Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła

Czy zdarzyło wam się, że pękła prezerwatywa?Jak to się dzieje?

Polecane posty

Gość saszele
no dobra musztarda, powiedzmy że wierzę że tym sprawcą był mąż.....twój ;) megi> nie ma nigdy 100% pewności .... to jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
a ja chciałam zaoszczędzić.....były tańsze unimilki :D:D:D to se przyoszczędziłam. lekarz 50 i tabletki 80zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsga
W opakowaniu są 2 tabletki. Lekarz stwieirdził, ze 1 godz. po wystarczy wziąć jedna tabletkę. Najlepiej mieć zawsze w domu. Używałam 2 razy, nie zauważyłam żadnych zaburzeń. Co do pękania prezerwatyw na 99% przypadków przyczyną jest słabe nawilżenie pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam w związku z tym pytanko - jak sie kocha z prezesem to można używać dodatkowych nawilżaczy? Bo na opakowaniu niby pisze, że nie - ale nigdy sie w ten temat nie wgłębiałam jakoś specjalnie, i w sumie to sama nie wiem - czasami by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsga
Gin powiedział mi, że jeżeli kobieta jest podniecona, prezerwatywa dobrze założona to nie ma siły żeby pękła. Co do nawilżaczy to trzeba uważać, żeby nie rozpuściły gumy. Najlepiej poczytaj skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpuszczona guma - brrrrr, aż mi ciarki przeszły. Juz sobie wyobrażam swoją minę, jak bym cos takiego zobaczyła :). Faktycznie trzeba to dokładnie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez raz pękła
durex, dlatego że było za sucho tylko ze zauważyłam od razu - bo to było wtedy jak we mnie po raz kolejny wchodził. Aha, jak się prezerwatywa przerywa to się po prostu rozrywa, nie robią się mikroskopijne dziureczki których trzeba szukac przez napełnianie wodą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez raz
bardzo fajna, szczególnie te smakowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego smiełam się z RTL - niby taaaaaki doświadczony ogier, a latałby gume wodą napełniać :) - dobre, nie ma co. Ale na kafe wielu jest takich \"doświadczonych\" hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma co gadać - bez gumki jest zupełnie inaczej, nie ma tych przerw, w ogóle zupełnie inne uczucie jest, jak wchodzi ...itp. - no ale cóż, dla mnie np. z dwojga złego lepsze to niz tabletki - kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niby mogę, a niby nie, hehe - ze względu na ogólny stan zdrowia, to niby oki, ale jak juz biorę to czuje sie nienajlepiej, mam duzo mniejszą ochote na seks, itp. - ogólnie beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogóle to przymierzam się do tak zwanego \"obliczania\" :) - no zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo szczerze mówiąc to zdaje sobie sprawę, że to średnio dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to własnie wkładki są najlepsze ( ale oczywiście zawsze cos sie znajdzie na - ) - ale to trzeba byc po dziecku - no więc ja jeszcze tez nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokli
Moja corka wlasnie jest efektem peknietej prezerwatywy.Wlasnie konczy studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pokli
pogratulować;-)Ale 24 lata temu to chyba nie było takich dobrych gumek?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jak uzywamy durexow podczas seksu i moj facet nie konczy we mnie tylko wyciaga i spuszcza sie na zewnatrz to jest jakies prawdopodobienstwo zajscia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy krzywdzicie
facetow i siebie.Sekks z gumką to tak jak automatyczna skrzynia biegów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ale wy krzywdzicie
to jak Ty sobie inaczej wyobrażasz zabezpieczenie jak np. się nie moze brac tabsów ze względów zdrowotnych?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy ...-----------> no nie, ale ty głupoty opowiadasz, co to za durne porównanie - ja sie kocham z prezerwatywą i czasami również bez, oczywiście bez jest inaczej, lepiej pod wieloma wzgldami no ale twój tekst mnie rozwalił - mój mąż czy sie kocha z prezerwatywą czy bez jest w siódmym niebie nie wszystko jest czarne albo białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała megi
popieram!Można się przyzwyczaic i tez może być fajnie;-)Oby tylko nie pękła, jak tu ludzie piszą, że nawet durexy pękają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie durex jeszcze nie pękł (juz o tym wczoraj pisałam) - ale faktycznie mówią, że jest różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdarzyło mi się
ludzie jak czujecie, ze jest za sucho to nic nas silę!A w jednej gumce tylko raz się kochejcie tzn. do orgazmu pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×