Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w szoku_

W AGENCJI MODELEK KAZALI MI ZESZCZUPLEC 10 KILO!

Polecane posty

Gość w szoku_

Mam 175cm wzrostu i waze 68 kg.Nie jestem paszczurem,ale ladna i zadbana dziewczyna. Powiedzieli mi w agencji modelek, ze dopiero jak schudne 10 kilo a nqawet wiecej to dopiero moge przyjsc. To ile mam wazyc? Nie wyobrazam sobie tego, co prawda, mam waleczki tu i tam bo lubie slodycze,ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaa
Bo modelka widocznie musi być szkieletorem :0.Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku_
A orientujecie sie, ile moze wazyc taka modelka? np z moim wzrostem? Gdzie mozna sprawdzic takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no twoja waga za wysoka jest
To, ze modelki sa szczuple podyktowane jest praktycznym czynnosciom-rzeczy,ktore nosza na sobie modelki maja przewaznie 1 rozmiar i do tego rozmiaru modelki MUSZA SIE DOPASOWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_30
Tak szczerze to raczej ciut za duzo ważysz...ja mam 10 cm wieceji jak wazyłam 68 kg to byłam szczupła...ale jeszcze nie chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALKAFRALKA
OCZYWISCIE ZE NA MODELKE ZA DUZO WAZYSZ - 10 KILO W DÓŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscieieie
zgadzam się, ważysz dużo za dużo. ja mam 172 cm i ważę 53 i nie jestem chuda :) jestem w sam raz, mam super figurę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się żeby zostać modelką
musisz schudnąć conajmniej 10 kilo :o Jesli czujesz sie dobrze ze swoją wagą, to o.k., ale o pracy w modelingu zapomnij :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze jak
zrzucisz 8 to bedzie fajnie...to tak na pocieszenie./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wałeczki tu i tam
a zdziwko wielkie robisz. A do tych grubych pasztetów nademną to ta zazdrosc tego ze inni są szczuplejsi i wyglądają o niebo lepiej robi się juz załosna -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś słyszałam o czymś takim że kobiety wzrost i waga powinny wyglądać następująco : przy wzroście 175cm powinnaś ważyć 65km czyli od wzrostu odejmujesz 110 i wychodzi prawidłowa waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale modelka nie ma
prawidłowej wagi, powinna mieć niedowagę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziula
Tak w ogole wazysz mniej wiecej ok. Ja mierze i ważę tyle samo i jest w porządku, ale trochę sadelka mam. Modelka ma wygladac tak, żeby prezentowane ubrania na niej dobrze wyglądały. Nie moze być tak, że tego nie moze zalozyc, tamtego nie może, bo tu wałki sie odznaczają, a tam wystający brzuch. Sylwetka musi byc nienaganna. 58 kilo przy takim wzroscie to jeszcze nie jest szkieletor, bez przesady. Zdecyduj sie, czy chcesz byc modelką , czy nie. Nikt cie nie zmusza, nie chcesz chudnać, to nie chudnij, ale z takimi gabarytami modelką raczej nie zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale modelka nie ma
No własnie. I dlatego nie każda kobietą może być modelką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasia
Szczerze mówiąc - nie dziwię się. ;) ja mam 177 i 47 kg, a i tak nie jestem najchudsza wśród koleżanek modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet gdybyś schudła
10 kg i to tak ważyłabyś 58 kg, to na modelkę za dużo, przy tym wzroście powinnaś ważyć 50 kg, musisz wiedizeć, że jak na modelkę jesteś też trochę za niska, musisz też wiedzieć, że wymiary modelek są mocno wyśrubowane i odstaja od wymiarów tych "normalnych" dziewczyn na modelke to trzeba mieć też oprócz dobrych wymiarów ładne ciało, ładną twarz i cerę, ja mam 172 i ważę 52-53 kg, na modelke tez się nie nadaje bo mam brzydkie ciało i nieciekwą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 171 i 66kg takze chyba jeszcze gorzej haha, mam niezła figure ale to nie cialo modelki, wiem ze musze jeszcze urosnac do tego zawodu i schudnac oczywiscie.... Twoja waga jest jak najbardziej w porzadku!! Ale niestety taka branza... mogłabym wiedziec w jakiej agencji bylas? sama sie wybieram na casting na wiosne i do tego czasu musze zgubic 10 kg.... chcialabym wiedziec na co sie przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×