Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość adam kapisz
Które konto Hekko proponujesz pod dwa fora internetowe? Nie wiem jaki będzie ruch - początkowo nijaki, ale liczę, że z czasem zainteresowanie będzie spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareckinos
W pakiecie za 70 zeta masz przecież hosting + domenę. Tam 100 GB dają. Na spokojnie ci to wystarczy. Wiadomo - możesz od razu kupić wyższy pakiet, ale jak dla mnie to nie jest opłacalne - raczej tego nie wykorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosbek
Np. Hekko jest ok. Tutaj zdecydowanie najbardziej się opłaca - przynajmniej na tle tych firm, gdzie miałem hosting. Usługa szybka. nie sprawia problemów, dobry support, wciąż poprawiane pakiety. Ogólnie - zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić Hekko. W zasadzie co rok dostaję większe pakiety transferu. Mają bardzo dobry support, odpowiadają szybko. Generalnie sama usługa bardzo wysokiej jakości. Godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś chciał zarejestrować domenę to bardzo korzystne opcje znajdziesz na: https://arenadomen.pl/. Znajdziesz tam bardzo miły dla oka cennik. Za rejestrację płacisz tylko niecałe 15 PLN. Dodatkowo inne opcje jak np. transfer są często za free (zależy jaką opcje sobie wybierzesz). Zajrzyj bo warto. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hataszek
Matko... przecież u nich domena PL kosztuje ponad 100 zł. W hekko za przedłużenie PL płacę dwa razy mniej. Jak możesz coś takiego wciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
Co do hostingu to niestety trzeba uważać na usługodawców. Ceny czasami z kosmosu, a w oferowanych pakietach niewiele. Szukając hostingu trzeba patrzeć na kilka elementów. Oprócz ceny, należy zwrócić uwagę na to jaki rodzaj serwera jest oferowany (wirtualny, VPS, dedykowany), z jakiego oprogramowania korzystają serwery, ile dostaniemy miejsca na dysku i jakie są limity transferu. I pewnie jeszcze na kilka rzeczy. Dlatego jeśli nie do końca orientujemy się w temacie, warto skonsultować się ze specjalistami, którzy udzielą rzetelnych informacji lub wybrać firmę z polecenia (np. w Sprint Data Center mają dobrą ofertę na serwery dedykowane https://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamecki
W Hekko - jest bardzo tanio, ale przede wszystkim usługa działa bardzo szybko. Jak dotąd nie mieli za mnie żadnej awarii. Porządny support, wszystkie serwisy działają jak należy. Ogólnie usluga zdecydowanie in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkades
Ich hosting jest wystarczający pod stronę firmową? Czy raczej lepiej szukać jakiejś innej usługi? Mam na myśli Hekko. Jeśli tak - to jaki pakiet? Bo chyba nie potrzebuję jakiegoś wypasionego serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniks
Jeśli to ma być pod duży serwis, to vps. I tutaj w zasadzie jedyna firma która daje te testy za darmo to Firehost - przynajmniej ich znam. Tylko vps ma sens dopiero wtedy gdy faktycznie wasz serwis będzie miał wiele odwiedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę, to jesteś naprawdę wymagającym klientem firm hostingowych Znam jednak taką firmę, której usługi powinny Cię zadowolić. Tutaj łap link: http://www.microhost.pl/ W ofercie mają domeny polskie i zagraniczne, serwery stabilne, masz do nich cały czas dostęp. Ceny bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabotek
Trzymam od kilku lat wszystkie serwisy na Hekko i to działa. Jeden serwer mam jeszcze na Jupe. Płacę grosze, co rok mi coś tam dodają, choćby transferu. Jak dotąd bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszneks
Czy jest taka opcja, że założę np. 5 konto hostingowych i dostanę do każdego darmową domenę PL? Są jakieś ograniczenia w tym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej jednorazowa promocja na jedno nazwisko, albo na jedną firmę, a przynajmniej tak mi się wydaje. Łatwiejsze rozwiązanie - wysyłasz maila do supportu i otrzymujesz odpowiedź w kilka minut. Nie utrudniaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentliks
