Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość nemek
Konto dzielone w Firehost. Macie ja za małe pieniądze, na dobrych warunkach, ale oczywiście wszystko zależy od tego, jakie środki macie do wydania. I tutaj jest bardzo tani hosting, który da wam lepsze parametry niż drogie serwery. W większości przypadków VPS wcale nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikso
Solidne konto hostingowe macie w Firehost. Tam można ogarnąć w zasadzie i mocne serwisy - bez VPSA. Najlepiej po prostu sobie to przetestujcie, porównajcie i na tej podstawie oceńcie jakość działania. Jak dla mnie nic złego dziać się nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiks
Konto hostingowe w Firehost mam od kilku lat. Jeszcze nigdy mnie ono nie zawiodło. Raczej przeciwnie, zawsze działało pierwsza klasa. A tak ogólnie to po prostu radzę każdemu samodzielne testowanie i tyle. To nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidne hostingi nie są drogie. Z tych które przez lata testowałem najlepiej wyszło hekko. I jak na razie nic innego lepiej się nie spisało. Ze wszystkich innych musiałem już dawno zrezygnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetny jest Hekko, do tego tani, niezawodny, siedzę na nim od lat i nic złego się nie dzieje. Na pewno nie jest dobrym wyborem stawianie na byle jakie serwery - bo jednak kiepski będzie totalnie gwarancją problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam Hekko, jednak ten hosting działa wzorowo, jest niezawodny, do tego tani, ma porządny support, dużo promocji i rabatów - w sumie pierwszy rok z domeną wyszedł mnie u nich 80 zł na dużym koncie, więc spoko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edes3
Firehost jak najbardziej - tani hosting, stabilny, z dobrym supportem, jak dotąd niezawodny. W moim przekonaniu - usługa pierwsza klasa, solidna, niezawodna. Kwestia dopasowania wszystkiego pod oczekiwania. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gortes
Hekko, od razu pakiety z domeną. Najlepiej się na tym wychodzi, to najrozsadniejsze rozwiązanie - współpracujemy tak od dawna. U nich nie ma żadnych problemów, usługa działa pierwsza klasa i właśnie na takie powinno się stawiać - przynajmniej tak to odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hekko - tak. Najsolidniejsze konto, jakie dotychczas przerabiałem. Serwer stabilny i niezawodny, działa solidnie, nie sprawia problemów. I coś takiego nadaje się pod postawienie wielu serwisów - po prostu to dopasujcie jakoś sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu utrzymuje strony na superhost.pl Polecam. Moje strony na tym hostingu to np.: www.geosyntetyki.info www.firmy.polskie.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www wcale nie musi kosztować specjalnie dużo, jest do ogarnięcia za małe pieniądze, tylko to trzeba dopasować jakoś z głową. A już rzeczywiście konto dzielone z domeną masz za 80 zł - w pierwszym roku przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka33
W cenie Firehost nie da się znaleźć solidniejszego hostingu z tak samo dobrym supportem. Współpracujemy z nimi od dawna. Wszystko zaczeło się od darmowego testu, usługa niezawodna, stabilna, przynajmniej jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska2
Też mam Firehost. Nie bardzo nawet rozumiem po co ludzie ładują się w drogie hostingi, skoro w sieci są tysiące komentarzy na temat tego, jak to wygląda. bzdura totalna. Małe konta dzielone nie są drogie, a mogą dawać naprawdę jakość. Najlepiej za każdym razem odpalać test i na tej podstawie to oceniać. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupujecie parówki w sklepie to też kierujecie się ceną? Powodzenia ;) Dobry i tani zakup to dwa zakupy - najpierw tani, potem dobry. Zacznijmy od dobrego od razu - https://www.lh.pl/hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto dzielone w Hekko działa spoko. Nawet na VPSach miewaliśmy gorsze osiągi. Na pewno nie ma co przepłacać za serwery, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nastawcie się po prostu na jakość i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetka2
