Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gagatek25

zerwalem z nia chociaz ja kocham

Polecane posty

Gość gagatek25

Ona chce wszystko szybko naprawic, o juz tak w dzien ma byc super a psulo sie miedzy nami juz bardzo dlugo. Nie naprawie wszystkiego w jeden dzien. Duzo jest mojej winy bo sie odsunalem od niej w totalna samotnosc ale czemu ona nie chce aby wszystko sie potoczylo naturalnie? Wygaslo miedzy nami po czesci wielkie uczucie ale chcialbym sprobowac jeszcze raz bo mi na niej zalezy ale powoli a nie w sprincie. W sumie to ona zerwala bo powiedziala, ze dluzej czekac juz na mnie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreser
bo pewnie czekala az wyjdziesz z inicjatywą i się oświadczysz !!! a teraz to wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek25
Nie rozumiem. Nie jestem w stanie od tak siup nagle zmienic sie w dawnego siebie. Nie spotykalem sie z nikim, nie szukalem nikogo tylko zabrnalem w jaskinie. Wiem, ze ona cierpiala ale chcialem to naprawic powoli. A ona chce jak najszybciej , juz od tej chwili nasz zwiazek ma wygladac tak jak dawniej. A ja potrzebuje czasu, normalnosci a nie wyscigow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byles dla niej niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshhh
facet ,jesteś beznadziejny!! Taka ciamciaramcia, bleee... Oby takich było jak najmniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetka7
hmm to powiedz jej to;) a wiesz aby stawało się naturlanie, to jak? Bez rozmów i spotkan sie nie da. I nie bój sie nie oznacza to, ze od razu jest uwiązana do ciebie, bo chyba tego własnie sie obawiasz:) Niepotrzebnie, wlasnie przez takie cos dzieje sie natutralnie, i cos sie buduje czyli to ze bardziej wam zalezy:) no chyba ze masz inne definicje sprint i wyscig:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu zerwales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetka7
>Duzo jest mojej winy bo sie odsunalem od niej w totalna samotnosc druga osoba jest po to, by pomagac, slowem, itp:) i mysle, ze czasem male slowo tak wiele daje, ze inaczej bys cos tam zrobil, podjal dezycje itp na wszelkich aspektach zycia. I warto z tego czerpac siłe, to osoba z boku, widzi i moze wesprzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie jestes moim chl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetka7
chcialbym sprobowac jeszcze raz bo mi na niej zalezy ale powoli a nie w sprincie. W sumie to ona zerwala bo powiedziala, ze dluzej czekac juz na mnie nie bedzie. --- spotkania to nie uwiązanie, nie bój się;) i zacznij, jak chesz powoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gagatka
powiedzialabym ze jestem z identycznej sytuacji, tylko ze moj chlopak bardzo zle mnie traktowal, nie szanowal i zabawial sie z innymi, szukal innej. gdyby nie to to bym pewnie dalej chciala z nim byc, moze Ty tez jej cos zrobiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
jak to ona zerwala ?? przeciez piszesz ze odsunales sie od niej a wiec kto zerwal ona czy Ty ?? odpowiedz sobie na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek25
ku... zrobilem blad. Odunalem sie od niej, od ludzi i chyba przywyklem do samotnosci ale zalezy mi na niej ! Ona twierdzi, ze mi nie zalezy bo za rzadko sie spotykamy a jak mam przyjechac 45 km po pracy jak koncze o 17 a u niej bede autobusem o 18 i ostatni autobus od niej do mnie jest po 19. Ale ona ma chyba racje bo nawet jak mialem urlop w robocie wolalem siedziec sam. Pokochalem samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
wychodzisz o 17? jest 16 30 a ty juz na necie sciemniasz cos kolego to kto w koncu zerwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
a poza tym czemu nam to mowisz? jej to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
pisze ze ona ale tylko slownie bo w gruncie rzeczy to on zerwal odsuwajac sie od niej ... nie miala widac wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym z Tobą zerwała
sorry, stary, no bonus albo kochasz ją, albo swoją cudowną samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek25
Bo mam dzien wolny wiesz? dlatego jestem na necie i wszedlem tu aby posluchac opinii innych osob. Ona odeszla bo jestem kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
to idz z kwiatami prosic ja zeby wrocila jak kocha to wroci tylko powiedz jakim kretynem byles ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się Tobie nie dziwię
też wolę być sama, chociaż kocham kogoś. draźni mnie jego podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek25
ale ona juz do mnie nie wroci bo wiele razy odsuwalem sie od niej a ona strasznie plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
faktycznie kretyn z ciebie. narzekasz ale nic nie robisz. tylko zalisz sie na internecie. lec do niej glupku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna dziewczyna
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc podejmij decyzję
czego sam chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek25
ona nie chce juz ze mna zadnego kontaktu a tydzien temu wykrzyczala mi, ze oszukiwalem ja , zmienialem zdania jak rekawiczki i kiedys zrozumiem jak to boli i trzasnela sluchawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
zmieniales zdania? oszukiwales? to cos jednak jej zrobiles? a nie tylko ddalales sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×