Odpowiedz na ten temat

gdzie kupić hosting

• gość 2017.02.22 [16:18]
    Hosting www - w Hekko. Działa pierwsza klasa, jest niezawodny, tani i solidny. Przy hostingu największe znaczenie ma support, parametry i właśnie ta niezawodność. Zresztą każdy przed opłaceniem dłuższego okresu powinien po prostu ten support sobie jakoś samodzielnie ocenić.
  • lilka991 2017.02.27 [11:48]
    Zobacz sobie ofertę tej firmy https://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedyk owane podobno są najlepsi. Ja myślę o wykupieniu u nich serwera pod sklep internetowy. Zależy mi na jakości i dobrej cenie a tutaj jest to zapewnione.
  • gość 2017.03.02 [16:38]
    Też działamy na Hekko - już od dawna, nie ma żadnych problemów, serwer działa stabilnie, niezawodnie. Największy plus - support. Raczej radzę wszystkim zaczynanie od darmowego okresu testowego. Przecież po tym dopiero realnie można oceniać jakoś działania usługi, co nie?
  • ezik 2017.03.06 [18:36]
    Hosting w Firehost. Nie sądzę, abyście w podobnym budżecie znaleźli cokolwiek atrakcyjniejszego. Niska cena, a dobre parametry i porządny support. Przynajmniej w naszym przypadku ten hosting zdecydowanie się sprawdził, działa stabilnie, niezawodnie, pierwsza klasa. Ale tak jak mówię - kwestia dopasowania pakietu i racjonalnego testowania.
  • gość 2017.03.15 [16:26]
    Często tutaj pojawiają się dwie firmy. Czy któraś z nich jest lepsza? Bo z tego co widzę, jedna i druga ma bardzo dobre stawki, ale czy można powiedzieć, że jest lepszej jakości któraś z tych ofert? Będę wdzięczna za konkrety.
  • wetka2 2017.03.20 [21:31]
    Firehost masz dużo tańszy od Hekko, więc radzę się kilka razy zastanowić, zanim się na to zdecydujecie.
    U nich serwer działa pierwsza klasa, stabilnie, niezawodnie, tak jak powinien. Odpalcie sobie test i porównajcie.
  • gość 2017.03.21 [10:01]
    Jak wybrać najlepszy hosting i zaoszczędzić rocznie 200 zł znajdziesz w tym artykule http://www.pracawsieci.net/co-to-jest-hosting -jak-wybrac-najlepszy-hosting/
  • bylemfanem 2017.03.21 [10:08]
    hekko ma ostatnio awarie więc nie polecam... z fajnych hostingów to działa home.pl i ostatnio dhosting.pl robi fajną usługe która ma automatycznie skalować parametry serwera. Dawniej działał dobrze jeszcze zenbox ale teraz same negatywne opinie dostaja...
  • milis3 2017.03.21 [21:07]
    Też uważam, że lepiej postawić na Firehost, tym bardziej że koszt jest zdecydowanie niższy.
    Tak - kiedyś było faktycznie podobnie, ale teraz sam sobie zobacz jakie są ceny pakietów.
    Firehost po prostu wychodzi znacznie taniej.
  • tetik 2017.03.22 [20:49]
    Potwierdzam. Przecież Firehost wychodzi znacznie taniej - te pierwsze pakiety są podobne, ale kolejne już masz w hekko o wiele droższe.
  • mirekss 2017.03.29 [19:08]
    Kwestia taka, jak podejdziecie do tematu, ile chcecie wydać, ale ogólnie to raczej Firehost wypada zdecydowanie najlepiej.
    Dobra cena, darmowy test, wybór panelu zarządzania, ogólnie usluga działająca mega solidnie.
    Ale oczywiście to kwestia budżetu jakim dysponujecie.
  • gość 2017.03.30 [16:02]
    Pakiet na Hekko dopasowany do parametrów waszych serwisów. Sensowne konto nie musi być drogie - kwestia kilku dyszek rocznie, a może nawet w tej cenie będzie domena - na start na pewno, przy przedłużeniu trudniej, ale też to możliwe.
  • gość 2017.04.05 [16:22]
    Też mamy Hekko. Tylko dopasujcie pakiet pod siebie. Pod male stronki firmowe na spokojnie wystarczy nawet najmniejszy. Nie potrzebujecie cudownych pakietów - i nie ma też podstaw żeby za to przepłacać. To nic nie daje.
  • gość 2017.04.10 [16:16]
    Na pewno Hekko jest godne polecenia, bo serwer działa tam pierwsza klasa, ale tak czy siak - najlepiej odpalić test. Tam mają porządny support, pomagają, szybko reagują, a sam serwer nie zalicza padów. Przynajmniej nasze doświadczenia zdecydowanie pozytywne.
