Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arturoarturo

Czy kobiety lubia widok golych facetow?

Polecane posty

W przypadku facetow sprawa jest prosta - widok nagiej kobiety to uczta. Zawsze i wszedzie! Ale jak jest z kobietami? Czy widok golego faceta tez je tak rajcuje? Czesto bywam na plazach w Niemczech, gdzie wiekszosc ludzi chodzi nago. Widok kobiet (tych w granicach normalnosci oczywiscie) to zawsze prawdziwa rozkosz, niezaleznie od tego jak sa zbudowane, jakie maja piersi, czy sa wygolone czy nie! Faceci za to dyndajacy tymi swoimi sikawkami wygladaja po prostu zalosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widok nagiego faceta rajcuje jeśli nie ma jak ty to nazwałeś \"dyndającej sikawki\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do meaaa
Czyli jak zwisa to nie rajcuje a jak stoi to tak? Czy gdybys byla na plazy niemieckiej i faceci chodzili ze sztywnymi siusiakami to rajcowaloby cie to tak, jak mnie rajcuje widok nagich kobiet? A ten widok rajcuje mnie bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do cukiarasska
Wy kobiety jestescie takie skomplikowane. Rozumiem dobrze, ze lubisz widok golego faceta ale jak ma zaslonietego ptaszka? To co cie wlasciwie rajcuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, żeby jakikolwiek widok z niemieckiej plaży mnie rajcował :D a już napewno nie stado niemców ze sztywnymi członkami :D ale jak widzę mojego faceta w samych majtkach jest :classic_cool: jak widzę go ze sztywnym członkiem jest bardzo :classic_cool: jak widzę go z \"dyndającym\" jest niekoniecznie :classic_cool: kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię jego plecki torsik
a najbardziej pupę. A "sikawkę" lubię, gdy się przy mnie podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do meaa
Teraz chyba kumam. Choc chyba nie do konca. Wy jestescie takie skomplikowane. Mnie stado golych niemiek podnieca :) Tak juz mam. Czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do wanessy
"wanesa a ja lubie nagiego facete w kazdej postaci" Lubialabys widok golych facetow na plazy? Podniecaloby cie, gdybys badala jako lekarka (przystojnych) facetow nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie nie podoba jak facet
ma "nie" stojacego a ma obciagnieta skore jak na tych fotach bleeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapriciosa
ja lubie oglądaćnagigo faceta w lustrze,jak zapina mnie od tylca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje lubie
w kazdej formie:),stojacy czy zwisajacy;),obojetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do wanessy
a gdyby mu podczas badania stanal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do moje lubie
"moje lubie w kazdej formie ,stojacy czy zwisajacy ,obojetnie" Ale tylko twojego? Czy dobrze rozumiem? Cudzych juz nie? Nawet jak faceci dobrze wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillana2
Nie podniecaja mnie nadzy obcy faceci, nawet jesli sa super zbudowani. Lubie patrzec za to mojego faceta, kiedy jest nagi, obojetnie czy mu zwisa czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do wanessy
Jedz na przyszly urlop nad Baltyk do wschodnich Niemiec i wyksztalc sie na urologa albo dermatologa :)))) Ja tez od czasu do czasu chcialbym byc ginekologiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
a mnie podniecaja gole baby . Obojetnie czy je znam czy nie . JEstem facetem daltego ogladanie golych bab to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
nie lubie natomiast ogladac kobiet w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfg
ja uwielbiam widok mojego nagiego mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do sevillany
" sevillana2 Nie podniecaja mnie nadzy obcy faceci, nawet jesli sa super zbudowani. Lubie patrzec za to mojego faceta, kiedy jest nagi, obojetnie czy mu zwisa czy nie" Tego na przyklad nigdy nie zrozumiem! Z facetami to jest tak np. podczas seksu z zona: oj marycha, marycha, zebys ty jeszcze obca byla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
dlatego nie interesuja mnie jakies tam modelki reklamujace bielizne . Baba musi byc naga zebym na nia zwrocil uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest golizna i golizna
nie rajcuje mnie golizna w miejscach uzasadnionych :) czyli basen, plaża ale nie ma nic bardziej seksownego niż nagi podniecony zakochany mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillana2
Na tym wlasnie polega roznica miedzy kobieta a mezczyzna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×