Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whoiwhomot

Uważam, że facet który ma 20+ lat i jest prawiczkiem to ciota i lamus

Polecane posty

Gość whoiwhomot

Nie ma sie co czarować... chłopak mający ponad 20 lat , będac prawiczkiem to zwykła ciota.. znam pare takich osób z widzenia i każdy z nich charakteryzuje sie tymi samymi cechami: siedzą cicho, są nieśmiali, fajtłapy, z wyglądu lamusy.... taka jest dzisiaj zyciowa prawda a wiec jesli na forum jest ktos taki to lepiej stary daj se spokoj z wychodzeniem do ludzi bo to ci nie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,tak,tak,,,,
Dokładnie. Trzeba mowic o tym wprost, prawda zwykle bywa bolesna. Tu zaraz zlecą sie hieny i zaczną cie atakowac :D Tez widze, ze nie mieli nikogo takie ''lamy'' - niesmiali, bardzo niska samoocena, nie odzywają sie, są nudni, czesto mole ksiązkowe , krykują innych np pewnych siebie, przystojnych/ladne kobiety a prawda jest taka, ze nikt ich nie chce. Przystojny, fajny, inteligentny 'prawiczek' ktory czeka na odpowiednia bo ma wysokie wymagania to rzadkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda wiekszosc chłopaków która nie miala w wieku 20paru lat zadnego kontakt fizycznego z kobieta, to takie troche nieporadne zyciowo istotki ale kazdy ma prawo zyc jak uwaza mi sie tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Nie zgadzam się z tym. Różne są przypadki. Oczywiście to co piszecie to też prawda ale jest też druga strona medalu. Osobiście znam 2 prawiczków i wierzcie mi to nie lalusie - wyłudzenia i przemyt na koncie, wcale nie mają niskiej samooceny wręcz przeciwnie tylko nie mają powodzenia więc dali sobie spokój. Są też ludzie tacy jak ja którzy mieli wiele dziewczyn ale po prostu nie uprawiali seksu bo ona nie chciała itp istnieje przecież też peeting, fakt że dla autora liczy się tylko wkładanie chuja nie stawia go w intelektualnym świetne ale raczej w prymitywnym także i generalizowanie negatywnie świadczy o prezencji umysłowej autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa prawiczkami bo boja
sie kobiet, relacji z kobietami, sa nieporadni, a to ze pojda na dziwke, bo tak im sie wydaje ze musza, ze uczyni z nich mezczyzne, dalej beda ciatami, bo mezczyzna to sila, pewnosc siebie, dojrzalosc i umiejetnosc zdobycia kobiety!!! mezczyzna potrafi zdobyc i miec kobiete, lamus, ciota nie umie, dziwka sama da dupy bo zaplaci, co nie czyni go mezczyzna a jedynie pokazuje jakim jest desperatem, ze go nawet nie stac na kobiete. bycie prawiczkiem po 20 r.z to sposob zachowania sie, a nie brak seksu. po mezczyznach widac jacy sa aktrakcyjni dla kobiet, ci co sa odwazni, mescy, ci co potrafia zaimponowac i rozkochac w sobie kobiete, nawet ci co mieli jakis tam seks kiedys nadal sa ciota , znam takich, kokompleksieni, strachliwi, niesmiali, zwykle ofermy, mieli w mlodosci seks jakis przypadkowy i cale zycie sa sami, bo nie potrafia znalezc sobie kobiety, to dopiero ofermstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie chodzi o prawictwot
tylko o ich mentalność nieudacznika, to że będą w końcu mieli kontakt fizyczny i tak nie zmieni tego, że są życiowymi przegrańćami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam tylko że
to mit, że kobieta takiego nie chce bo jest prawiczkiem, kobieta takiego nie chce bo taki ktoś to:odludek, dziwak,nie ma perspektyw, albo ma gównianą pracę, nie ma w nim nic interesującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam tylko że
odludek * przepraszam za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka345
Tak samo jest z dziewicami tylko one maja wiekszy problem.Przeciez z nie muszcza sie z byle jakim kolkiem.A taka dziewica przed 30stka to juz totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ci co mieli jakis tam seks kiedys nadal sa ciota To prawda! Wystarczy spojrzeć na te cioty polityków albo jak sobie przypomnę moich nauczycieli ze szkoły takim lalusiom to aż się prosi aby śmietnik zakładać na łeb, w ogóle dziw bierze że spłodzili i wychowywali dzieci w większości przypadków tak samo niedojdowatych jak oni sami :o Nie wiem jak to się dzieje i nie chce wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
ja wiem ,że w młodym wieku bym sobie z kobietami nie poradził. Mam zbyt wrażliwy charakter ,który długo dojrzewał żeby się np nie przejmować niektórymi sprawami itp . Ja się nie brałem za kobiety bo wiedziałem ,że łatwo mogły by mnie zranić. Dopiero jak w wieku 24 lat + poczułem się silny wewnętrznie jakoś tak uformowany , wiedzący czego chcę i czułem ,ze dam radę to wtedy zacząłem coś działać ...dałem radę i teraz cieszę się ,ze wcześniej nie zmuszałem się do podrywania bo i tak bym nie dał rady na tamte czasy tj 16-23lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się ze wszystkim poza wiekiem, tu on nie ma aż takiego znaczenia. 20 lat to młody chłopak i jak w tym wieku jeszcze nic ten tego ( :p ) to nic straconego, gorzej jak facet jest ok 30 tki... lub więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
"bo mezczyzna to sila, pewnosc siebie, dojrzalosc i umiejetnosc zdobycia kobiety!!! " dokładnie. We mnie to dojrzało w późniejszym wieku. Być może nadopiekuńczość mojej matki miała tu istotny wpływ ,że podcinała mi jajca dla łatwiejszej kontroli nade mną . Wiadomo grzeczne dziecko mniej problemów.No ,ale takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .WP.