W sumie za waszym poleceniem kupiłem konto w Firehost, już wcześniej sprawdziłem jakość działania supportu. Naprawdę - absolutnie nie ma się tutaj czego czepiać. To działa wzorowo, nie sprawia żadnych problemów. Chociaż to wszystko jest kwestią odpowiedniego podejścia do tematu. Plus za wybór panelu zarządzania, wsparcie rzeczywiście super. Porządna usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miks3
Domena i hosting wyjazdą was na Firehost jakieś 100 zł. Totalnie bez sensu ładować się na serwer darmowy, gdzie właściwie to nie masz własnego adresu. Po co to komu? Moim zdaniem szkoda zdrowia. Takie przygody kończą się zawsze identycznie. Stawiajcie na takie serwery, gdzie zapłacicie, będzie support i święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzieli się ktoś aktualnym kodem na Hekko? Tym, co daje 50 proc. rabatu? Chętnie skorzystam, bo rozumiem że jak wezmę konto za 80 zł, to nadal pomimo rabatu dostanę za darmo domenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolik
Hosting www w Firehost. Niby mały, tani, a bardzo dobry. A ludzie często ładują się w bardzo dobre usługi, które nie mają żadnej jakości. To bzdura. Jakościowe serwery wcale nie są drogie - przy drogiej usłudze placi się głównie za ich marketing, a nie parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekis
Starajcie się w taki sposób dobierać usługi, aby było to robione z głową. W moim przypadku Firehost zdecydowanie się sprawdza, a jednak mowa o bardzo tanim hostingu. Najważniejsze, że przynajmniej jak na razie żadnych problemów nie mam, działa mi to zdecydowanie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie w Hekko. Potwierdzam, to działa naprawdę jakościowo i mega stabilnie. Ogólnie porządne serwery w żaden sposób nie muszą być drogie - konta na nich ogarnia się naprawdę łatwo, a pakiety są śmieszne tanie. I chyba o to tutaj chodzi co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to najlepszy hosting, ale w moim przypadku super się sprawdza - http://www.nq.pl Mam od nich najtańszy pakiet Działa w zasadzie niezawodnie, bardzo dobre parametry - ogólnie zdecydowanie usługa na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiar - http://www.nq.pl/o-nas/rekomendacje Jeden ze sprawdzonych hostingów, jakie są mi znane. Ogólnie usługa na bardzo dobrym poziomie, jak dotąd niezawodna. testujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hekko - potwierdzam. W tym budżecie raczej na pewno solidniejszego serwera nie znajdziecie. Zresztą siedzę u nich od bardzo dawna i po prostu wiem czego można się spodziewać. Jak na razie się nigdy nie zawiodłem. Serwer pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było już napisane wyżej, że w LH.pl Ja dodam swoje 3 grosze i powiem, że to najlepszy hosting jaki miałem dotychczas, a przerobiłem już kilka firm - małych i dużych. To jest demon prędkości! Sprawdź sam: https://www.lh.pl/hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka8
Nie sądzę, abyście w cenie Firehost znaleźli jakikolwiek solidniejszy serwer. W moim przypadku udało się znaleźć solidne usługi za znacznie mniejszą kasę, niż zakładaliśmy. Ogólnie hostingi nawet te drogie, nie dają jakości. Prędzej stabilnie działają te mniejsze usługi... Kwestia taka, jakie macie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erks
Konto hosting w Firehost - niewielki koszt, a jednak usługa solidna i niezawodna. Czy jest sens ładować się w drogie serwery? Moim zdaniem absolutnie nie, ale niech każdy sobie trzyma serwisy gdzie uważa. Tam macie porządne wsparcie, wybór panelu zarządzania, darmowy test - jest jak sprawdzić jakość usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seohost ma o wiele tańszy. Serwery mają porządne, od półtora roku jak u nich mam wykupiony nie mam żadnych problemów. Nie wiem po co przepłacać skoro nie idzie za tym wyższa jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×