  • gość 2017.04.10 [16:23]
    Pewnie, że w Hekko. Tam można coś odpalić. Serwer powinien działać solidnie, być niezawodny i to ma kluczowe znaczenie. A zwracanie uwagi na inne kwestie... no cóż, jak dla mnie jest zdecydowanie bez znaczenia....
  • gość 2017.04.14 [16:02]
    Na spokojnie sobie poradzicie na Hekko - nawet na małym koncie. Będą potrzebne lepsze parametry to wtedy przejdziecie na wyższy pakiet, a tak wcześniej nawet nie ma co kombinować. Najpierw spróbujcie rozwinąć serwis - dopiero wtedy osiągniecie coś sensownego.
  • inaccessible89 2017.04.14 [16:03]
    Ładna kryptoreklama, ale skoro już ją stosujecie, to czy Hekko ma równie przyjazny interfejs, co nazwa.pl - potrzebuję hosting i co najmniej 5-10 domen.
    Jestem świetnym teoretykiem.
  • gotka8 2017.04.15 [21:43]
    Firehost działa niezawodnie, solidnie, nie sprawia żadnych problemów. Akurat na ich serwerze jesteśmy od dosyć dawna i nic złego się nie dzieje. Oczywiście tutaj trzeba dopasować wszystkie kluczowe parametry, zwracać uwagę na szczegóły. Dobry serwer wcale nie musi być drogi.
  • gośćzxzx454 2017.04.17 [22:56]
    jak by ktoś chciał darmowy hosting dość szybki to tutaj:
    http://ma7.eu
  • telka8 2017.04.18 [19:09]
    Bardzo dobrze działa Firehost - kasa mała, a jednak hosting stabilny. Oczywiście jedynie kwestia dopasowania parametrów. Wiadomo, że dzielone konta mają swoje minusy, ale też bez przesady.
  • gość 2017.04.21 [16:22]
    W hekko masz direct admin, w Home chyba jest autorski panel. Teraz kwestia taka, co lubisz. Ja na autorskich panelach nie działam od wielu lat. Są niewygodne, szczególnie pod względem przenoszenia z nich serwisów.
  • gość 2017.04.25 [15:57]
    W hekko na spokojnie na jednym koncie poradzicie sobie z wieloma serwisami jednocześnie. Pewnie, że wiele zależy od poziomu obciążenia, ale ogólnie chodzi tutaj o podstawy. Moje doświadczenia są zdecydowanie pozytywny. Ale od czego jest darmowu test? Jego sobie odpalcie.
  • danielaa90 2017.04.26 [12:50]
    Radzę kupić hosting tam, gdzie jest najtaniej, choć wcześniej radzę upewnić się, czy dany hosting spełni wymagania - można poczytać opinie w sieci, albo przetestować hosting, większość firm nie robi z tym problemu. Sprawdźcie sobie hosting od https://www.cal.pl - kosztuje niewiele, a jest dość szybki i niezawodny, a domena jest gratis.
  • gość 2017.04.26 [16:10]
    Hosting www hekko jest ok. Mam jedno małe konto pod stronę firmową i działa w porządku. Na pewno nie warto stawiać na hostingi drogie, bo to kompletnie nic nie daje. Płacicie dużo więcej, a korzyści macie z tego dosłownie zero...
  • gość 2017.05.04 [11:04]
    Hekko działa pierwsza klasa, solidnie, nie sprawia żadnych problemów, a jestem u nich od dawna. Plusy można długo wymieniać - najważniejsza jest niezawodność. Okres testowy pozwala zresztą wszystko dokładnie sprawdzić i na tej podstawie ocenić działanie.
  • gość 2017.05.05 [12:47]
    Hosting www oceniacie na podstawie okresu testowego. Zakładasz za darmo konto, wysyłach pytania do supportu i na tej podstawie można coś powiedzieć. W Polsce macie do dyspozycji naprawdę tanie hostingi dobrej jakości. Nie trzeba przepłacać...
  • gość 2017.05.05 [15:30]
  • gość 2017.05.08 [16:00]
    Tez polecam Hekko. Niskim kosztem faktycznie dają sensowne parametry, a cała usługa działa rzeczywiście sprawnie. Moje doświadczenia pozytywne - ale oczywiście w każdym przypadku to kwestia dopasowania odpowiednich parametrów usługi pod własne strony.
  • gość 2017.05.12 [16:16]
    Pamiętajcie, żeby te hostingi testować. Hekko działa ok, jest niezawodne, robi różnicę. Hostingi należy sprawdzać pod wieloma względami, ale przede wszystkim supportu i niezawodności. To specjalnie trudne nie jest - weryfikujecie po prostu podstawy.
  • gość 2017.05.15 [16:22]
    Pod małe stronki wystarczy nawet najmniejsze konto Hekko - piszę poważnie. Wrzućcie sobie skrypty, sami sprawdźcie jak to wygląda. Ogólnie od razu stawianie na jakieś drogie serwisy mija się z celem - i tak nie będziecie mieli z tego żadnych korzyści, więc po co to wam?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...