Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

Gość baźka

Życie erotyczne w moim związku to porażka. Zastanawiam się co jest ze mną nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Więcej szczegółów, to zawszę mogę Ci coś doradzić. Albo chodź się ze mną pogzić na ostro, to zobaczymy, może z Tobą wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baźka
gościukościu konkretnie i na temat :) Szczegółów nie ma, bo i seksu nie ma. A ja muszę coś z sobą zrobić zanim mi odpierdzieli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak u mnie chyba trzeba będzie zacząć na d***** chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy autor jest mężczyzną czy kobieta?Ja jestem 40 latka i u mnie w tych sprawach jest o niebo lepiej niż 20 lat temu, kochanek nieco po40 i jest cudownie.Zresztą ja całkiem niedawno odkryłam swoją seksualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baźka
Jestem kobietą :) A tak na prawdę to już zapomniałam jak to jest być kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baźka- nie przesadzaj ! Jestem pewien, że jesteś kusząca... Uwierz tylko w siebie. Nie moge wysłać do Ciebie emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu brak ci odpowiedniej osoby do seksu.Takiej ,która rozpali twoje zmysły do czerwoności,takiej że jak tylko o nim pomyslisz to od razu masz mokro w majtkach.Ja tak mam od roku.Cudowna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baźka
Może i nie jest tak źle jak mi się wydaje, ale jak ma mi się wydawać inaczej gdy jest jak jest. Od bardzo dawna starałam się jakoś ratować sytuację, ale bez efektu. Odpuściłam już po postu, co nie znaczy, że mi cholernie brakuje mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To az niemożliwe.....Powiedz kiedy Ci pasuje i przyjade....... Moze przyszly tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może potrzebujesz innego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baźka
Żeby to takie proste było... Gucio, skoro jesteś taki dyspozycyjny to czekam w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, szykuje sie dobry uczynek :D Oby tylko nie trzeba było jechać z Przemyśla do Szczecina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baźka
Święte słowa gościu :D Ale przecież obiecał, słowa dotrzymać musi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj coś Ci umarł temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm fajnie by bylo miec kogoskto rozpala moje zmysly a moj stary no coz rozpala ale wqrw we mnie tylko rozpala . Pol dnia mowilam mu zeby kupil palki od kurczaka ....huj i tak kupil udka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baźka
Temat jak temat, jeden z wielu. Lepiej mi jak sobie ponarzekałam, nie mam nikogo komu mogłabym się wygadać o problemach w związku :) Gdyby ktoś zajrzał to spokojnej nocy życzę :) Wieczorem nie bardzo mam możliwość tutaj zaglądać więc do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Baźka nie narzekaj tylko dawaj namiary i bedziemy wzajemnie spełniać swoje najdziksze fantazje bez wstydu i krępacji. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baźka a ile jesteście w związku? Od kiedy tak się dzieje? czy to wynika z jego temperamentu czy myślisz, ze kogoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw może seksik witrtualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baźka a czasami to ty nie stałaś się z czasem nudna,leniwa i mniej pociągająca?O ogień w łóżku trzeba dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość28
Baźka seks z dużo starszą kobieta po 40 jest mega!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chyba nie należy do tych gorących czterdziestek,o których myślisz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość28
A tego nie wiem ;) ja napotkałem cichą znudzona myszkę;) a pół roku to kobieta ogień..nietylko seks, ale rozmowy, pomysły:)seks później wpadł na level up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być dla kobiety cios.Dowiedzieć się o seksie od kochanka dopiero.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość28
Dlaczego? Mi powiedziala czemu ze mną tak szalała, a różnica była ok 15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baźka
Myślę, że na pewno jestem dla niego nieatrakcyjna. Przestałam być już z siedem lat temu, chociaż wtedy inni mężczyźni zwracali na mnie uwagę, mało który nie obejrzał się za mną na ulicy. Nie wiem co robiłam nie tak. Na brak temperamentu nie narzekałam, nigdy niczego mu w łóżku (i nie tylko) nie odmówiłam, to od niego coraz częściej słyszałam nie. Dziwny jest ten nasz związek, jest bardzo dużo czułości, przytulania. Gdy ktoś patrzy na nas na ulicy to może sobie pomyśleć "oj... u nich to się w sypialni dzieje.... " padłby ze śmiechu gdyby się dowiedział że ostatni seks był cztery miesiące temu. A kiedy będzie następny....? Nie wiem, nie wiem czy w ogóle będzie, chyba po raz pierwszy w życiu odmówię. Nie czuje się za dobrze w trakcie. Jestem spięta, wstydzę się swojego wyglądu, nad każdym ruchem, gestem się zastanawiam, bo tak na prawdę nie wiem co ze mną jest nie tak, co robię źle że jest tak jak jest. Mam nadzieję że nikt nie zasnął o trakcie czytania :) 😘 na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu już ci cycki wiszą do pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań płakać i robić z siebie ofiarę losu.Pytanie zasadnicze,czy chcesz ratować wasz związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×