Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sponsor dziwna sytuacja

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Poznałam całkiem niedawno pewnego mężczyznę... nie ma co ukrywać, miał zostać moim sponsorem. Przed pierwszym spotkaniem wszystko ustaliliśmy, jaka kwota mnie satysfakcjonuje,pisaliśmy normalnie na chłodno. Pierwsze spotkanie było spotkaniem zapoznawczym, co prawda już wtedy mnie przytulal i całował. Po spotkaniu nie było żadnej mowy o sponsoringu.. jakby zmienił ster. Na drugim spotkaniu sądziłam, że będzie chciał pójść do hotelu, byłam przygotowana. A on zabrał mnie na spacer. Znów całował i przytulal. Cały czas piszemy sms,zwraca się do mnie "kochanie, kotku" , mało tego zadał mi dość dziwne pytanie co bym zrobiła gdyby się zakochał we mnie. Sama nie wiem dokąd ta znajomość zmierza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradźcie coś. .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nigdy nie był w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz...podobasz mu sie bardziej niz planowal....ile on ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fajny jest? Opisz go ;) ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ode mnie starszy o 10 lat. Widać, że nie spieszy mu się do seksu, pisze,ze tęskni... ze mnie uwielbia... nawet w sms nie ma żadnych podtekstów erotycznych, a jeszcze przed pierwszym spotkaniem takowe były. Nic z tego nie rozumiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś sobie p****** za darmo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to jest fajny, co prawda wolny.. ale pisaliśmy się na inna znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by chodziło tylko o to,bo w takim razie szukałby kobiety za darmo :) Uwierz chętnych nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wszyscy wiedzą ze dajesz za kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaję mi się iz chciał Cię przelecieć, może mu tego brakowało. Wolny ? moze wstydliwy i nigdy nie kochał się z kobietą i nie wie jak się zabrać :-) Może nie miał kobiety i jesteś atrakcyjna i się w tobie zauroczył wstepnie zakochał. Może jest wrażliwym romantykiem co innego zakładał a co innego serce mówi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo był już w takim układzie. Wiec wstydliwy raczej on nie jest :) Ale co prawda dziwnie się zachowuje... odnoszę wrażenie, że spodobałam mu się. . ale czy do tego stopnia aby coś poczuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa. Pretty Whoman dla ubogich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko się ktoś zakochuje szybko się odkochuje długo się zakochuje długo się odkochuje ale to też nie reguła. A płacił juz coś Tobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie płacił :) Tzn. Chciał... pytał czy potrzebuje pieniędzy. .. odmówiłam, bo seksu nie było. .. wiec wydawało mi się to nie w porządku. Co prawda musiałam tego samego dnia pożyczyć od znajomej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy wierzyć facetom !! aczkolwiek ja jestem facetem :-) Większość z nich to cwaniackie dranie które najpierw rozkochują w sobie kobitki. Pózniej sex ile się da a jak się znudzi to w odstawkę i tak zaliczają jedna po drugiej. Przecież skąś to ich doświadczenie sexualne się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka1234567
Dwie opcje. Pierwsza najbardziej prawdopodobna: facet NIE MA KASY!!!! Obiecal Ci gruszki na wierzbie a Ty uwierzylas. Nagadal Ci bajek co to on posiada itd.....I ma nadzieje ze po prostu sie zabujasz I problem kasy przestanie istniec bo bedziesz go kochac za to kim jest a nie co ma. A jak obecnie zaczniesz wiercic problem kasy za sponsoring to on ma prosta odpowiez: za co kasa? Przeciez nawet jeszcze nie spalismy ze soba! Druga opcja: za duzo sie Pretty woman naogladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myślę, że może nie ma kasy. tylko zmylilo mnie jego pytanie czy potrzebuje pieniędzy. Bo przecież gdyby nie miał to by nie pytał. .. A druga sprawa, ma 30 lat,przystojny,fajnie się ubiera.. wiec szukałby żony na stronach ze sponsoringiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jakim portalu się wystawiasz i to opłacalne jest ? pytam z ciekawości co ludźmi kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz się nie wystawiam. Poprosił mnie abym usunęła ogłoszenie. Tak też zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawi mnie jak wygląda taki portal :D i ile na tym zarabiasz, nie chcę szukać twojego ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jakas galeria i cennik obok :D ? wrzuca się do koszyka tę która się podoba czy nie ma koszyka ? nie lepiej znaleźć jakąś pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety na portalu nie zarabia się nic. Na tym portalu,na którym dodałam ogłoszenie można tylko i wyłącznie kogoś poznać. .. :) Jak dla mnie,na razie nie jest to wcale opłacalne, odnoszę wrażenie, że tracę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace mam. Ale długi tez. A żyć trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego on ci ma płacić jeśli to nie supermarket z takimi którym się płaci ? to portal randkowy , jeśli tak to tam też są osoby które w ten sposób zarabiają ? dziwne to wszystko. dlaczego masz długi jeśli masz pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to portal ze sponsoringiem. pisałam już. Pisałam tez,ze jeszcze kasy nie wzięłam żadnej od Niego,ani on tez nie proponował seksu. Tzn. proponował przed spotkaniem... po spotkaniu nic już nie wspominał... Nigdy nie miałam styczności z takimi układami wiec za bardzo nie mam zielonego pojęcia co o jego zachowaniu myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałaś że tam się nie zarabia tylko poznaje. ile w takim razie się zarabia na tym że ludzie się ogłaszają zamiast iśc do pracy. skoro masz pracę to to chyba bardziej dochodowe niż ta praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli się zakochał proponowałabym nie zrywać z nim kontaktu. Możesz go zranic. Może pozostać przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaam to, liczy na miłość życia. Kasy nie będzie chciał dawać. Olewaj takich. Aha o bierz śmiało pieniądze za spotkanie bez sexu, inaczej się nie umawiaj bo będą marnowali twój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wiedział na co się pisze. Mi też się wydaje,że chce mi zamydlic oczy swoją miłością. Ale mi miłości nie brakuje wiec pewnie nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×