Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeewwwaaa

Pije codziennie wieczorem prawie cala butelke bialego wina

Polecane posty

alkoholizmem jest ten który chowa sobie zapas alkoholu aby mieć go pod ręką w każdej chwili" przykro mi reserved ale chrzanisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryur6y
też tak robiłam blisko 2 lata ale teraz się odchudzam więc od 3 tygodni nie piję ani kieliszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryur6y
a nie jest? :p czerwone wytrawne wino może i nie jest, w bardzo małych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuukkkkkjjjjjj
tez tak robilam poki nie znalazlam sobie faceta. wtedy glupio mi bylo codziennie chlac i sie ograniczylam. ale i tak pije duzo i pewnie za duzo. facet nie ma nic przeciw waszemu pijanstwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGU
Ja pije codziennie wieczorem 3-5 piw. Do tego pale Epapierosa. Jak jestem na noc w pracy to żłopie kawe lub herbatę i nie czuje potrzeby pić piwa. Ale jak tylko jestem w domu i jest późny wieczorek to nie umiem inaczej jak walnąć 3-5 piw od 21 do 01 i położyć się. Wino dla mnie bleeee... Nie mógł bym walnąć całej butelki. Piwko w przeciwieństwie do wina daje mi zajęcie na pare godzin. To NAWYK jak palenie papierosów. Alkoholizm to konieczność % 24/h we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranger MS
Ja pijam od czasów kiedy zarabiam na siebie średnio 4 mocne piwa dziennie. Przez cały dzień nie myślę o alkoholu, aż zbliży się wieczór. Odpręża mnie to i pozwala zapomnieć o problemach. Do tej pory jak Wy mamiłem się że alkoholik to ten któremu alkohol przeszkadza w pracy, rujnuje rodzinę itd. Bzdura, prawda jest taka, że codzienne wprowadzanie dawki alkoholu do organizmu uzależnia, bo wpływa na ośrodek przyjemności. Zresztą sam fakt że spotkaliśmy się na tym forum o czymś świadczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone zdrowsze. Ja pije codziennie dwie butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codzienne picie alkocholu w ilości np. 6 piw czy butelka wina to naprawdę choroba. To czysta potrzeba napicia się alkocholu. Od wielu lat jestem uzalerzniony od piwa ( alkocholu ) Nie pamiętam dnia abym nie wypił trzech czy czterech piw. Piję wieczorem,a są takie dni w roku że przedawkowanie z poprzedniego dnia powoduje rozpoczęcie tańca z puszką już od godzinu 10 rano, wtedy jest kilka dni ogromnego luzu. Ale też i pracuję, prowadzę własna firmę od lat 25 -ciu. Nie mam okreslonego czasu pracy, ale zlecenia muszę wykonać. Wydatek codzienny w wysokości około 30-40 zł na piwo ( a i czasami znacznie więcej ) zobowiązuje do zarabiania. Ale też nie każdy kto pije jest alkocholikiem, to zależy od człowieka ( genów ). Znam ludzi którzy piją tygodnimi i jednego dnia zaprzestają i nie piją rok. ( mój brat ) Inni pija codziennie trzy czy pięć piw lub butelkę wina, pracują i zarabiają. Mają rodziny, domy i dobre samochody. Ale to nie znaczy że nie są uzaleznieni od alkocholu.Ktoś napisał ,, spóbuj nie pic codziennie,, Ja próbowałem- piję codziennie i jestem uzależniony. Pozdrawiam. PS Ale czy to jest problem. Jeżeli nie masz konfliktu z prawem, konfliktu na tle nadużywania alkocholu z rodziną, pracujesz i na to też zarabiasz.To w czym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem jest w tym,że alkoholizm to choroba śmiertelna,postępująca....itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkowa
Z kretynkami nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaverdiii
Butelka wina wieczorem (ale czerwonego wytrawnego) jest OK. Grecy i francuzi pija jeszcze wiecej (w czasie siesty, wieczorem) i żyją najdłużej w Europie, a umieralność na choroby serca jest u nich najmniejsza, wiec cos w tym musi byc. Sam pije pół butelki czerwonego wytrawnego wieczorem i czuje się z***biaszczo ;] Pijcie wino, to samo zdrowie ! A czy pijecie dla relaksu smaku i rozluznienia, czy dlatego bo musicie - to sami sobie odpowiedzcie na pytanie :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wmawiaj sobie :) Ps i nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaverdi
No co.. ja np. pije bo musze :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, ze bedziesz potrzebowal wiecej o wiecej alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol zle dziala na glowe i szare komorki stad tyle chorob psychicznych bo alkohol wyniszcza caly organizm !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KermitNudysta
A ja pije codziennie i znalazłem się na ulicy i było zle i pilem dalej i mieszkałem pod mostem a potem znalazłem sobie kupon totka i wygrałem 10 milionów i teraz sobie mieszkam w Buckingham Palace i pije sobie gin z tonickiem z Królowa Angli i co wy na to ? yeaaa!!! cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pilam butelke wina wieczorem, tak ze dwa razy w tygodniu. Pozniej, nastepnego dnia wieczorem bylo niby tylko jedno piwko 'dla uspokojenia organizmu', ale bralam zawsze 4 - ro pak i caly szedl. Ale mialam to niby pod kontrola. Kilka dni temu zorientowalam sie, ze jesli nie mam alku pod reka to wieczor w domu jest bez sensu. Nawet nie pytam czy to alkoholizm czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkohol trutka
zobaczcie co alkohol robi z ludzi, potem woreczek i do szpitala na ściąganie płynów, i przeszczepy wątroby, oj durni ludzie z was, tu zobaczcie i się uczcie, http://youtu.be/55Z-oTOO90k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko dla ludzi. Patrz ile ruski pija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martishka
Ja pije wino....Bo lubie i malo mnie obchodzi czy jestem alkoholiczka czy nie..... Ja poprostu lubie siebie po winie i już .....Lubie ten stan a skoro cos lubie to to robie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez caly dzien pije 5 z 6 piw cos tam jaram i tego pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sa dni ze nie pije ale nie ma ze ćmię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ćwiarteczkę z rana na śniadanie i do pracy a potem po pracy obiad i 4 browarki. Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano winko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole ******nko Zdrowsze, a w glowie podobnie szumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123445
A ja uważam, ze Polacy maja problem z alkoholem. Tylko nie w ta stronę co myślicie;) Anglicy, Włosi, Grecy, Francuzi wypijają w porze lanchu, wieczorem i do posiłków piwa, wina w dużych ilościach i nikt nie robi z tego problemu... ( w dużych przez cały dzień ) a niektórzy z nas pijąc 3 piwa, butelkę wina mamy wyrzuty sumienia .... bez sensu . Wydaje mi się ze jest to spowodowane tym, ze jednak jesteśmy społeczeństwem w którego kulturze pije (pijało ) się dużo mocnych alko. I teraz każdy kto wypije but wina wieczorem ma w głowie ze może tak wyglądać jak nie jeden alkoholik który zapija się w trupa . Moim zdaniem trzeba wyluzować! I do póki pijesz alko mało proc i nie przeszkadza ci to w życiu codziennym to nie na problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję trzecie piwo (regionalne ) w tym tygodniu, to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123445
Zdecydowanie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×