Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RozczarowanyOłówek

nurtuje mnie takie pytanie ...

Polecane posty

Gość gość
facetom chodzi tylko o kopulacje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jesli do konsumpcji nie zdąży dojść,a delikwent po chwilach swojej wzniosłości się umywa to coś nie halo :| I ciekawa jestem co kieruje takim osobnikiem,bo że głowy sobie takim nie warto zawracać to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myśl za dużo..tylko choć się bzykac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam :o bez Ciebie kroliczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mylą pożadanie z miłoscią. Widzą fajne opakowanie, mają na nie ochote to cukrują jak sie da by je dostać a jak niewidzą to apetyt czasem slabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos już się podlizujesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poważnie ciekawi mnie co kieruje takimi osobami. Chyba nie trzeba mieć nad wyraz rozwiniętej empatiii,żeby wiedzieć,że takie nagłe zniknięcie z czyjegoś życia,uprzednio racząc go słodkimi słowkami jest szczytem chamstwa i braku kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnych dział....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już będę poważny :) Ołowek,kto Cię rozczarował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A pomyslalas kiedys , ze takie zachowanie doskonale uczy aby nie byc naiwna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toteż postanowiłam zapytać w tym dziale,tutaj nikt przynajmniej nie rozkminia czyim jest projektem 🖐️ W związku z tym liczyłam,że sobie trochę 'pogadam' o czymś,co ostatnimi czasy mnie męczy :P A co do rozczarowania .... czy ja wiem czy mnie cokolwiek rozczarowało,raczej nie.Niemniej uważam,że zaczarowany brzmiałby banalnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego oczekujesz? Potwierdzenia ? No gość chciał się tylko przespać nic więcej. Kobiety powinny lepiej prześwietlać swoich wybranków i nie kupować tanich komplementów które w żadnym stopniu nie odzwierciedlają ich natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia ææ dziś A pomyslalas kiedys , ze takie zachowanie doskonale uczy aby nie byc naiwna ? to oczywiste. Ale nie sądzę,żeby tak zachowujący się facet,miał na celu 'uczenie' kogokolwiek jak nie być naiwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arko92 dziś Czego oczekujesz? Potwierdzenia ? No gość chciał się tylko przespać nic więcej. Kobiety powinny lepiej prześwietlać swoich wybranków i nie kupować tanich komplementów które w żadnym stopniu nie odzwierciedlają ich natury. nie oczekuje potwierdzenia,ot tak po prostu chciałam pogadać,bo jestem z lekka zdenerwowana (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zabrzmi banalnie ale - takie jest zycie. Lubisz zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie chciałam się wygadać,ponieważ mi źle.A też nie bardzo chcę się tu tak uzewnętrzniać,więc dość ogólnie napisałam z czym mam problem. Nie sposób domyslić się,że trafiłam na takiego typa. Wydawało mi się,że wszystko jest w porządku,a tu nagle cisza. I teraz nie wiem czy jest to wynik tego,ze mnie olał,czy może coś mu się stało. Złość miesza mi się z troską o niego,chodze całymi dniami jak struta .... bardzo mi przykro ;( Stokroć lepiej by mi było gdyby jasno i konkretnie napisał mi 'wiesz,mam Cie już dość,musimy zakonczyc znajomosc'. Umiem się godzić z porażką i nie należę do kobiet,które obmyślają zemsty na facetów tudzież gnębią ich telefonami.Niestety takie życie .. wielu ludzi nie liczy się z uczuciami innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ale nie zaniepokoilas sie na tyle zeby sama zadzwonic i sprawdzic co sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No to jak bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym została uraczona jego aktualnym numerem to bym zadzwoniła,ale niedawno zmienił i stary nie odpowiada. Natomiast pisałam do niego bez odzewu. Także delikatnie mówiąc,mogę się ... Przeszukałam informacje z mojego miasta czy miał miejscę jakiś wypadek tudzież coś gorszego ---> również nic nie znalazłam. Nie mam już pomysłu jak dotrzeć do tego człowieka,bo opcje są dwie. Jedyne co mi zostało to takie zadręczanie się :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie wiedza co czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dlaczego zaraz wypadek ? Moze rozbolal go zab , siadla mu komorka albo starzy wyslali go zeby cos zalatwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mieszka sam :) No ale wiesz,że jezeli ktoś staje się dla nas ważny to naturalne jest,że martwimy się o tego kogoś. Zaraz piszemy jakieś ciemne scenariusze itd. Wiem,że podchodzę do tego naiwnie,bo na 99% chłopak mnie olał,ale póki sama od niego tego nie usłysze pozostaje mi ten 1% niepewności. I tak ciężko mi z tym,że oszaleje po prostu.Nigdy nie czułam takiego bólu - zarówno psychicznego jak i fizycznego. Jak widać ; wkręciłam się w to na wariata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×