Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę sam do końca

Liczba partnerów seksualnych współczesnych kobiet mnie dobija

Polecane posty

Gość Będę sam do końca

30latka zazwyczaj ledwo się mieści na palcach obu rąk, dodatkowo mogła już mieć przelotne przygody, zdradzić kogoś lub mieć epizod z seksem za kasę. Ja odpadam z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też, 23 lata i jeszcze prawczek, nawet cycka nago nie widziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz do psychologa. Rodzice ci zrobili krzywde wpajajac ci jakas dziwna wizje rzeczywistosci ze nikt z nikim nie sypia. To moze mialo miejsce w zacofanych spoleczenstwach. Jest 21 wiek, kazdy czlowiek korzysta ze swojego ciala jsk chce, nie ma narzucanych norm. Jak ci to nie pasuje nie musisztak robic to twoj wybor ale musisz zaakceptpwac fakt ze inni dokonuja swoich wybor. Nie tylko w seksie ale w kazdej sferze zycia. Swiat sie nie nagnie do ciebie, dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sortof
A ja mam prawie 30 lat i jestem dziewicą. I nigdy się z nikim nie zwiążę, taka smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Nie musi się do mnie naginać, ale ja mam prawo szukać kobiety, która do mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam prawie 30 lat i dziewica.... czekam na ukochango męża kiedyś... takiego jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie liczę do tych statystyk. Byłam cnotką gdy poderwałam męża prawiczka.Tak się złożyło że ani ja ani mąż nie lubi używanych. Tylko nowy egzemplarz z salonu. Taki używany może być zarażony podczas wycierania się z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Ale ja nie szukam dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kogo szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 latka i 10 partnerow to dla ciebie duzo ? hah, to ja juz zaliczylem z 50 dziewuch lekko a mam dopiero 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.13 ty nie nadajesz się już do związku bo nie posiadasz uczuć i odruchów ludzkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator, wiesz to doskonale, bo twoja żoneczka miała już batalion kutasów w cipsku a córeczka przestała liczyć po kompanii i nawet nie wie czyje dziecko wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Nic nie poradze na to, ze jakbym mial kobieta, ktore miala wielu partnerow, to ciezko by mi bylo ja szanowac. Nie znosze, jak kobieta stawia seks ponad dobre prowadzenie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka co miała wielu raczej zawsze będzie cię zdradzać. Fajnie gdy w trójkącie a nie po cichu rogi przyprawiać i dowiesz się od obcych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam nie przesadzajcie, ja mam 30 lat i miałam 3 partnerów, łącznie z moim narzeczonym. Myślicie, że kiedyś było inaczej? Moja przyszła teściowa nie raz mi wspominała, co się dawniej wyrabiało na potańcówkach. Są ludzie, którzy mają duże doświadczenie, a inni mniejsze lub w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, spytaj mamusię , ile kondomów zużyci w krzakach za remizą jej adoratorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ni lubię potańcówek
Przyszła teściowa penie jedna z" tych "potańcówek:D:D Zawsze było tak samo. Są dziewczyny,które się szanują i idą do łóżka gdy jest uczucie i są takie,które się nie szanują i dają każdemu na prawo i lewo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
A c***artnerzy przed narzeczonym to były stałe związki, czy przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś głodny to idziesz i robisz sobie jedzenie, jak chce ci się sexu, to po prostu go uprawiasz, to jest taka sama potrzeba ludzka jak jedzenie, spanie, czy robienie siku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja T.... Ty tak na serio? od tylu lat walkujesz te tematy wpadam tu czasem na chwile raz na kilka mies, czasem raz na rok ale widze ze Tobie nie przeszlo chore to sie zrobilo,nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Niech każdy robi co chce, ale potem niech się nie dziwi, kiedy potencjalny partner ucieka jak tylko poznaje tę przeszłość. Dla mnie kobieta która leci do łóżka traktując sex jak potrzebę fizjologiczna nie nadaje się do stałego związku. Ludzie którzy nie potrafią trzymać swoich żądzy, nie kontrolują swojego ciała, są dla mnie słabi. Ktoś powiedział że to czynność fizjologiczna, to ja się pytam grzecznie czy jak chce Ci się za przeproszeniem szczać czy srać to zsuwasz majty na środku ulicy, czy raczej szukasz intymnego przeznaczonego do tego miejsca? Skoro potrafisz utrzymać swoje potrzeby fizjologiczne i załatwić je tam gdzie trzeba, to chyba potrafisz tez powstrzymać się od dania się przelecieć przez obcego faceta czekając na kogoś z kim połączy Cię uczucie? Ok powiesz, że to tak samo jak skorzystać z burdelu, czy na imprezie kogoś wyhaczyć, bo jest to miejsce przeznaczone na zaspokajanie tych potrzeb, ale dla mnie to to samo co przymusowe załatwienie się w cuchnącej publicznej ubikacji, wole wytrzymać i załatwić się w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Seks to jednak nie jest taka zwykła potrzeba fizjologiczna. Zresztą niezobowiązujący seks można porównać do brania narkotyków i stosowania niezdrowej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre sobie. Ty zwyczajnie sam spales z jedną laska i masz kompleksy jak stąd do księżyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Dla mnie niezobowiązujący seks to swoisty fastfood. A skoro spałem z 1, która na dodatek miała wcześniej więcej niż 1 partnera, to tym bardziej jestem wyczulony na takie kobiety. Nie chcę się znowu obudzić z rogami na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Zresztą, nie po to się nabywa nieruchomość, by nie wybrzydzać :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co miała kilku partnerów czy ten co miał kilka partnerem jest bez uczuć i związki nie rokuja nadziei na przetrwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Nie przesadzajmy. Ale już ktoś zdradzał i wchodził w płytkie związki, oparte głównie na seksie, to jest osobą bardzo niepewną i trudno wyczuć jego intencje. Ja takim kobietom nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Kobieta mająca za sobą zdradę to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
I jak tu funkcjonować, w natłoku kobiet po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ktoś zdradza to będzie zdradzał. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×