Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PoNieDoWykręcany

Samotność - Brak chęci do zycia dla samego siebie

Polecane posty

Witajcie. Mając 29 lat przeszedłem już w życiu sporo , zarówno tych dobrych i tych złych chwil. Jako że jestem wrażliwym facetem, niektóre z tych sytuacji pozostawiły po sobie bardzo bolesne piętna , i nie raz omal nie wpędziły mnie do grobu. Nie wiem sam co mam napisać. Nie potrafię żyć dla samego siebie, nie ma to dla mnie sensu. Nie mam myśli by z sobą skończyć, no może czasem. Potrzebuje kochać i być kochanym , być z kobieta której będę mógł oddać się bez reszty. Wiem że jestem przystojnym mężczyzną, ale teraz ,od jakiegoś czasu nie potrafię rozmawiać z kobietami :( Kiedyś było inaczej. Tęsknie za starym sobą, tym sprzed ... sprzed pewnego wydarzenia. Ehhh. Nie rozumiem. Przystojny, dobry w łóżku ( to wiem ), kulturalny facet ze szczyptą romantyka a tak strasznie samotny :(( Jest mi strasznie źle. Może mam deprechę ?:( Wiem że to co napisałem to jeden wielki chaos, ale nie poprawiam tego tekstu - niech będzie prawdziwy. Co sądzicie ? Jak jest z Wami ? Czy też przeżywacie coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że masz za dużo dobrych cech naraz i to wszystko przez to. Większość kobiet chyba jednak nie wierzy że może znaleźć dobrego, zaradnego, mądrego i przystojnego mężczyznę w jednej osobie. Ja myślę że to możliwe ale jak sprawić żeby się pojawił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcha
PoNieDoWykręcany a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ty wiesz ile jest
takich samotnych serce na świecie ? gdyby tak przynajmniej co drugie takie serce zechciało podzielić się choć odrobiną swojego ciepła , miłości świat stałby się o połowę piękniejszy a jako ,że żadne takie samotne serce nie robi nic w kierunku poznania ,otworzenia się ku drugiej osobie to ten w połowie piękny świat nadal pozostaje szary i pusty ,ale tylko dla was ...nie dajecie sobie szansy poprostu ... z tym seksem mógłbyś sobie darować ,na prawdę jest mało osób na tym świecie ,które kompletnie nic nie potrafią w tym kierunku zdziałać w seksie jesteś po prostu jednym z wielu ...nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralafala
To pewno to wydarzenie mieniło tak wiele...skoro przed nim bylo inaczej. tak to bywa gdy komus psuje sie zwiazek na ktory liczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, życie to jedna wielka niewiadoma:(, czas zagoi rany i znajdzie sie Ta , ktorej zaufasz , pokochasz z wzajemnoscia, :)..moze potrzebujesz czasu, moze to czego doswiadczyles nie dalo ci tego czego oczekiwales? warto czekac i wierzyc ,ze bedzie lepiej.........nic nie dziej e sie przez przypadek i wszystko ma swoj wytyczony cel..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko daj żyć
facet i kot to gorsze niż syn pedał lepiej rybki sobie zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko daj żyć
co ty tam głupia dziewczyno możesz wiedzieć kot nie jest dla faceta ,dla faceta to rybki ,pies albo kanarki kota to każdy facet dostaje w postaci swojej dziewczyny ,takie kot w worku bo nie wiem co z tego wyrośnie /wyjdzie najlepiej widać po poście autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresował mnie temat
Mając 29 lat przeszedłem już w życiu sporo , zarówno tych dobrych i tych złych chwil. Jako że jestem wrażliwym facetem, niektóre z tych sytuacji pozostawiły po sobie bardzo bolesne piętna , i nie raz omal nie wpędziły mnie do grobu. No ok, opisz coś więcej. Masz 29 lat. Jesteś przystojny itp. itd. Sytuacje do grobu? Człowieku, żyj chwilą. W tym wieku nie ma takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresował mnie temat
a gdzie autor?? Taki monolog trzeba prowadzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresował mnie temat
Miałem podobnie kiedyś. Wyszedłem na prostą, zajęło mi to 5 lat, aż zrozumiałem, że kocham tę jedyną kobietę, walczyłem o nią strasznie długo potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra albo epidemia
Allbo wylewasz żółć, albo nie zakładaj głodnych topików, bo tu nikt wróżką nie jest, chyba, że te hieny wróżki, to pisz do nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahhashjads
Kolejny prawiczek co się chwali i uciekł, desperat takich to tu za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka 1986
mam to samo... ładna,inteligentna,niezależna,wykształcona....a sama i nie umiem otworzyc sie na mężczyzna...a do szczescia takze brakuje mi 2 osoby i milosci....skad jeses autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holykris
Oj autorze Hmm.. jesteśmy w tym samym wieku i wiesz co też samotny... W tym wieku strasznie ciężko znaleść jest to drugą osobę ... Wydaje mi się ze nie jestem brzydki dbam o siebie siłownia troche basenu... Pogodny ale wiesz co hmm... Bardzo dużo kobiet jest już zajętych w wieku 24-30 a jak jest to jest to kobieta czasami skrzywdzona a czasami w dalszym ciągu zakochana w innym. I wiesz co ci powiem sprawdza się przysłowie ze ci dobrzy kończą na szarym końcu.... ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowany82
Melduję się wsród swoich ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×