Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnaaa

cyprest...co o nim?

Polecane posty

Gość onnaaa

Moj ginekolog ostatnio przepisal mi cyprest. Szukalam informacji na temat tych pigulek w necie ale niestety niewiele tego jest. Moze ktoras z was wie cos na temat tego srodka antykoncepcji? Czy jest on skuteczny? Jakies wady i zalety tych tabletek?Piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaaa
tez to zauwazylam jak przegladalam ale to raczej niemozliwe. Lekarz powiedzial ze nie sa drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaaa
Naprawde nic nie wiecie o tych pigulkach? Piszcie prosze bo niedlugo zaczynam brac pierwsza a chcialabym cos o nich wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp
dziisja lekarz przepisal mi Cyprest, czy ktos zna cene tych tabletek? lekarz powiedzial ze sa refundowane i kosztuja 7 zl ale na wizazu dziewczyny mowia ze nie sa i placa po 18 zl, ktos wie jak to jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzak
ja biore cyprest - kosztuje 7 zl.. w niektorych aptekach nawet 4,40 jak jeste promocja:) co do skutecznosci - to polecam bo biore juz 6 miesiecy i w ciaze nie zaszlam.. nie przytylam:) cera jest promienna zdrowa i co najwazniejsze BEZ TRADZIKU!! wlosow na nozkach coraz mnie:) i po depilacji pozno odrastaja w mniejszonym skladzie slyszalam ze jest lepszy od diane 35 -nowszej generacji.. nowsza technika wytwarzania i dodatki ktore nie powoduja tak jak w przypadku diane 35 zlego samopoczucia.. no i sie sprawdza bo bralam diane kilka miesiecy i przestalam bo mnie glowa wiecznoie bolala:/ a po cyprescie dobrze sie czuje- ale to tez jest indywidualne.. zawsze te 3 miesiace moga byc rozne az sie organizm nie przyzwyczai polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam onaą
onnaaa ja biore cyprest 7 miesiecy jest tani dobry skuteczny w tradziku i antykoncepci ja dobrze go tolerowalam...choc na popczatku mialam tkliwosc piersi i bole glowy ale po 2 miesiacach przeszly i teraz moje piersi sa wieksze o rozmiar mialam b a mam duze C:) polecam co do wagi to nie pryztylam:) cera jest sliczna tradziku brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikula20latek
fajnie ze ktos wypowiedzial sie pozytywnie o cyprescie bo mialam watpliwosci po przeczytaniu poprzednich opinii. a niechcialam przechodzic przez meke z objawami ubocznym, a i gdyby mi sie troszke powiekszyl biuscik tez bym sie cieszyla!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
mam pytanie,czy któraś dziewczyna wie ile maksymalnie miesięcy można brać cyprest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze nie dluzej niz 6-8 miesiecy... bo sklad ma ten sam co diane35... a tyle powinno sie stosowac wlasnie diane35 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiucha86
WITAM!!kiedys brałam diane 35 i w czasie przerwy 7-dniowej wspołzyłam bez dodatkowego zabezpieczenia i było wszycho OK ,teraz biore cyPrest i zrobiłam tak samo:( ale mam pewne watpliwosci:( pomocy!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica990
Myślę, że przesadzasz. Ja 3 tyg. temu zrobiłam tak samo i jakoś nad tym nie ubolewam. Ale jeśli masz wątpliwości idź do ginekologa. Dla mnie cyprest okazał się SUPER pod każdym względem, mimo iż w pierwsze zażywania Cyprestu troszkę źle się czułam. Teraz jest wszystko Ok. Dzięki Cyprestowi wyleczyłam po 3 miesiącach całkowicie trądzik, z którym miałam poważne problemy (z dekoltu, pleców i twarzy). Poza tym wyleczyłam nim zapalenie mieszka włosowego z ramion. Genialnie! :) Obecnie moja skóra jest we wspaniałej kondycji dzięki Cyprestowi. A jeśli chodzi zaś o skuteczność w zabezpieczeniu to jak do tej pory nie narzekam ( w końcu to ok. 99% skuteczności). Z czystym sumieniem mogę go polecić kobietkom. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaciczka
Hello. Ja biore CYPREST juz od orku :) W pierwszym tygodniu brania czasem jest mi niedobrze ale to szybko mija. Jak dla mnie okazal sie niesamowicie skutecznym lekarstwem na tradzik, gdzie niegdzie i to czasem pojawi sie jeszcze jakas krostka ale to glownie przed okresem no i to juz nie to samo co kiedys, kiedys to byl koszmar. Jesli chodzi o jego wlasciwosci antykoncepcyjne to tez super, odkad je biore czyli od roku to jeszcze nie zaszlam ( i uchowaj Boze) :) Pierwszy raz jak kupowala to nie bylo ich w mojej aptece ale zaczeli sprowadzac i kupuje po 6-7 złotych na recepte a bez po 14 cos. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna taka