Ja sram na kobiety. Jak ktoś koniecznie musi z kimś być bo nie może wytrzymać to jest słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamill....
ja mam juz 29 i jestem prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co w związku z
twoimi wywodami,czy nie wolno takiemu mieć swojego życia i chociażby na dziwkach pobawić,i tak na co,ś kiedyś każdy umrze,a tzw.wychodzenie do ludzi to rzeczywiście jest przereklamowane,bo trzeba trafić na ludzi,do których warto wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak facet czeka na
odpowiednią kobietę zamiast pukać każdą chęctną to jest nieudacznikiem? A jak jest ok 20 roku życia i nie uprawiał seksu to ma iść na dziwki by nie nyć w oczach kobiety nieudacznikiem? Czyli wolicie ruchaczy i dziwkarzy niż normalnych facetów.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oni sa prawiczkami bo boja
ale bzdry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja byłem długo
prawiczkiem, nie jestem jak autor, autorka pisze, jestem imprezowiczem, mam sporo znajomych i koleżanek, dobrą prace i jestem pewny siebie. Kobiety mnie same przez lata podrywały ja je odrzucałem, bo wolałem znajomych imprezy alkohol zdarzały się też dragi ale bardzo rzadko. W końcu kobiety się zaczęły na mnie rzucać dosłownie, bo miałem kilka takich akcji na imprezach, prawictwo straciłem a jakąś panną z internetu na pierwszej randce i spotykaliśmy się kilka miechów pieprząc ostro. Stałem się dla kobiet bardziej otwarty mój szaleńczy tryb życia kobiety intryguje, wiedzą że ze mną nudy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiętnasto centymetrowiec
Trochę prawda, ale jeśli już o dziewczynach i seksie rozmawiamy, uważam, że te brzydkie się nie liczą, także jak ktoś nie ma kasy ni wyglądu, wyrywa same przeciętne, to tak jakby nie wyrywał druga sprawa, maly fiut jak facet nie ma przynajmniej 20cm to nie nazywajmy seksu seksem :) tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 letni prawik, nie wspomne
ze sa 30 letni to juz dno, to nie mezczyzna, to goowno w stogu siana, facet (pomijajac aseksualnych, ktorzy tu tez sie wypowiadaja, nie mieli kobiet bo ich do nich nie ciagnie) kazdy inny "normalny" z potrzebami nie mial zadnego kontaktu z kobieta bo jest OFERMA najwyzszego stopnia, jak facet boi sie kkobiety (wysmiania, odrzucenia i inne dziecinne uprzedzenia) to jest CIPA srajaca do pieluchy, typowy zlamas, dno spoleczne ze zlymi genami nienadajacy sie ani na partnera ani na meza ani na ojca. takie cos powinno sie utylizowac. powinni tacy przegrancy nieudacznitwo nie wychodzic ze swoich piwnic i nie miec dostepu bo neta by nie pisac na kafe osmieszajac caly rod meski, ze nie dorastaja mezczyzna do piet. jak facet nie umie funkcjonowac z kobieta to jest z nim cos nie tak, takie odlamy i odpady powinno sie eliminowac ze spoleczenstwa. rola faceta jest zalozenie rodziny, ojcostwo, praca zawodowa. faceta bog stworzyl by byl twarda jednostka z glowa na karku, a u boku dal mu kobiete, z ktora ma splodzic potomka, by gatunek nie wymarl, jesli ktos tego nie potrafi powinien byc usuwany z obiegu. osoby aseksualne powinno sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ukrywać prawdę? Nazywamy tylko rzeczy po imieniu. To nie jest normalne jak niby dorosły "mężczyzna" jest ciapą i nie potrafi zdobyć kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van San
Nie ma takiego prawa ze trzeba być z kimś. ,,Ja żyje tak jak ja chce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sam wiesz, że to tylko wymówka ;) każdy chce z kimś być szczególnie w wieku ok 20 lat jak w temacie. Pomijając osoby aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJHPMXGPDMHPAJ
