Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukryysii4

stelaż podtynkowy

Polecane posty

Gość gość
Rzeczywiście podstawa to wybór dobrego stelaża i dobrej miski. Jeżeli ktoś robi i wc i bidet podwieszane, to sprawa podstawowa. Ja zamawiałem z Koła, a kupowalem w http://instalacjeceramika.mazowsze.pl – właściciel jest też hydraulikiem, więc mi wszystko podłączył. Nie wyobrażam sobie dzis kompaktowego wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście podstawa to wybór dobrego stelaża i dobrej miski. Jeżeli ktoś robi i wc i bidet podwieszane, to sprawa podstawowa. Ja zamawiałem z Koła, a kupowalem w http://instalacjeceramika.mazowsze.pl – właściciel jest też hydraulikiem, więc mi wszystko podłączył. Nie wyobrażam sobie dzis kompaktowego wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaCz
To jest w ogóle genialne rozwiązanie do małej łazienki. Żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam. Remont miałam w październiku, zainwestowałam w stelaż podtynkowy właśnie z Roca i absolutnie był to trafiony wybór. Łatwiej jest też utrzymać czystość. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem duzym zwolennikiem stelaży podtynkowych - są estetycznym rozwizaniem bardzo na plus, na YT natrafilem na ciekawy filmik pokazujacy ile jest w stanie wytrzymac kg taki stelaz, ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matafix 22
Ja jestem zwolenniczką stelaży Geberit. Są w rozsądnej cenie i nie ma problemów z ich użytkowaniem. Tu są w całkiem dobrych cenach: www.sanit-express.pl/lazienka/stelaze-podtynkowe/stelaze-podtynkowe-1/geberit,scp.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinG
Jak stelaż podtynkowy to tylko z Roca. Już wczesniej miałem model innej firmy, ale z Roca jest zdecydowanie najlepiej wykonany, najsolidniejszy i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwost
Stelaż podtynkowy to praktyczne i bardzo estetyczne rozwiązanie do łazienki. Jeżeli ktoś chce mieć nowoczesną i ładną łazienkę to jest to stelaż w takiej właśnie łazience powinien się znaleźć. Ja bardzo polecam, remontuję drugą łazienkę w domu i oczywiście tylko takie rozwiązanie biorę pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×