Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła

Czy zdarzyło wam się, że pękła prezerwatywa?Jak to się dzieje?

Polecane posty

Gość pokli
Jezeli podczas stosunku prezerwatywa nie peklaby mialbym tylko jedna corke,a tak mam dwie,bo zona jakos nie miala ochoty na wiecej dzieci ,bo planowalismy emigracje z kraju.A tak jestesmy w kraju i corki sa Polkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem efektem nieuzywania prezerwatywy i co na to powiecie?:oA co do prezerwatyw to pekl pare razy unimil i jakies badziewia z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline26
czesto pekaja..mi zadrzyło sie to ze trzy razy...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elminor
ja uzywam globulek dopochwowych + gumka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po globulkach to chyba nie idzie minetki zrobic....wyplywa to z pochwy, pieni sie i zle smakuje na pewno, nie mowiac juz o tym, jak spontanicznosc zabija takie wkladanie globulki, a potem jeszcze zakladanie gunmki...tez o tym myslalam, ale dalam sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
mi też pękł durex , myślałam że mojego chlopaka zabije , ale się strachu przez niego najadłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upelminor
dlaczego? miałabyś zabijać chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Nie zdarzyło się, ale kolega opowiadał, że jakaś extra safe pękła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ostatnio pękła........;) przez pół miasta zapieprzałem w nocy po postinor(po drinku więc bez samochodu) ......50zł wystawienie recepty na ginekologi bo nie miałem gdzie ............66 koszt leku.........śmiałem się do mojej pani, że za tą kasę zostałbym nieżle obsłużony w burdelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pech
Oj pekaja nawet durexy... Dzis wlasnie tego doswiadczylam... Stres jak chol***.. Moj facet mowi ze zdazyl wyjac ale ja sie boje i tak... Dzis mi sie zaczynaja dni nieplodne ale to przeciez roznie moze byc.... Ehhh jaki stres.. A do okresu 6 dni zostalo.. powinno zostac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman G.
Używajcie Unimili ; dzieci przyszłością narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina12
Sam fakt, że prezerwatywy pękają nie jest jakiś nadzwyczajny... Zastanawiałyście sie co sie dzieje z rozerwana częścią? Np. zbiorniczek.. Moje Panie, pewnego dnia wybrałam sie na saunę(jak wiadomo m.in. oczyszcza drogi rodne) i zbiorniczek sie znalazł. W pochwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od 4 lat żadna prezerwatywa nie pękła, nigdy. Ani unimil, ani durex, ani żadne tanie badziewsko. I nie wyobrażam sobie tego. Kochałam się w różnych miejsach, na rożne sposoby i nic. Szczególnie, że po wyciągnięciu jest tyle miejsca na spermę, że nie miałaby nawet jak pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą od 2 lat używam tylko tanich conamorów z unimila, bo dla mnie najmniej śmierdzą gumą. durexów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfasasz
mi guma pekla kilka razy i nie mam z tym zadnego problemu. zanim sie spuszcze przeciez wyciagne ptaka z cipy i sprawdzam czy kondom jest caly, jak jest to rucham dalej i sie spuszczam, jak nie to zmieniam. co kilka chwil wyciagam qtasa z cipy i sprawdzam czy kondom caly, problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotka7
siemka.moe ktos wkoncu odpowiedziec jakie sa przyczyny pekniecia prezerwatywy???i czy jak peknie a partner jeszcze sie nie sposcil to czy jest powod do martwienia sie ze zaszlam w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pekla mi raz gumka i to durex, to byl 6 dzien cyklu ale tak sie wystraszylam ze postanowilam kupic tabl po, pech chial ze byl to piatek wieczor, poszlam wiec do pobliskiego szpitala bo podobno kazdy lekarz moze wypisac a tu dupa, jeden mi powiedzial ze jest katolikiem i nie wypisuje takich recept a jakas stara pani doktor usiadla ze mna przed kalendarzem i liczylysmy dni plodne, upewniala mnie ze zajscie jest niemozliwe i tez mi recepty nie wypisala, caly weekend zylam w stresie, w poniedzialek na rano szybko poszlam do ginekologa ktory na szczescie wypisal mi recepte, od tego czasu mam uraz do gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raczej przyczyna byla taka ze to byl 6 dzien cyklu i mialam sucho w pochwie, ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
Nam nigdy nie pękła na szczęście, a używaliśmy już różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
Summer jak miałaś dni niepłodne z odpowiednim zapasem na życie plemników to niemożliwa jest ciąża. Ja w dni niepłodne robiłam to nieraz bez gumki i nie zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to byl poczatek mojego zycia seksualnego, i najgorzej jak sobie czlowiek cos wmowi, wolalam wydac ta kase zeby miec swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam nie pekla
ale raz zostala we mnie :P escapelle przyszla z pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem, że było ciężko
i to bardzo, jeśli będziesz miała taki przypadek to nie rób tego w ubikacji na siedząco u mnie nie mogłam jej chwycić chociaż ją czułam, dopiero za którymś podejściem udało mi się na leżąco na łóżku wyciągnąć - gdybyś widziała naszą minę jak na ptaszku nie było prezerwatywy, teraz się z tego śmieję, ale wtedy byłam przerazona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze, sama teraz sie smieje z tego jak wspominam ta gumke peknieta ale wtedy caly weekend wyczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMI:)
a co to znaczy, że "wyczałaś " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×