To nie jest wymowka może taki facet nie zadowoli się byle dziewczyna może wymaga czegoś więcej ale nie ma u takowych kobiet szans, wiecie są też tacy ludzie którzy nie wezmą byle czego z braku laku dlatego wola być sami ps. Rzeczywiście większość z was nadaje się do leczenia m.in autor 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJHPMXGPDMHPAJ
Bo to co tutaj odstawiacie nie jest normalne co pewno pobraliscie sobie byle jakie kobiety, facetów. Kobiety się utuczyly, cycki oklaply, zrzedza, zero luzu dzieci nie udane. Faceci brzuch piwny, maly fiut seks to dno haha inaczej skąd w was takie negatywne emocje a taki 20letni" prawiczek co. Robi co chce, ze 2 razy w tyg u młodej ładnej prostytutki. Chyba nie najgorzej nie, bo kobieta w rzeczywistym świecie w sumie jeszcze nikogo nie uszczęśliwiła także nie ma co żałować :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja byłem długo
To jestem aseksualny że odrzucałem kobiety? bo wolałem imprezy? co za brednie, dobrze mi było samemu. Teraz mam 29 lat a wyglądam na max 24 i nawet 17 latki mi proponowały randki. Nie jestem zmęczony życiem, złymi doświadczeniami, mam zawsze dobry humor, nie marudzę że moja ex to taka albo owaka nie mam problemów jak moi koledzy zostawieni przez żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem sie, psychologiem jes
///whoiwhomot Nie ma sie co czarować... chłopak mający ponad 20 lat , będac prawiczkiem to zwykła ciota.. znam pare takich osób z widzenia i każdy z nich charakteryzuje sie tymi samymi cechami: siedzą cicho, są nieśmiali, fajtłapy, z wyglądu lamusy.... taka jest dzisiaj zyciowa prawda a wiec jesli na forum jest ktos taki to lepiej stary daj se spokoj z wychodzeniem do ludzi bo to ci nie nie da /// x x siedzą cicho, są nieśmiali, fajtłapy, z wyglądu lamusy.... - taki obrazek jest wysmiewany najpierw przez kolegow w szkole, potem odpychany przez kobiety, bo jak cie widza tak cie oceniaja , tylko co to ma wspolnego z prawictwem ? takie osoby maja wypisane na czole "jestem prawiczkiem"? i z tego drwiny sie pojawiaja ? ludzie oceniaja przeciez zachowanie ludzi i wyglad, czyli tutaj" lamus" z wygladu i wycofana nieporadna postawa do ludzi, chlopak ktory nie umie zainteresowac soba plec przeciwna. Nawet jak taki chlopak straci prawictwo to nadal pozostanie mu wyglad tego "lamusa" i bedzie odpychany, niechciany przez kobiety, nie bedzie sie podobac, nadal bedzie do kobiet "fajtlapa", z dnia na dzien nie nabierze pewnosi siebie, z wycofanej, niesmialej osoby nie stanie sie lovelasem, wiec nie to chodzi. Kobiety szukaja inteligentnych, silnych, postawnych mezczyzn, fizycznie meskich i psychicznie, chca czuc bezpieczenstwo. To, ze chlopak skorzysta z uslug prostytutki, o czym tu mozna poczytac, ze to droga do sukcesu "wyjscia ze skorupy prawiczka" to niestety nie stanie sie samcem alfa, nie oklamujmy sie, osobowosc nie zmiania sie ot tak po jednym seksie. Wlasna, zdobyta kobieta daje pewnosc siebie mezczyznie. Zadajcie sobie pytanie - co prostytutka u was zmieni ? Przyniesie wam jedynie ulge psychiczna, bo fakt bycia prawiczkiem wsrod innych mezczyzn, ktorzy nimi nie sa jest dla was trudne do pogodzenia ze odstajecie, ze brakuje czegos do meskosci, poczucia wlasnej wartosci. Kobiety oceniaja czesto mezczyzn po pierwszym wrazeniu, jesli chlopak jest ciapowaty to dla kobiet niemeski, chodzi o postawe jaka wykazuje, a nie sam seks, ktory co najwyzej daje psychiczne pczucie, ze jest sie mezczyzna a nie zakompleksionym chlopcem, jaki nie zyskuje w oczach kobiet, a wrecz przeciwnie, tylko co wiecej? nie zmieni sam seks (mowie tu nadal o korzystaniu z uslug pan prostuujacych sie) chlopak w zaden sposob fizycznie sie nie zmieni ani