Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

37.1 temperatura po okresie????

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie, chciałbym się Was poradzić czy w 8 dniu cyklu począwszy od 6 dnia cyklu temperatura 37 jest to coś normalnego? Mam cykle 30-31 dniowe.... okres trwał 5 dni ... od 3 dni temperatura powyżej 37... sądziłam że po okresie temperatura powinna spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, ze p/i/z/d/a cie swedzi i nie obedzie sie bez bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skomentuje postu wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie to zrobilas ciemna maso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże minimalnie podniesiona temperatura a ta idiocieje...to nawet stan podgorączkowy nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie są tacy zawistni? Zadałam pytanie na forum publicznym, jeżeli nie podoba Ci się to odejdź i nie rób przykrości drugiemu człowiekowi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę o temperaturze nie mierzonej pod pachą... chyba nie jest to temperatura w 1 fazie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo to nie obchodzi hipochonryczko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw się bzykasz bez zapezpieczenia a później schizujesz...życzę ci abyś była w ciąży,tak za głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłabym bardzo szczęśliwa gdybym w niej była, także serdecznie żałuję, a bzykam się z mężem, jedynym partnerem seksualnym w moim zyciu ... jedynym od 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłabym bardzo szczęśliwa gdybym w niej była, także serdecznie dziękuje, a bzykam się z mężem, jedynym partnerem seksualnym w moim zyciu ... jedynym przez bliższe 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz jaka jestem miła i jak dobrze ci życzyłam...a tak poza tym za stara jesteś na dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lat i za stara? Na 3 dziecko bo już dwójkę mam ..☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoją drogą.... nie ma to jak zawiść między kobietami.... bardzo jesteś uprzejma, masz zapewne szczęśliwe życie i.mnóstwo kochających ludzi wokół.... perfidna jestes...., a wracając do tematu może ktoś potrafi mi pomóc odnośnie tej temperatury, wykluczam przeziębienie, po okresie dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe martw się na zapas. Kiedy mnie się zdarzyła wyższa temperatura po okresie niż zwykle, panikowałam. A to był objaw wysokiego progesteronu, zapowiedź cyklu bezowulacyjnego. Lekarz stwierdziła uśpione jajniki. Po badaniu okazało się jednorazowo bardzo wysokie fsh. Potem wróciło do normy. Ale u nie to premenopauza szaleje. Poza tym wszystkim, to jednak cykl do cyklu ne musi być podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To jest możliwe.Czasami np.okres jest wczesnym poronieniem i wtedy temperatura może nie opaść tak od razu.Możesz też mieć jakąś infekcję, po prostu.Jeśli temperatura utrzyma się powyżej 7 dni, zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj też, że stres jak nic innego może podwyższyć temperaturę. Jeśli już zaczynasz się denerwować pomiarem, to wynik ma prawo być zaburzony. Jeżeli w poprzednim cyklu nie było sytuacji niepewnych, to nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×