzina jak zostawisz ciezarna zone, dla mezatki z dwojka dzieci. Co Ty masz 5 lat, że nie wiesz co dobre, a co złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
A czego sie spodziewales, ze ludzie poglaszcza Cie po glowce i napisza idz do kochanki, zyjcie dlugo i szczesliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloko
napewno teraz bym żony nie zostawił, dopiero jak dziecko urodzi się i minie trochę miesięcy, piszecie tak bo nigdy nie zakochaliście się, i magda nie jest pustą lalą, tylko bardzo wartościową kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Zostawisz zone z niemowlakiem i co dalej? Swoje dziecko bedziesx widzial co drugi weekend a mieszkac bedziesz z obcymi dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już lepiej powiedz żonie teraz ,przynajmniej usunie i po problemie a tak to sobie życie zmarnuje bo ty dziecka nie weźmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak samo wartosciowa jak Ty :D Zamiast wspierac zone w ciazy, budowac wiez, to Ty sie pieprzysz z kochanka. Chłopie zaproponuj jej zostawienie męża, jestem pewna na 99%, ze go nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zj****y po chuj sie zeniles z baba ktorej nie kochasz i j***les bez zabezpieczenia. Jeb się frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zostawisz zone z niemowlakiem? Człowieku Ty masz głowe, czy potrafisz myslec tylko swoim przyrodzeniem? Swoje dziecko zostawisz, zeby wychowywac obce? Jebniety jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloko
dziecko swoje napewno będę kochał, nie jestem az takim s.....em jak piszecie, ale fakt nie powinienem sie zakochiwać w innej kobiecie ale stało się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki się rucha a nie kocha. Nie jest wartościowa bo wystawiła dupę wiedząc że masz żonę i dziecko. Szmata jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloko
ona chce go zostawić dla mnie czeka tylko na moją decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×