Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aiaiaiaiia

czy do koktajli lepszy jest blender czy

Polecane posty

Gość aiaiaiaiia

robot? chcialabym zaczac robic, ale nie wiem co lepsze, ma byc blender w biedronce po 40zl, robot mam, ale taki zwykly, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz robot, to sprobuj robotem. Ja mam mixSy zeptera, to jest niby robot, ale ja zawsze myslalam ze to blender, ma duze obroty, więc koktajle wychodzą super. Ale to jest dużo droższy zestaw niż 40 zł. Jeśli Twoj robot dobrze miksuje, to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koktaili to szejker
schaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheaker jesli juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...CCC
uZywam blendera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiaaia
mam zwykly robot, chyba kupie tego blendera, 40zl, ale maja nawet dobre rzezyw biedronce tylko on ma 175W :( nie za malo? bo na all sa np. 400 lub 700W????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
175 W to nic! moj braun na 800 jak sie nie myle, wiec zobacz jaka to roznica, taki 175 Ci paktycznie nic nie zmieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiaaia
to nie kupowac? najbardziej chodzi mi o koktajle jaka powinna byc dobra moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiaaia
a Ty jaki masz? chcialabym max80-100zl moze cos polecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam blender braun 600w
z pojemnikami i końcówkami do ubijania + kruszarka do lodu, więc full opcja do koktajli, nawet drinki na imprezach czasami w tym robimy, jak potrzebna większa ilość. Wydaje mi się, że blender o mocy 175 to wyrzucone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że wygodniej jest robić koktajl blenderem, bo nie trzeba się tak paprać, jak w przypadku robota kuchennego - po prostu jest bardziej poręczny.. W robicie kuchennym można coś posiekać, wymieszać, ale potem trzeba się bawić z myciem wszystkiego, rozkręcać, po co, jak można szybciej zrobić blenderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Zdecydowanie robot, a jak np. alkoholowe to shaker będzie najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku bo wtedy zrobisz bardzo rożne drinki i koktajle, ale na owocowe to robot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blenderem będzie na pewno znacznie wygodniej niż mikserem więc proponuję blender. Ale jeśli to ma znaczyć, że będziesz musiała kupować blender, a mikser już masz to najpierw spróbuj mikserem. Jeśli będzie ci wygodnie, to po co wydawać pieniadze na nowe urządzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Blender ale taki dzbanek na podstawie w której jest silnik. Warto taki mieć bo można nim robić koktaile i z góry wkładać owoce i cukier w trakcie miksowania. Jest też super do robienia naleśników a ciasto wylewasz z dzbanka prosto na patelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny blender znalazłam na electro.pl ( chodzi mi o ten model http://tnij.org/h7x2 )... Ma w sumie wszystko w zestawie czego nam potrzeba, tzn miskę i dzbanek z podziałką, także koktajle i ciasta jak pisała jamala będzie można robić bez "babrania" się :) sama mam blender, ale bez takich misek, i muszę używać garnków, przez co zawsze trochu mi się wychlapie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz robot z wieloma częściami,jest tam dzbanek do robienia koktajli to blender nie jest Ci potrzebny lawedinha fajny tylko,że mała pojemność, mam podobny i tego pojemnika z miarką używam do odmierzania wody :-),pojemnika do siekania nie używam wcale (raz próbowałam ziemniaki na placki zetrzeć,ale nie wyszło dobrze) koktajle robiłam w misce,najpierw owoce z cukrem,później dawałam kefir,kupiłam sobie wieloczynnościowego robota po to,żeby wszystko dawać do pojemnika za jednym zamachem używam nadal blendera,do miksowania zup-kremów,albo jak w sosie zrobią mi się grudki (bo do mycia tylko jedna końcówka :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, rozumiem :) właśnie mam dylemat, bo robienie odżywek ( takich mleko + proszek + owocki ) to będzie u nas priorytet - co najmniej 3 razy dziennie muszę coś takiego przygotować, i chyba blender nie do końca spełni tu swoje zadanie, dlatego myślę o takim mikserze ( bo robota raczej nie potrzebuję ) - http://tnij.org/iau2 - w sumie wrzuci się wszystko do środka, wciśnie guzik i zrobione, co nie ? a blender chyba tak dobrze wszystkiego nie posieka i nie wymiesza ? Tak mi się przynajmniej wydaje, no a wiadomo blender do pozbycia się grudek w innych sprawach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
A ja się cieszę, że zaczyna się sezon truskawkowy dzięki czemu będę mogła robić sobie często koktajle. Zamierzam w tym roku zainwestować w blender tym bardziej, że na magicznaplaneta.pl widziałam spory ich wybór. Moja koleżanka zawsze używa do przygotowania koktajli blendera i wychodzi jej pyszny napój. Poza tym dzięki temu przygotowanie zajmuje mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoże tak
a może tak iść za ciosem i kupic sobie robot kuchenny, wielofuncyjny, na avans.pl możesz znaleźć sporo dobrej jakości sprzętu i to w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×