Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna.w

dialog-dialnet

Polecane posty

Gość martyna.w

witam, niedlugo konczy mi sie umowa z tpsa na internet jak oceniacie uslugi dialogu w dostawie internetu? cena/jakos/obsluga ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francisko
koledzy nie narzekali, i nie narzekaja dalej, a ja glupi mialem tele2 i do tej pory zle to wspominam pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelleris
nic specjalnego internet jak internet. kafeteria śmiga bez zarzutu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna.w
po tej wypowiedzi kellerisa juz biegne do dialogu umowe podpisac, taaaka tworcza i sugestywna byla.... dzieki francisko ze sie troche bardziej postarales pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelleris
ej no sorry. ale za to dowiedzialam sie wszystko co i jak. mam 2mb/s i podobno prawie tyle samo jest w rzeczywistosci, wysokie pingi i stabilne łaczę dialnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzeee
chyba trzeba sprostowac kellerisa po kelerisie (z cola :) ), stabilne łacze to moze i napewno masz, ale pingi jesli masz sie chwalic to musisz miec niskie :) ale w dialogu sa one ok, najgorsze tzn najwieksze sa na sieciowych netach, to zalezy jak daleko jest do serwera z ktorym sie laczysz, a jesli nie grasz przez net to w niczym Ci pingi nie przeszkadzaja pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelleris
ja nawet nie wiem co to pingi :) mi ten internet, który mam w zupełności wystarcza. lubie jak coś szybko działa a mój internet działa szybko więc luz. i nie trzeba mnie ''prostować''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
b. dobry internet. prędkość stała, nie zrywaja połączenia i przynajmniej ja mam dość niskie rachunki. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
a zmiana z lini tepsy wcale nie jest taka skomplikowana jak się na pierwszy rzut oka wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo cala robote odwala dialog za was, wiem, bo wczoraj mi podlaczyli dialnet 2, calosc operacji trwala kilka tyg, bo trzeba miesiac przed koncem neo im to zglosic,ale bez neta bylam tylko tydzien pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>>martyna w. a masz mozliwosc podczepienia sie pod linie dialogu czy bedziesz korzystac z linii tpsa ? bo od tego zalezy kto bedzie Cie obslugimal, kto kontrolowal lacze, i ile zaplacisz, bo slyszalam ze inne ceny ofert sa w dialogu dla uzytkownikow linii tp i dla tych z kabla dialogu, choc moze to kwestia tylko abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
>>>>>>>>mala.dama no bo cala robote odwala dialog za was, wiem, bo wczoraj mi podlaczyli dialnet 2, calosc operacji trwala kilka tyg, bo trzeba miesiac przed koncem neo im to zglosic,ale bez neta bylam tylko tydzien No w końcu kto by chciał to sam załatwaić tylko po to żeby zaoszczędzić 10zł czy tam 50zł. nie no za 50zł to możnaby się pofatygować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nikno ciekawi mnie skad wziales/wzielas te kwoty? 10, 50zl ? przeciez za to sie nie pobiera oplaty, odemnie nie wzieli napewno, wypelnilam wniosek, a oni juz reszte przeslali do tp do podpisu, oczywiscie tp ma jakis czas na odpowiedzenie (i wazne trzeba to pwszystko zaczac robic1miesiac przed koncem umowy) i odsyla, i ja juz mam net :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
to takei przykladowe kwoty; różnice w cenie internetu za miesiac w tp czy dialogu np. o to mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caco
a dlaczego akurat dialog? czemu nie bezprzewodowy internet z modemem usb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelleris
Bo nie wszytskim potrzebny bezprzewodowy. nie wszysyc mają laptopa. Większośc ma kompa w jednym miejscu na stałe i bezprzewodowy sie nie sprawdza bo za tą samą cene można mieć z kabla nawet niezły internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna.w
