Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość gość
Szukam aktualnych kodów rabatowych na konta dzielone w hekko. Może macie jakiś taki, którego nie możecie wykorzystać? Chętnie byśmy skorzystali, nawet jeśli ten rabat będzie symboliczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałem hekko przez 2 tygodnie - nie ma żadnych problemów, serwer działa naprawdę szybko, ma sensowny support i przynajmniej jak na razie jest niezawodny, tak więc mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto dzielone w Hekko - od lat działamy na tym samym hostingu. Nie ma żadnych problemów, te same konta, te same serwisy, tylko *****coraz większy. I najwazniejsze, że stawki pozostają te same - nie wszędzie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto w Hekko jest wystarczające nawet pod średniej wielkości sklepy - na tym można postawić solidne serwisy. I wcale nie jest tak, że jeśli dzielone to wylącznie pod mały serwisik informacyjny - to zależy od danego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pod postawienie sklepu potrzebuję na Hekko vpsa, czy wystarczy mi konto dzielone? A jeśli dzielone, to do jakich parametrów, jakiego sklepu, bo zakładam, że nie w każdym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulik3
Niezmiennie Firehost - w tym budżecie moim zdaniem nie ma lepszych hostingów. Kilka uslug już przerobiłem, przetestowałem - żadna nie działała lepiej. Najważniejsze, że działa to stabilnie. Konta dzielone wystarczają mi nawet pod ogarnianie sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które konto Hekko proponujecie pod prowadzenie forum? Nie mam pojęcia jaki będzie miało ruch, zakładam że duży, ale wiadomo jak jest. Zakładam, że support nadal tam jest porządny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
Dzielone w Firehost jak na razie jest dla mnie wystarczające pod trzymanie kilkunastu serwisów i wszystko naprawdę sensownie śmiga. Absolutnie nie widzę powodów ku temu, by cokolwiek tam dokładać, kombinować. Aktualny pakiet jest dla mnie wystarczający i nie mam zamiaru go powiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielone w Hekko działają stabilnie, nie sprawiają problemów, a siedzę u nich naprawdę długo. Kluczowe znaczenie ma zawsze dopasowanie parametrów, transferu, obciążenia, a zresztą sami dokładnie widzicie, jak wam działa usluga, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielone kupuje się w Hekko i nie ma problemów - kupujecie w drogiej i znanej firmie, a problemy macie gwarantowane. Ludzie, nie ładujcie się w cudowne nazwy, bo to naprawdę nic nie daje i w żaden sposób nie przekłada się na jakosć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujesz dzielone w Hekko, najlepiej od razu w pakiecie z domeną. Domena jest w cenie, później kwestia przedłużenia, ale i tak masz wtedy mega fajną stawkę na poziomie około 50 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na tym koncie dzielonym Hekko postawię sklep, czy powinienem od razu stawiać na VPSa? Różnie mi ludzie radzą. Wiadomo, że od razu cudów nie będzie, większych zmian można oczekiwać dopiero stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto dzielone w Hekko działa najstabilniej z tych jakie testowałem. Usługa pierwsza klasa, niezawodna i stabilna. Ale wiadomo przecież, że w każdym przypadku to wymaga dopasowania i na to właśnie zwracajcie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morek89
Tylko nie w dużych firmach - kupuję tylko w małych. Support jest znacznie lepszy, nie sprawia żadnych problemów. Z tych wymienionych tutaj to też mam Firehost. Raczej serwer niezawodny, nie sprawia żadnych problemów, jest stabilny. I to się ceni, tym bardziej przy niskiej stawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak hosting to tylko w LH.pl - wydajny, szybki i ze świetnym supportem. Szkoda czasu na nerwy u innych dostawców. Mam tam dwa serwery i zero stresów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wyłącznie mniejsze firmy - od jakiegoś czasu tylko Hekko, nic złego się nie dzieje, całość działa stabilnie. Usługa jest pierwsza klasa i co najlepsze to mi działa znacznie stabilniej niż znacznie droższe konta jakie przerabiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, żeby konto było stabilne, porządne i nie sprawiało problemów. Samo konto nie sprawia problemów, usługa jest szybka, niezawodna. Największy plus - szybkość i jakość działania. Hekko - już od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto hostingowe powinny być dopasowane pod serwisy jakie posiadacie, czyli nic na siłę. Działajcie na takiej zasadzie, żeby to miało sens. Hostingi wcale nie są drogie - moje konto na hekko wychodzi mnie poniżej stówki rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazira
Dzielone konto w Firehost. Widziałem, że kilka osób już o tym pisało. Ale faktycznie serwer działa pierwsza klasa, jest stabilny, nie sprawia problemów i nie mam zamiaru z tym kombinować. W moim przypadku sprawdziło się to doskonale, trzymam wiele stronek, całość działa pierwsza klasa. A jak będzie dalej, to się dopiero przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, a jak postawię na tym Hekko stronę firmową, to nie będziemy mieli problemów? W sensie ludzie nie będą narzekali, że działa to zbyt wolno? Kiepsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam u nich firmówę od kilku lat i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów. Zostaw swojego maila to ci chętnie pokażę jak to u mnie działa. Może wielkiego ruchu nie mam, ale też nie mogę narzekać że kiedykolwiek coś mi działało inaczej niż powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka3
Najmocniejsze konto hostingowe macie w Firehost. Raczej w tym budżecie niczego stabilniejszego nie znajdziecie, działa porządnie, nie zawodzi. I właśnie na takie konta się stawia, a nie na drożyznę od znanych, gdzie płaci się kilka razy więcej, a dostaje się totalny dramat. Po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry hosting jest też w http://seolite.pl , za 49 zł rocznie można kupić całkiem niezłe konto. Mam tam kilka blogów na wordporessie i działają super już prawie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kody na Hekko to jeszcze aktualne? Podzieli się ktoś? Najchętniej taki na 50 proc. Ja mam już u nich konta, ale po prostu chcę kupić kolejne. Podeślecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoje strony w LH.pl i jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melik
Dzielone to tylko w Firehost - nie znajdziecie solidniejszej usługi za podobne pieniądze, a temat już wielokrotnie przerabialiśmy. Nie wierzcie w to, że drogie serwery dadzą jakość. Nie dadzą, nie dadzą nawet solidnego supportu, więc nie oczekujcie cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto dzielone w Hekko, ale które? to będą moje pierwsze strony, ale mam kilka tematyk, którymi chcę się zająć. Podpowiedźcie proszę od jakiego zaczynać - nie chcę wydać na to więcej niż w sumie 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hekko - nie znalazłem przez kilka lat żadnego serwera, który nie generowałby problemów. U nich to wszystko działa stabilnie, złożyli całość na poziomie, mają support, dają dużo rabatów i na razie dobrze to funkcjonuje. A dalej to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×