Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość anadakos
Polecam Hekko. Masz tam za 70 zł domenę PL + 100 GB transferu. Opłaca roczna, tak więc w zasadzie można to dobrać za śmieszne grosze. Nie warto stawiać strony gdzie popadnie - serwer powinien być sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting i domeny trzymam w Hekko. Za konto z domeną PL płaciłem 70 zł w pierwszym roku. Później dorzuciłem jeszcze na nie 6 innych serwisów i jak na razie wszystko działa znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkien
Jakiego konta potrzebuję pod serwis, który ma 3 tysiące unikalnych użytkowników, aby nie martwić, się ewentualnymi problemami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam onemac. TO naprawdę dobry hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakiego konta potrzebuję pod serwis, który ma 3 tysiące unikalnych użytkowników, aby nie martwić, się ewentualnymi problemami? " Zobacz sobie tutaj - http://www.cal.pl/hosting-serwery-shared Nie masz limitowanego transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkien
Na Hekko trzymam stronki od kilku lat, nie ma żadnych problemów, serwisy działają na prawdę szybko, a zdecydowanie największe wrażenie robi jednak support - potrafią odpowiadać w ciągu minuty, a to dla mnie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwery w Polsce. Małe konto na Hekko wychodzi mnie kilka dyszek za rok - serwisy, które u nich trzymam zarabiają tyle w dwa dni. Zwracajcie uwagę na jakość supportu, parametry i ograniczenia serwera - nie korzystajcie z byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilan
A ja miałem problem na hekko, kłopoty z dostępnością, nie rozwiązane, więc przeniosłem nie czekając na cal.pl i mój serwis działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość0
Kup na cal.pl - wydajne maszyny, prosta obsługa zamówienie i mało problemów z samym dostawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampoosik
Hekko ma dobry hosting - trzymam u nich kilka serwisów. Mają dobry support, tanie domeny. Co ciekawe - przeszedłem do nich z drogiego serwera, z którego wyleciałem pomimo tego, że był... bez ograniczeń transferu. Śmiech na sali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamposiak
Cal.pl jest dosyć drogie, szczególnie przy domenach. Tam piszą o sto złotych za przedłużenie PL. Ja płacę prawie dwa razy mniej - przesadzona kwota i to grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cal.pl jest dosyć drogie, szczególnie przy domenach. Tam piszą o sto złotych za przedłużenie PL. Ja płacę prawie dwa razy mniej - przesadzona kwota i to grubo. " Nikt nie pytał o domeny. Chyba żartujesz. 70zł za hosting o takich parametrach. Niezła oferta. A domeny możesz zawsze sobie zarejestrować gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluculrokil1973cephs
Widziałam tą ofertę SuperHost! Wydaje mi się całkiem niezła i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. teraz chyba rzadko która firma hostingowa oferuje hosting wraz z domeną za złotówkę! Jasne http://l.chananwalia.com/x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
"Cal.pl jest dosyć drogie, szczególnie przy domenach. Tam piszą o sto złotych za przedłużenie" Zajrzyj do cennika jest taniej. A lepiej zainwestować w dobry hosting, który i tak fortuny przecież nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotek8
W Polsce, a firma - Firehost, przynajmniej ja mam u nich wszystkie stronki i domeny. Porządny panel, ale przede wszystkim stabilny, nie sprawiający żadnych problemów serwer. Najlepiej po prostu wrzucić sobie swoje strony na te 2 tygodnie darmowego testu i na tej podstawie ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robb_stark
Aktualnie to korzystam z hostingu z portalu www.gbzl.pl i jest dobrze. Choć myślałem, że ta ich niska cena to podpucha jakaś na początku, ale spróbowałem, skusiłem się i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciel
Gnum jest w dalszym ciągu świeżakiem - nie wiadomo czy pociągnął. Wiem, że w Hekko mam drożej, ale to kilka złotych na domenie - nawet by nie miały sensu przenosiny. Za bardzo jestem zadowolony z aktualnej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietka7
Nie zmieniam hostingu od dobrych kilku lat, cały czas trzymam wszystko na Firehost i na prawdę żadnych problemów nie ma. Przede wszystkim serwisy działają na prawdę szybko, nie sprawiają problemów i tak powinno być. Swoją drogą - samo konto kosztuje mnie na prawdę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia45l
Jak planujesz założenie bloga lub strony dla firmy, która nie bedzie miała ogromnej liczby wejść, to taki hosting będzie odpowiedni. Jak planujesz założenie dużego serwisu, to może popytaj w firmac konsultingowych http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/services/konsulting/ co będzie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusion
W hekko mam konto, od dawna, ze 2 lata. Za każdym razem mi zwiększają przy przedłużaniu konta parametry i obniżają cenę. W zeszłym bez okazji dali na stałe 4 razy więcej transferu. Spoko usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam pawlik
W Hekko jest ok. Najbardziej chodzi tutaj o jakość supportu, szybkość odpowiedzi i reakcji. Ogólnie - zdecydowanie polecam - przy przedłużeniu konta zawsze dostaję rabaty, dostaję dodatkowe pakiety. I warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcygow
Czy na jednym takim koncie jakie opisujecie mogę trzymać 5 serwisów? Nie wiem jeszcze jaki będą miały ruch, dopiero powstają. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnecek
Na hekko mam w sumie kilka serwisów - nie ma żadnych problemów, usługa działa jak należy.Ogólnie - wszystko zdecydowanie in plus, ale to najlepiej testować na podstawie własnych serwisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam janecki
Jeśli chodzi o usługi firmowe to zdecydowanie polecam - http://firehost.pl/offer.php Mam na koncie umieszczonych kilka serwisów, wszystko fajne i szybko działa, większych problemów nie sprawia. Tak naprawdę strona firmowa wielkich wymogów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marencki
Hekko, może być nawet najmniejsze konto. Pod stronę firmową zdecydowanie wystarczy, chociaż oczywiście możesz od razu kupić coś większego dla postawienia tam większej ilości serwisów. Czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×