Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabliczka23

Problem z EX

Polecane posty

Gość a jaki masz problem
chyba ze sobą nie z ex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam 1.5 roku z chłopakiem ale nie układało nam sie,wiem że mnie kochał i że był za mną ale nie potrafilismy sie dogadac,przeszkadzało mi to że mało mówi wręcz nie odzywa sie.A dla mnie w związku bardzo wazna jest rozmowa,a spotykajac sie z nim brakowało mi wsplnych rozmów,on na moje pytania odpowiadał zdawkowo,nie wytrzymalalm tego i zakonczyłam ten związek .Nie jestesmy ze soba juz 8 miesiecy .On ma dziewczyne,ale nie przyznaje sie do tego ukrywa to.A po zerwaniu spotkalismy sie pare razy.Myslalam ze jest sam ze nikogo nie ma.Ludziłam sie ze moze to mozna naprawic bo tak naprawde nikogo tak nie kochałam jak jego.Myslalam ze moze uda nam sie naprawic zwiazek.Spotkalam sie z nim pare razy i prawie za kazdym razem cos miedzy nami było.najgorsze ze nie widzialam ze on kogos ma.Najgorsze ze nie wiem czy on spotyka sie ze mna tylko do sexu czy moze jednak ta miłosc nie wypaliła sie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie dogadywaliśmy sie ale było nam bardzo dobrze w łozku i ciągnie nas bardzo do siebie ale chyba oboje wiemy ze trudno by nam było byc razem bo nasze charaktery sie nie zgadzają,Ale mimo ze wiem ze jego charakter mi nie odpowiada ciagnie mnie do niego,nie wiem czemu,on do tej pory twierdzi ze jest sam a powiedzialam mu ze jesli wiedzialabym ze ma kogos nasze spotkania nie miały by miejsca,bo nie jestem egoistka i nie bede dochodzic do swego szczesescia kosztem innych,on twierdzi ze z nią nie jest,ale wszyscy znajmi widza ich razem,ostatnio kumpela widziła ich razem jak ona wisiała mu na szyji,wiec w co on gra?Krzywdzi ja i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Was o pomoc,wiem że wygląda to żle ale naprawde nie wiedziałam ze kogos ma a teraz to nie wiem jak mam sie czuc?dlaczego on twierdzi ze jest sam,a z drugiej strony jesli jest z nia to czemu spotyka sie ze mną i zdradza dziewczyne??Wiem ze jak bylismy razem ufałam mu bezgranicznie i do tej pory wiem ze jesli mu na kims zalezy to nie zdradza.Ale jak mam rozumiec tę sytuację?Czy z tamtą nie jest szczesliwy ze jednak cos ciagnie go do mnie?Wiem ze ma swoje zasady i trudni mi zrozumiec jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz problem
czy do Ciebie nie dotrze nigdy, że na swojej drodze spotkałaś nieokrzesanego dupka dla którego liczy się jednynie przelecenie największej z możliwych ilości cip. zrozum jego nie interesują uczucia tylko spuszczenie spermy w szparę. za to go kochasz i tęsknisz? toż to przygłupawe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ z tym
nie sypiaj z nim wiecej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ostatnio powiedzialm mu ze wiem ze kogos ma i powiedzialm ze teraz moge miec o nim zdanie ze jest zwykłym skyrwys...ale o stwierdzil ze to nie jest tylko sex,najgorsze ze go kocham,ale nie chce nikogo krzywdzic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze ze mysle że juz nikogo tak nie pokocham jak jego,nie zwracam uwagi na innych ,czuje sie staro jakby cos ze mnie uleciało.Może to dziwne i głupie ale mimo ze to ja zerwałam kocham go nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz problem
zrozum on nie potrafi kochać. dlaczego siebie tak krzywdzisz? za co go kochasz? za to 50 gr mięsa między nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że masz racje !!!! ale myślisz ze czemu to robił?? czemu jesli jest z nia chce spotykac sie ze mna?i czemu zalezalo mu na tym abym myslala ze jest sam,pczemu nie powie ze jest szczesliwy z inna przeciez mogłby sie odgryżć na mnie za to ze to ja go zostawiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że masz racje !!!! ale myślisz ze czemu to robił?? czemu jesli jest z nia chce spotykac sie ze mna?i czemu zalezalo mu na tym abym myslala ze jest sam,pczemu nie powie ze jest szczesliwy z inna przeciez mogłby sie odgryżć na mnie za to ze to ja go zostawiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że masz racje !!!! ale myślisz ze czemu to robił?? czemu jesli jest z nia chce spotykac sie ze mna?i czemu zalezalo mu na tym abym myslala ze jest sam,pczemu nie powie ze jest szczesliwy z inna przeciez mogłby sie odgryżć na mnie za to ze to ja go zostawiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mój problem jest podobny, mój EX nie pozwala o sobie zapomnieć, ma dziewczynę, mimio to cały czas mnie nagabuje.Nie jesteśmy juz 1,5 roku, nie sypiamy ze sobą, prawie sie nie widujemy, bardzo rzadko, bo mieszka w innej miejscowości.Ale cały czas nie chce sie odczepić.Juz wydawało mi się ,że bede miała spokój, milczał miesiąc, odzywa sie znów od tygodnia, puszcza mi głuche sygnały i pisze smsy,że mnie kocha, ale to tylko słowa, żadnych czynów... Jestem potwornie zmeczona tym, próbowałam zablokowac jego nr tel. niestety nic z tego.Ja też jednego nie rozumiem, skoro odszedł ode mnie to czego jeszcze chce, po co to robi, ma kogoś ( dobry rok)a robi takie szopki,oszukuje tą dziewczynę i próbuje manipulować mną... Tak jak Ty nie znajduję odpowiedzi na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
Diabliczka co sie martwisz przeciesz to ty go zostawilas, teraz biedny chlopak nie wie co ma robic czy zaczynac z tamta zwiazek czy ty do niego wrocisz. Jezeli niechcesz do niego wracac a chcesz tylko sexsu to co cie obchodzi z kim on sie jeszcze spotyka. Sama namieszalas a teraz nie wiesz jak z tego wybrnac. Co on mam byc sam bez nikogo bo ty tylko chcesz sie z nim przespac od czasu do czasu ??? Nierozumiesz ze on czeka na ciebie kiedy do niego wrocisz. Kochasz go bardzo to mu to powiedz i zacznij z nim byc a nie skarzysz sie tu na forum. W ogole to znalazlas strasznie glupi powod do zerwania z nim ale to juz twoja sprawa. Zeby on cie zdradzal ,bil,wyzywal ale nie on poprostu jest z natury cichy.Was baby to naprawde jest ciezko pojac ,tak zle tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje do niego nadal coś ale nie mam pewnosci jakby nam było razem ,bo mineło juz 8miesiacy jak nie jestesmy razem,kochałam sie z nim bo zalezy mi na nim,nie miałam innego faceta po nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
sorki ale nie bylo mnie przez chwilke nie masz pewnosci a kto ta pewnosc ma, skad mozesz wiedziec co bedzie, musisz probowac. Moze jutro cie autobus walnie tego tez nie wiesz a chodzisz po ulicach. Obawiasz sie czegos ze cie ugryzie lub podrapie. Jezeli jeszcze sie kochacie to trzeba probowac jeszcze raz oi to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×