Hekko możesz próbować. 2 tygodnie testu masz za darmo. Bardzo dobry support, porządne pakiety, sama usługa działa jak należy - najlepiej odpal sobie u nich jakiś serwis i sami oceńcie działanie. Ja jestem u nich od 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smefek
W Firehost. W sumie poniżej stówki płacę za konto, które u nich mam, a jednak trzymam kilka serwisów i wszystko znakomicie śmiga. Usługa jakościowa, szybka. Najlepiej odpalcie darmowy test, zainstalujcie serwis i sami oceńcie jakość działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą zniżkę można dostać z kodami ze strony rabatnahosting.pl. Tu jest aż 25 procent do wzięcia na hosting od stabilnego dostawcy, bo od Biznes Host. Samo użycie kodu jest banalnie proste, generalnie robi się to w 3 krokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie musiałam nic kupować bo za mnie wszystko załatwiła firma http://www.webdamtox.pl kupiłam u nich stronę internetowa dostosowaną do przeglądarek mobilnych za 1000zł ;) czasami warto powierzyć specjalistom takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszeks
Jeden z nielicznych serwisów na których przetrwałem to Hekko - od dawna u nich działam, usługa rzeczywiście szybka, z bardzo dobrym supportem. Tutaj pomoc macie w kilka minut. Nie jest tak, że kilka dni czeka się na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitek
Moim zdaniem na jednym koncie Firehost postawisz więcej niż na kilka razy droższych kontach w znanych firmach. Po co ludzie zakładają konta na bardzo drogich hostingach, to ja nie wiem - ich tajemnica. Ale tak czy siak - to te tańsze usługi oferują zdecydowanie wyższą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartoszek
Uważam, że nie potrzebujecie szybszego serwera niż Hekko - on spełni Wasze oczekiwania. Co więcej - ja mam co rok naliczany rabat przy płatności z góry za kolejne 12 miesięcy, a przy okazji co trochę mam powiększane parametry pakietów, tak więc chyba warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemik
Mam vpsa na Firehost. Zaczynałem od darmowego testu, później już stawialiśmy serwisy. usługa działa szybko, problemów nie sprawia, do tego dochodzi jeszcze świetny kontakt z supportem. Coś takiego wcale nie jest łatwo dostępne - nawet przy drogich serwerach ta ich jakość jest daleka od oczekiwanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkis
W Hekko na jednym koncie postawisz wiele serwisów. Mam na nich kody rabatowe gdyby ktoś chciał. Co trochę powiększają pakiety, serwer jak dotąd działa niezawodnie. Ze swojej strony zdecydowanie polecam, bo to rzeczywiście jakościowa usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kongies
W hekko wszystko działa jak należy, serwer jest szybki, usługa jakościowa. Do tego porządny support, który reaguje w kilka minut. Ze swojej strony mogę ich zdecydowanie polecić. Po prostu sam serwis nie sprawia żadnych problemów, a to właśnie nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry hosting to postawa, sama sie o tyy teraz przekonałam, bo zakładałam swoją stronę i nie wiedziałam, że to takie ważne. Po nowym roku biorę hosting z ddr.pl bo będą mieć juz 10 lat i dają zniżki na zakupy,a poza tym z każdym rokiem opłata jest niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszaks
Na spokojnie kilka serwisów postawicie nawet na najmniejszym koncie w Hekko, a cała usługa powinna działać na naprawdę bardzo dobrym poziomie, tak więc bez obaw. Niska cena nie oznacza, że coś musi być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawets
W Hekko nawet na małym koncie postawisz kilka serwisów - powinno to działać całkiem nieźle, nawet jeśli postawisz na jednym koncie wiele serwisów. Przynajmniej u nas się to sprawdza. Support pomaga nawet przy kompletnych bzdurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semik
Również mam konto na Firehost, od razu z domeną. Usługa działa bardzo szybko i sprawnie. Mają wybór panelu zarządzania, odpowiadają w kilka minut, a przede wszystkim - serwer jest niezawodny. Jak dotąd nie zaliczył choćby jednego padu. Usługa działa bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×