Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy zdarzyło sie wam ze pękła

Czy zdarzyło wam się, że pękła prezerwatywa?Jak to się dzieje?

Polecane posty

Gość justtta
hej a nam pękają zwykle durex classic Średnio co trzecia, dodam że zawsze jestem "mokra" nie wiem od czego to zależy :/ Może to taka moja uroda ciiii*ki co do linii extra safe nigdy się nie zdarzyło ;/ Uważajcie na te classiki bo naprawdę się można przejechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego, żeby nie bylo więcej takich niespodzianek to od jakiegoś czasu daję mojemu facetowi w drugą dziurkę.........sami rozumiecie co mamna myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaaaaaaaa
nam pękła . w pozycji takiej że ja miałam nogi na jego ramionach . i jak wkładał to nagle jeb i pękła i ja i on poczuliśmy i nawet było słychać że pękła :P odrazu się wycofaliśmy i prezerwatywa pękła bardziej na górze i to była dość spora dziura . w sumie to nie wiem dlaczego tak się stało , używaliśmy durex'ów classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tobie pękła ?? trzymam kciuki żeby nie było z tego wnuków a ty trzymaj kciuki żebym wygrał bo własnie znalazłem stronkę z konkursami www.e-konkursy24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutenamon ;)
no cóż, wszystko, co ziemskie jest zawodne - nawet prezerwatywy :) mi się nie zdarzyło, bo nie używam tego dziadostwa z tego, co widzę, nie martw się za bardzo, nie zapłodnisz... brakuje Ci jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutenamon ;)
mi się nie zdarzyło, bo po prostu nie cierpię tego dziadostwa a co srasz w majty, że urodzi ci się jakieś dzidzio? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulllka
Hej ja już od 2 lat kocham.się z moim mężczyzną i ani razu nam gumka nie pękła. A uzywamy truskawkowe rosetexy, kochamy się na różne sposoby z gumką czy bez konczac na mnie..prawie caly czas robiąc przerwę na ciocię:)...na dworzu lub w domu... Raz tylko zdarzylo sie ze gumka zostala we mnie i nowootwarta prezewatywa od wewnetrznej str byla sucha. Są bezawaryjne. Dobre są jeszcze zwykłe biedronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziulka to ten twoj ma takiego maluskiego ze uzywa gumek dla biedronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło mi się kilka razy w życiu pęknięcie prezerwatywy "w trakcie" (nie więcej niż dziesięć razy, na dobrych parę tysięcy gumek, jakie szacunkowo zużyłam w ciągu 20 lat), przez co raz było skrobanie. Brak nawilżenia i zmęczenie materiału. Raz nabyłam felerne Durexy i wszystkie trzy z tego opakowania pękły przy zakładaniu. To akurat pomniejszy problem. Gorzej, gdy problem zauważymy dopiero po wytrysku. Dosyć często awarię gumki w czasie stosunku można poczuć, przynajmniej będąc kobietą (odczuwalny, nagły "spadek napięcia"), ale nie jest to regułą. Zdecydowanie odradzam kondomy jako jedyną formę antykoncepcji, a już na pewno kobietom, które nie mają dostępu do antykoncepcji awaryjnej. Przy wieloletnim stosowaniu tej metody, błędy i wypadki kumulują się i skuteczność prezerwatyw staje się porównywalna do skuteczności stosunku przerywanego (!). W trakcie dziesięciu lat typowego użytkowania kondomów w wersji dla panów w ciążę zajdzie 86 na 100 kobiet. Stosując przez dziesięć lat w typowy sposób kondomy w wersji dla pań (Femidom), w ciążę zajdzie 91 na 100 kobiet. Przez dziesięć lat polegania na stosunku przerywanym w ciążę zajdą 92 na 100 kobiet, a stosując wazektomię - zaledwie dwie na 100. Wybór jest chyba prosty ;) Źródło: James Trussell, Office of Population Research, Princeton University; Brookings Institution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×