Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PoNieDoWykręcany

Samotność - Brak chęci do zycia dla samego siebie

Polecane posty

PoNieDoWykręcany i dzięki temu w jakimś małym stopniu czuję się siłaczką - bo pokonałam złe chwile i teraz może być tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoludka - no nie wiem jak z tym lataniem będzie ze szczęścia - pełno tych facetów, ale jak tak na nich patrzę to nawet mi sie z nimi gadać nie chce :O - no ale bądźmy dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę poniekąd to i to.. chociaż nie wiem czy nie będę walczyć.. chcę to usłyszeć wprost - wiem powiało chłodem.. ale wiem że to jest nieśmiały facet, ciężko go rozgryźć i poniekąd dlatego jest taki fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piknamoni czasami sobie myślę że może za dużo wymagamy od chłopaków ale z drugiej strony.. takie już nasze charaktery.. i cóż poradzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ni TO kita
PoNieDoWykręcany skąd dokładnie jesteś?? Ja też ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie mi tu z Wami.. a pomyśleć że nie byłam fanką forów.. :D za to czatów tak ale teraz już nie jestem.. wszak kobieta zmienną jest podobno :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne klimaty:) baaaadzo fajne :) ja ostatnio uwielbiam wszystkich którzy korzystają z pianina w swoich utworach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoludka czy za dużo wymagam - sama nie wiem: 1) chcialabym żeby był przystojny (oczywiście to pojecie względne, no ale taki w moim typie) 2) żeby był inteligentny, albo chociaż w miarę qmający ;) 3) poczucie humoru - dobra rzecz, przydaje się w sytuacjach kryzysowych 4) sprecyzowane chociaz w jakimś stopniu życiowe cele 5) chciałabym móc mieć do niego zaufanie i czasami podzielić sie moimi problemami i liczyć na jakies minimalne wsparcie 6) żeby był facetem twardo stąpającym po ziemi, kimś na kogo mozna liczyć w trudnych syt. - ktoś taki jak ja potrzebuje takiego silnego ramienia no i jeszcze kilkanaście cech, ale juz nie chce mi się tego wypisywać - czy wymagam aż tak wiele?? ;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinkamoni oczywiście że nie wymagasz za wiele, opisałaś dokładnie te cechy które cenię ale najważniejsze żeby facet potrafił być zwariowany gdy jest zabawa i poważny gdy wymaga tego sytuacja - wbrew pozorom różnie z tym bywa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszyscy zasnęli snem..yyyy. zimo... letnim ;) więc ja też się pożegnam Śpijcie słodko :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie śpię - musze się uczyć a czasu mało :O a jakoś nic mi nie idzie i jeszcze siedze tutaj bo wszystko jest lepsze teraz niż książki - mogłabym nawet mieszkanie wysprzatac i pranie zrobić byle się nie uczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja to znam.. właśnie kończę mgr i muszę zmordować kilka projektów.. gorzej jak one mnie zmordują :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh - fajnie, ze taki jesteś - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś towarem deficytowym (o ile troszke nie zmyslasz;) ) Nie pozostaje tobie nic innego jak zostawić lęki za sobą i wyjść do ludzi (wiem - oklepane, ale prawdziwe) - może uszczęśliwisz jakąś fajną dziewczynę i siebie przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie miałam ochoty ani sily z tym walczyc. było mi zle, nawet nie wiedziałam dlaczego. Czułam bezsilnosc, brak ochoty do zycia. nigdy nie bylam tak zgaszona, przygnebiona. i nawet nie wiedziałam dlaczego tak sie dzieje. Koleżanka namówiła mnie na oczyszczenie aury ze strony http://energiaduchowa.pl . Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Stanęłam w końcu na nogi. Tego było mi trzeba. Nigdy bym nie powiedziała, wcześniej, że moje niepowodzenia życiowe były spowodowane brakami energetycznymi, a jednak to było prawdą. Obecnie żyję z dnia na dzień i cieszę się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×