>>>>caco a dlaczego akurat dialog? czemu nie bezprzewodowy internet z modemem usb? juz ci odpowiadam, niestety tam gdzie ja mieszkam, nie ma zasiegu 3gp a juz tym bardziej hsdpa, wiec bezprzewodowy interent nie bedzie dzialal jak reklamowane 7,2mb, nigdy w zyciu, to mala miejscowosc, i tu ludzie na przekaznik sie nie zgodza co rawda ja mam laptopa, ale to raczej z oszczednosci miejsca na stole niz potrzeby podrozowania, wiec bezprzewodowe odpadaja, nie potrzebuje ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna.w
>>>>nikoo No w końcu kto by chciał to sam załatwaić tylko po to żeby zaoszczędzić 10zł czy tam 50zł. nie no za 50zł to możnaby się pofatygować... mysle ze te 10-20zl nie maja az takie znaczenia, ale jakos polaczenia, obslugii, czy czesto tylko mysl ze juz nie jestesmy pod monopolem daje wielka satysfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
no najważniejsze to szczędzić sobie nerwow- więc jeśli opuszczenie tp da Ci satysfakcjie i naprawde nie bedziesz żałować to warto to zrobić. do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna.w
chyba Cie nie denerwuje, co? :) a dlugo masz dialog juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
nie, jestes słodka. nie wiem jak długo w sumie- rok gdzieś. do tej pory mi nie przeszkadzało nic w dialogu, oj zeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umizgi
nie wiem czy ktos juz wam to wczesniej mowil, ale w niektorych przypadkach np kiedy chodzi o jak najmniejsze koszty lepiej jest zalozyc dialnet na liniii tp, ja tak mam i jestem zadowolony, bo w takich sytuacjach dialog wymaga najtanszego abonamentu w tp czyli socjalnego za 28zl, a do neostrady potrzebny jest przynajmniej standardowy za 45zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umizgi
wiec na samym abonamencie oszczedza sie juz 20zl, oszczedzasz, alebo bierzesz za te same pieniadze wieksza predkosc :)) a ty nikno masz dialog jako BSA czyli na linii tp czy na swoich kablach? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
u mnie niestety nie ma lini dialogu, mam bsa ale działą jakotako dobrze, więc luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
kurde, teraz tak mysle, ze 20zl na abonamencie miesiecznie to to w sumie kupe kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxxzz
>>>>> nikno u mnie niestety nie ma lini dialogu, mam bsa ale działą jakotako dobrze, więc luz czy ja wiem czy jest z czego tu plakac, mialem kiedys netie wlasnie jako BSA i przy zakladaniu tez sie mnie koles pytal czy chce placic abonament do netii czy do tp, pytam go jaka roznica, a on ze jak do netii do po 40 pare zl a jak do tp to najtanszy za 28zl, bo wtedy opiekuje sie laczem tp i oni to maja gdzies, wiec czasem BSA jest ok, szczegolnie jak dobrze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxxzz
teraz mam dialnet, chyba 2Mb/s, napewno taki, i jest luz, wczesniej byla netia i strasznie sie gubil ten net, minimum kilka razy dziennie go ucinalo, a teraz bez problemowo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
>>>>>maxxxzz czy ja wiem czy jest z czego tu plakac, mialem kiedys netie wlasnie jako BSA i przy zakladaniu tez sie mnie koles pytal czy chce placic abonament do netii czy do tp, pytam go jaka roznica, a on ze jak do netii do po 40 pare zl a jak do tp to najtanszy za 28zl, bo wtedy opiekuje sie laczem tp i oni to maja gdzies, wiec czasem BSA jest ok, szczegolnie jak dobrze dziala" jak może byc dobrze skoro abonament większy? coś Ci się pomyliło. bo w sumie troche to nielogiczne, że netia kaze sobie wiecej płacic a tymczasem ma być przecież tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikno
>>>>maxxxzz teraz mam dialnet, chyba 2Mb/s, napewno taki, i jest luz, wczesniej byla netia i strasznie sie gubil ten net, minimum kilka razy dziennie go ucinalo, a teraz bez problemowo polecam a masz to od niedawna? bo jesli tak, to chciałoby sie wiedziec mi czy w umowie odnosnie swiatecznych promocji jest cos małym druczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dialog i ogólnie 5/10. plusy: brak limitów i rozsądna cena, praktycznie nie zdarzają się awarie. Pracownicy mają w dupie czy rozdzielasz sobie łącze routerem. (2 lata) minusy: zajebiste lagi w grach, praktycznie pełna prędkość (6mbps) jest nieosiągalna - max w testach to 4-4,5mbps. Gdy tylko skończy się umowa zmieniam dostawcę na kablowego, chyba ze zaproponują mi lepsze warunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×