postawy innej nie nabierze do kobiet. Prawda jest taka, ze prawictwo jest skutkiem a nie przyczyna. Jest skutkiem postawy nabytej chlopaka, czyli zachowania do ludzi, wykazywanie postaw takich a nie innych, ktore sa przewaznie wynikiem wlasnego nieatrakcyjnego wygladu i poczucia bycia gorszym poprzez "nie mam tego co maja inni". Jesli chlopak sie nie podoba to sie wycofuje, zamyka sie w sobie, niesmialosc powoduje problemy w nawiazywaniu relacji z kobietami, brak pewnosci siebie i swojej wartosci, co stwarza, wywoluje postawy bierne, typu nie mam zans na kobiete, nie bede probowal, osmiesze sie, odrzuci mnie, nie bede sie kompromitowal ... i nie dlatego ze jest prawiczkiem tylko, ze nie podoba sie, nie ma odwagi, ma obawy, nie potrafi zdobyc, poderwac kobiety, zainteresowac ja soba, czuje ze nie podola, to kwestia braku pewnosci, odwagi, poczucia wlasnej wartosci (bo nie ma czym zaimponowac, zainteresowac, czegos sie nie), lecz to wszystko sa przyczyny niesmialosci, nieumiejetnosci i idace za tym niecheci do szukania partnerki i zdobywania kobiety. Zawsze jednak zaczyna sie od przyczyn, a nie od konca (tutaj akurat seksu).;) Wracajac ... Duzo tu piszecie chlopaki, ze kobiety wami gardza bo nie uprawialiscie seksu, wiec wg was musicie isc do prostytutki. Ja widze, ze sami sie tak nastawiacie, odslaniacie swoje slabosci i sami je pietnujecie, a kobiety to powtarzaja, bo dajecie im przyzwolenie nastawiajac twarz, bo sami robicie z tego wielki problem. Uwierzcie, ze kazdy ma prawo do wlasnego zycia. Slabe osoby niestety sa podatne na manipulacje i zdanie innych co w sobie zakorzeniaja, co prowadzi do kompleksow, widzenia w sobie wad, niedoskonalosci, bo uwaza sie spolecznie ze nie mozna odstawac. Osoby silne psychicznie nie przejmuja sie opinia innych, ktorzy tez sa takimi samymi ludzmi i kieruja swoje zycie wg siebie, sa pewni swoich postaw i sie tego trzymaja. Sa kobiety i mezczyzni, ktorzy potrafia funkcjonowac bez sluchania innych, ze czegos nie maja, nie zrobili, ze sa gorsi, bo uwarzaja ze maja prawo wyboru. To samo tyczy sie seksu, jesli sie ulega modzie, otoczeniu, bo inni tak maja, mieli, to robia i tez trzeba to nalezy popracowac na soba. Zycze chlopakom budowania w sobie poczucia wlasnej wartosci, checi zmian przede wszystkim, dzialania przynoszacego owoce. Pokonywanie niesmialosci, nawiazywanie znajomosci, doskonalenia sie, zmian siebie i wlasnego zycia, swojej postawy, wychodzenia z zamknecia. Jedynie zaakceptowanie siebie, wypracowanie cos w sobie by poczuc sie lepiej, lepszym, pracowanie nad soba zmienia postawe czlowieka, otwiera go na ludzi. ... Chce jeszcze dodac, ze autor zacheca do pozostania w swoim problemie, co nie polecam, bo to od razu moznaby sie zabic, bo nie jest sie idealnym i odstaje od innych, ale nikt nie jest, niektorzy tylko akceptuja siebie i zyja jak chca a nie jak im nakazuja inni - i to sprobujcie w sobie zmienic;) oraz nauczcie sie pokonywac wlasne slabosci, proba tez jest doswiadczeniem dla czlowieka, nie probuja tylko wegetujace rosliny. Pozdrawiam;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abeon
Ten temat założyła zapewne jakaś zdesperowana wiedźma z rozbuchaną macicą, której żadne normalny facet nie ruszyłby nawet za pieniądze. Z tej frustracji wypisuje tu jakieś bzdury, próbując się jakoś dowartościować, znajdując przy tym równie ograniczone, co ona zwolenniczki. Jakie żałosne są te głupie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was zwierzaki. Aż je-b-ie z monitora sierścią, godowym smrodem i fekaliami. Tacy jak wy, powinni przymusowo zostać zesłani do jakiejś dżungli albo jaskini z której nie ma ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×