Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z większym penisem łatwiej

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny nie uwazacie ze faceci z wiekszymi członkami mają łatwiej w łózku? Moj ma średniego takiego, albo nawet mniejszego niż sredniego bo 13cm dlugosci i 12cm obwodu. Ale ostatnio kupilismy sobie taka nakladke na penisa do ktorej on go wklada. Na koncu nakladki jest wibrator. Dzieki temu ma dluzszego o jakies 4-5cm i okolo 14cm obwodu.... i powiem wam ze naprawde niewiele musiał robic a orgazm mialam gwarantowany. Na poczatku wydawal mi sie za duzy ale jak mialam orgazm to marzylam i prosilam go zeby wlozyl go calego we mnie. Było bosko, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma to aż takiego znaczenia bo rzadko miewam orgazmy pochwowe, zeby miec mega mega orgazm to musze to zrobic najlepiej sama raczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teoretycznie też muszę pieścic łechtaczkę, ale jak mam dużego penisa w środku to orgazm jest intensywniejszy takze zgadzam sie - duzy penis to jest coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy orgazm jest od pieszczenia łechtaczki malapety! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mi wyjasnij oświecona brunetko co tobie daje orgazm oprócz łechtaczki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik_30
mój ma 19cm, 15cm obwodu.. nigdy nie widział kobiety i chyba już nie zobaczy :) lata nałogowego walenia konia sprawiły że mi nawet sporo urósł hehe tylko nie wiem po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nakładkę kupiliście? Ja też mam małego a kobieta ma orgazm tylko łechtaczkowy. Z chęcią wypróbował bym tą cudowną nakładkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×