Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła

Czy zdarzyło wam się, że pękła prezerwatywa?Jak to się dzieje?

Polecane posty

Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła

prezerwatywa?Temat może bardziej z antykoncepcji, ale jeśli ktoś mial takie wpadki to niech się podzieli doświadczeniami, bo sama używam z moim chłopakiem, ale ciągle mam obawy co to bezpieczeństwa, więc jak ktoś wie niech pisze jak to sie dzieje, ze gumka może pęknąć?;-)Zbyt intensywne ruchy, za ciasno, czy za sucho?Bo mi się jeszce na szczęście nic takiego nie zdarzyło ani sie nie zsunęła:-)Jak znacie przypadki wpadek po gumce to tez piszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
mi pękła ostatnio i strachu się najadłam co nie miara, w dniach płodnych i z kochankiem....gorzej być nie mogło nie pytaj jak to się stało bo nie wiem.....może mam żletki w pi...e bo to już u mnie nie pierwszy raz. to był unimil, jakby ktoś pytał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie unimilki pekły dwa lub trzy razy - to straszna chała. Napewno wszystko zrobilismy prawidłowo - nie wiem, jaka mogła byc przyczyna. Odkąd uzywamy durexów (kilka lat) nie zdarzyło sie to ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła
a np. durex extra safe?Dodatkowo wzmocnione, więc już chyba napewno nie powinny pęknąć, co?A jak pęknie to sie to czuje jak jest jeszce w środku?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
raczej nie poczujesz tego ani ty ani twój partnej ... inaczej nie byłoby tyle wpadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa...
my jako kupowalismy unimil w sklepie czy w kiosku za kazdym razem pekala, nie bylo bata, a jak sie kupuje w aptece durex nigdy sie nie zdarzylo, aby pekla to jest porzadna firma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła
a jak pęknie to jak?Cala sie rozrywa czy jakos na końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła
ale napewno prawidłowo zakładaliście czy może zostało powietzr wtym zbiorniczku i dlatego pękła jak balonik?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na 100 % zakładaliśmy prawidłowo -bylismy akurat w takim okresie, że bardzo na to uważaliśmy. Po prostu dziadowe prezesy i tyle - durexy używajcie, mnie np. nigdy nie zawiodły, żaden rodzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła
No wiadomo, ze można sprawdzić nalewając wody, ale ja pytam p przyczyny pęknięć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, RTL ma rację - zawsze trzeba mieć postinor (ale nie mozna z tym przeginać). Z tym że jest na recepte a trzeba go wziąć do dwóch godzin po ..., więc radzę sie wcześniej zaopatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do musztardy
a pamiętasz jaki rodzaj durexa?Jak to dokładniej bylo;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
RTL> nie wszystko jest takie proste jak mi ostatnio pękła, to była rozerwana prawie cała, to nie była dziureczka a co do postinoru, to nie są witaminy i bardzo trzeba z tym uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
mała megi > postinor bierze się do 72 godzin po, oczywiście czym wcześniej tym lepiej, ale bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam postinor
przecież to ogromna dawka hormonow, rozregulowuje cykl, ja tam się kocham zawsze w gumce tylko w teoretycznie niepłodne dni żeby zwiększyc bezpieczeństwo;-) ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
musztarda, zwariowałaś ;) ja wzięłam raz w życiu i bałam się że mi wąsy wyrosną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi sie , że do 72 godzin, jeden lekarz powiedział mi , że do 24 - ale prawda jest taka, że żeby mieć 100 % pewności trzeba wziąć do 2 godzin - wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te prążkowane i z wypustkami
są chyba bardziej "awaryje'niz niie, juz słyszałam o pęknięciach właśnie tego rodzaju gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
megi> 100% pewności nigdy nie ma ..... wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rzeczywiście trzeba bardzo uważać - to duża dawka hormonów naraz. Tylko w wyjątkowych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
mała megi - doczytaj uwaznie - postinor należy połknąć w ciągu 72 godzin po zbliżeniu bez zabezpieczenia a nie tylko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RTL ---> jak ty musisz wody do prezesa nalać, żeby sprawdzić czy jest cały, to ja nie wiem, kto tutj jest dupą wołową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RTLa
to takie ciśnienie sie tam wytwarza duże jak się juz facet spuści?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
taaaaaa męża :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam postinor
może lepiej poprostu stosowac dodatkowe zabezpieczenie np.globulki?Łączył ktos?i jak?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mówicie, czytałam ulotki i inne materiały wiele razy, ale prawda jest taka, że aby mieć 100 % pewności - do dwóch godzin. Juz to przerobiłam swojego czasu na wszystkie strony, rozmawiałam o tym z bardzo dobrym lekarzem i tak mi właśnie powiedział - do 72 to za późno i może być różnie, ewentualnie do 24, a najlepiej do 2 godzin - wtedy jest bezpiecznie na bank, tyle w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do srali grali
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby tych"przypadków"aż tak dużo było!?Przeciez prawidlowo użyta przy zachowaniu wszelkiej ostrożności powinna prawie 100%dawać!(Tylko mnie nie wyzywajcie, wiem, że tyle nie mają, ale myślę, że to w dużej mierze od użycia zależy);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×