Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeewwwaaa

Pije codziennie wieczorem prawie cala butelke bialego wina

Polecane posty

Gość eeewwwaaa

Czy to alkoholizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabas
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokataa
a ja minimum 1 piwo mam 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz wiedzieć, czy to alkoholizm, to postanów dziś, lub jutro wieczorem nie wypić, ani kropli alkoholu. Jak nie dasz rady nie wypić, albo będzie Ci cholernie ciężko..to masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leżajsk
powinnas uwazac.....ja tez tak mialam tzn od tego sie zaczynalo a teraz pije juz prawie codziennie spiryt....ale w sumie jest ok,bo czasem jednak potrafie sie opanowac....zwlaszcza kiedy krwawie z oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczebelek
ja pijam 2-3 piwka dziennie ... butelka białego wina to jakieś 3 piwka ale to czerwone jest tym zdrowym dla serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwwaaa
czerwonego nie lubie:), tylko biale. Pije juz od dluzszego czasu. Kiedys piwo, potem wino musujace, teraz mam mode na biale. NIe upijam sie, ale odprezam sie przy tym. Pije tylko wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwwaaa
Dokladnie, tez nie czuje, zeby byl to alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabas
alkoholik też nie czuje , ze jest alkoholikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Boczek
tlko czerwone to wino prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winolubna
tez lubie sie odpręzyc po cięzkim dniu winko, teraz tez sącze czerwone półsłodkie. I główka odpoczywa a i fantazja po winku lepsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwwaaa
no dobrze, to w takim razie, kiedy mozna o kims powiedziec, ze jest alkoholikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabas
kiedy ktoś pije regularnie , np.codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Boczek
kiedy daje tyłka za alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleglorija
oj tak :-) po winku jest fantazja. Pij i rób co chcesz:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satrappa
łykam dziennie okocim mocne premium x 3 ... to tyle co butelka wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinella
alkohol to fajny rozluźniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabas
kobiety przecież są "porządne" i nie piją , tylko "brzydcy" i "swawolni" panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljdflvjrififjvji
po co popijasz takie bezkolorowe wino ? Przecież czerwone wino jest zdrowsze i ładniejsze, a alkoholu zawiera tyle samo co białe wino - o co przecież chodzi każdemu alkoholikowi. No to siup....na zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja pije pare kieliszkow/drinkow w piatek po pracy i w sobote na imprezach, w tygodniu moze 1-2 kieliszki winka do obiadu. Nie wiem czy to juz problem czy nie ale nie wyobrazam sobie zeby w piatek albo sob wieczorem nie pic alkoholu...I nie mowie tu o upijaniu sie,poprostu dla lepszego humoru i rozluznienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka karbowana
Nie wiem jak można samemu CO WIECZÓR wypijać butelkę wina i mówić, że się nie ma problemu z alkoholem. To nie jest normalne, że potrzebujesz rozluźniacza, żeby się zrelaksować. Już sam ten fakt mówi, że MASZ PROBLEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdrowie, szanowni, na zdrowie. ja piję już 8 piwko dzisiaj mimo że żona jest święcie przekonana że to dopiero czwarte. oby tylko jutro główeczka nie bolała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekson
ja wypijam 1 kieliszek dziennie +7 profilaktycznie polwytrawne ewentualnie polslodkie czy jestem alkoholikiem hmm byc moze, ale temat nie jest o alkoholizmie i o wszystkich gatunkach alkocholu tylko kolega pyta ile wina wypijamy dziennie. Kocham wino, procz bialego... pijam dla relaksu pijam dla stresu pijam bo lubie.. rzadko wypijam 3 butelki dziennie z reguly 2 czasami nie pije 2-3 tyg wszystko zalezy od zasobnosci portfela ps Ciekawy temat, trafilem na niego popijajac wino i zastanawiajac sie ile wypija wina przecietny polak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obiecuj mi
alkoholik mowi tak -ja jestem alkoholikiem przeciez to ten ktory pije pare piw dziennie -pijacy pare piw mowi "ja" przeciez to ten ktory pije wodke codziennie wieczorem -pijacy wieczorem ze ten ktory caly dzien jest na % -ten caly dzien na % ze to ten ktory z domu wynosi zeby przepic -ten ktory wynosi z domu ze ten ktory zebra -ten co zebra ze to ktos kto spi w rowie -spiacy w rowie ze to ten ktory spi pod mostem itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy to alkoholizm?" alkoholizmem jest ten który chowa sobie zapas alkoholu aby mieć go pod ręką w każdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123231123
Niestety autorko to już alkoholizm, sam fakt "potrzeby" rozluźniacza jest dziwny, ludzie pod tym względem zdrowi nie potrzebują rozluźniaczy. Alkoholik to nie tylko ten co upija się do nieprzytomności albo jakiś żul. Alkoholikiem można być nawet w pięknym garniturze pijąc co wieczór butelkę wina. Ktoś tu już napisał, potrafisz np odstawić te wino na tydzień bez żalu? Jeśli tak to problemu nie ma. Jeśli nie potrafisz to znaczy że jesteś uzależniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×