Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość gość
Hosting to napewno Hekko - wiele lat na tym samym serwerze i działa jak należy. To na pewno jedyna usługa, która zdołała utrzymać tak solidnie działający support. Rzeczywiście reagują w kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secik
Bardzo dobre paramety macie na Firehost - szybki serwer, który działa bez najmniejszych problemów - wiele serwisów umieszczonych na jednym koncie. Ogólnie - kawał dobrej usługi, z możliwością wyboru panelu zarządzania i tanimi domenami. Trzymam tam wiele stron jednocześnie - nie ma z nimi problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorter
Hekko robi ogromną różnicę. Serwer który u nich posiadam działa znakomicie, jest szybki, ma doskonały support, bardzo mało za niego płacę. Nie widzę absolutnie powodów do tego, aby cokolwiek zmieniać, tym bardziej, że wciąż poprawiają mi parametry konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks33
Ostatnio kupiłam hosting tutaj https://www.netwave.pl/, bardzo sobie chwalę. mają bardzo ciekawą ofertę w atrakcyjnych cenach. Np teraz dają 20% rabatu na nowy hosting ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebrels
W Hekko macie do konta SSL za darmo, tzb, dostałem coś takiego za darmo, kiedy przedłużałem konto hostingowe o rok. Kilka dyszek zostaje zawsze w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebrel
SSL jest za darmo do konta hostingowego w Hekko jeśli przedłużacie z góry o rok - a przynajmniej ja dostałem taki kod rabatowy, z pomocą którego zmniejszyłem kod SSL do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malik78
Używamy Firehosta od wielu lat i żadnych problemów nie ma. Serwer działa szybko, problemów nie sprawia, daje opcję wyboru panelu zarządzania, tak więc na dobrą sprawę zupełnie nie ma się czego czepiać. Najlepiej odpalic u nich na okresie testowym kilka serwisów i na tej podstawie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaberski
Od lat wszystko trzymam na Hekko i nie mam żadnych problemów - serwer dziala szybko, problemów nie sprawia, ogólnie usługa jest wysokiej jakości, a to najważniejsze. Nie zmieniałem konta od kilku lat. Jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaopotal
W hekko macie konto poniżej stówki a na spokojnie postawicie na tym nawet kilka serwisów. Wymaga to jednak odpowiedniego działania. Wrzucacie odpowiednią ilość serwisów, nie wprowadzacie tam ilości nieograniczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusokiel
Wybierajcie hosting na podstawie testów - to moim zdaniem jedyne sensowne rozwiązanie. Jeśli postawicie na coś innego, to zwyczajnie wtopicie. Polecenie to jedno, a czymś innym jest sprawdzenie uslugi, czy faktycznie jakościowo ona działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równiez mogę polecić hekko - dziala znakomicie. Trudno mi było uwierzyć, że po problemach z hostingiem za 500 zł, mogę być zadowolony z takiego za niecałą stówkę, ale jak na razie tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michall5
Najlepiej współpracuje mi się z usdc.pl. Mam 50 GB za równowartość paczki papierosów i dwóch piw. Wejdź do nich, bo jednak każdy ma swoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietek
Odpalcie sobie test Firehost - zrobiłem tak samo. I wyszło, że tani hosting może działać znacznie lepiej niż bardzo droga usługa. Każdy może mieć do tego różne podejście, ale czy jest sens płacić za samą nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hembares
Czy duże konto hekko będzie wystarczające pod postawienie tam sklepu? Jeśli tak to dajcie namiar na jakikolwiek, ktory działa na ich serwerze. Chciałbym sprawdzić jakość. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebrels
Czy Hekko nadaje się pod postawienie na nim sklepu? Mam na myśli jego postawienie na koncie dzielonym. A może niezbędny tutaj będzie vps? Jak wygląda to w Waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka24
Dobre pakiety ma dhosting.pl, jak dla mnie wystarczający jest pakiet standardowy. Fajną opcją jest darmowa migracja od obecnego usługodawcy. Zaletą jest panel z mnóstwem funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediks
Kwestia odpowiedniego budżet, ale generalnie w takim tanim Firehost wszystko mi śmiga, nie sprawia problemów, działa. Moje serwisy problemów nie sprawiają. Hosting działa szybko, robi różnicę. Plus za kontakt, opcję wyboru panelu zarządzania. Ogólnie wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webka
Najlepiej zaczynać od testu - tak było w Firehost i nic złego się nie działo, więc po 3 miesiącach przedłużałem dalej. I tak już od 4 lat. Nie kupujcie od razu na cały rok, dłuższe testowanie serwera ma duże znaczenie, tym bardziej w zakresie jakości działania supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merbel
To zawsze kwestia doboru konta - Hekko akurat polecam, ale nie kupuje się od razu największego konta, bo w jakim celu? Jeśli dopiero zaczynasz, to najpierw kup takie najmniejsze i na nim stawiaj serwis. Będą większe potrzeby, to wtedy kombinuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
Jeśli mówimy na poważnie to Firehost. Jak dotąd nie znalazłem serwisu, który w takiej cenie dawałby wyższą jakość. Nie ma co ukrywać, że takie prace wymagają konkretnego dopracowania. Odpalcie sobie kilka serwisów i sami oceńcie. Jak dotąd nie zawiedli. Mają 2 tygodnie testu, panel zarządzania do wyboru - usługa naprawdę pierwsza klasa i tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać się, aż chce od tego promowania naprawdę słabych i drogich usług. Porównajcie swoje oferty do oferty atthost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary56
Dla mnie rewelacyjny jest panel administracyjny na dhosting.pl, zamierzam się tam przenieść bo i cenowo jest dużo korzystniej niż w opcji którą mam obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerpes
Hekko robi różnicę na tle tych firm, które sami testowaliśmy. Przede wszystkim ich serwer przyzwoicie działa, jest stabilny, a sama usługa nie wymaga specjalnego przepłacania. Trzymamy u nich serwisy od lat - nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajdziesz solidniejszego dzielonego niż w hekko za takie pieniądze - to akurat mogę zagwarantować. Co istotne - ten ich serwer jest mega stabilny, nie sprawia problemów, support w sumie na zawołanie i tanie domeny. Tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kodów rabatowych na hekko, wiem że oni je dają przy przedłużaniu konta. Ma ktoś takie? Bez względu na wielkość rabatu, aby tylko jakiś był. Podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czetrs
Dzielone konto w Hekko u mnie jest wystarczające pod kilka serwisów, działa stabilnie, problemów nie sprawia. W każdym przypadku to kwestia podłączenia odpowiednich parametrów i tyle. Odradzam byle jakie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glemp
zdecydowanie polecam megahost; tani sprawny hosting, dobra obsługa, można zadzownić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remka3
Kwestia dopasowania usług pod siebie - konto dzielone wystarczy pod zdecydowaną większość serwisów. Serwer na Firehost mam od dosyć dawna, całkiem fajnie to śmiga, nie sprawia większych problemów. Najważniejsze, że jest to stabilne. Duży plus za support, który rzeczywiście reaguje na każde pytanie prawie natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×