tak tak kazda tabletka jest taka sama :-) te opisywanie dni sluzy tylko temu ,zeby jak berzesz pierwsza tabletke np w sobote to pozniej nowe opakowanie tez musisz zaczynac w sobote ja mam zgola inny problem, Cyprest biore od tygodnia i zauwazylam tzn. "stany depresyje" oraz nudnosci. Np jak wzielam pierwsza tabletke wieczorem to musialm pojsc o 5ej rano nastepnego dnia i zwymiotowac :-( ale tylko raz tak mialam... wiem,ze wiekszosc pan cieszy sie z powiekszonego biustu, ale ja lubilam swoje male C a teraz sie czuje grubo wiekszymi piersiami, D to juz na pewno jest :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy1980
hej dziewczyny. Ja od dwóch tygodni zaczęłam brać Cyprest, w celach antykoncepcji i po tygodniu stosowania zauważyłam u siebie ból piersi i ich powiększenie. Za 3 blistry zapłaciłam 19,80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabaster111
hej, czy ktoś się orientuje jak długo można brać cyprest i czy przy ługotrwałym stosowaniu mogą być trudności z zajściem w ciążę w przyszłóści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńska
Dziewczyny powiedzcie czy po nim rośnie biust i po jakim czasie to widać??:) Mi lekarz przepisał, by wyleczyć trądzik, który mam przez zaburzenia hormonalne od nieregularnego miesiączkowania. Dodatkowo też ma wyregulować miesiączkę, bo przez to zaczęłam tyć:( Dopiero zaczęłam brać, wpadnę tu za miesiąc i napiszę czy pomógł. Pozdrawiam:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie dostałam receptę na Cyprest, poszperałam w internecie i trafiłam tutaj. Napiszcie proszę, czy takie objawy przedmiesiączkowe jak rozdrażnienie czy ogólne bóle przedmiesiączkowe są łagodniejsze podczas brania tych tabletek? Z góry dzięki za opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulica
tak,takie objawy sa lagodniejsze. ja biore prawie 2lata i jestem zadowolona..w ciąże nie zaszlam,tradziku nie mam,chociaz nie zauwazylam zeby zmniejszal sie zarost np. na nogach.. Biust tez mi sie powiekszyl ale po miesiecznej przerwie wrocil do nrmy. ogolnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w takim razie dlaczego na ulotce Cyprest jest napisane,że nie zaleca się stosowania go jako jedynego środka antykoncepcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pytanie dostała okresu wieczorem kolo 20, tak tez wzielam tabletke, ale juz nastepnego dnia wizlem ja o godz 15 i tak juz biore od kilku dni ta godz jest wygodniejsza dla mnie, czy moglo to wplynac na ich skutecznosc(antykoncepcja)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1988
spoko...taka kilku godzinna różnica we wzieciu tabletki to nic tragicznego i z pewnosci nie oslabilo to dzialania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastinaa
hej dziewczyny.. Pomozcie miii... plis. Biore cyprest od dwoch miesiecy. moj chlopak kilka razy pojechal do konca.. I w TEJ PRZERWIE 7-DNIOWEJ TEZ.. CZY WTEDY TEZ ANTYKONCEPCJA DZIAŁA? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaciaa
One nie sa wcale takie drogie, ja za nie zapłaciłam ok 14 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igula738
Tak, tabletki działają również w czasie 7-dniowej przerwy w braniu. A co do pytania odnośnie ulotki i stosowania wyłącznie jako środka to chodzi o to, że jest to lek pomagający na trądzik i zmiany hormonalne, więc kobiety bez takich problemów nie powinny go brać używając tylko jako środka antykoncepcyjnego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadadadadada
Ja brałam 4 miesiace Cyprest i na poczatku czułam wzmożone łaknienie i ciutke przytyłam, ale szybko to łaknienie minęło. Trądzik sie zmniejszyl, wreszcie brzuch podczas miesiączki przestał boleć. Cyprest jest tani, kosztuje niecałe 7zł za blister i jest skuteczny. polecam. piersi też się troche powiększyły, co jest akurat plusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dari
A ja mam takie pytanie: czy Cyprest jest tylko na receptę?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam Cyprest. Powiem szczerze, że byłam z niego zadowolona jako ze środka antykoncepcyjnego. Ma dobre działanie tylko trzeba brać regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziolka
bramalm cyprest prawie 2 lata: PLUSY: tradzik znikł,poprawila mi sie cera,nie przytylam, w ciaze nie zaszlam MINUSY: podczas brania po roku zaczely mi nadmiernie wypadac wlosy,bylam u dermatologa powiedzial ze to mozliwe ze biore tabletki hormonalne,bralam witaminy, stosowalam tonik ALPICORT E, podcinalam wlosy,nic nie pomagalo az w koncu sie wkurzylam i odstawilam tabletki,okazalo sie ze diagnoza lekarza jest prawidlowa.Nie biore juz 3 miesiac tabletek i z kazdym miesiacem coraz mniej mi wypadaja wlosy,teraz to jedynie jak myje kilka wlosow mi wyjdzie ale ogolnie to juz jest OK,poprzednio moje wlosy wszedzie byly na ciuchach,podlodze,w wannie-TO BYLA TRAGEDIA!wystarczyło ze palcami przejechalam po wlosach i juz moglam je zebrac z reki ;( ALE TERAZ JEST JUZ WSZYSTKO WPORZADKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×