Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cytologia a miesiączka

Polecane posty

Gość gość

Za tydzień mam umówioną wizytę u ginekologa. Jednak czuję, że akurat będę w trakcie okresu. Miałam zrobić cytologię, ale w tym wypadku chyba najlepiej jak zrezygnuj ę z wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używasz tamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie? Trzeba przełożyć, nie robi sie cyto podczas okresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzara
Zakładam, że jesteś dorosłą kobietą, więc chyba cykl miesiączkowy masz już ustabilizowany Zakładam, że jesteś dorosłą kobietą, więc chyba cykl miesiączkowy masz już ustabilizowany http://www.myob.pl/teen/me-body-periods/my-menstruation/my-period-cycle Dziwi mnie więc, dlaczego zapisałaś się na wizytę na dzień, w którym powinna wystąpić u Ciebie miesiączka. Dziwi mnie więc, dlaczego zapisałaś się na wizytę na dzień, w którym powinna wystąpić u Ciebie miesiączka. Piszesz, że czujesz, że będziesz wtedy w trakcie okresu. Czy to znaczy, że Twój cykl miesiączkowy nie przebiega według żadnych reguł i wszystko się może zdarzyć w każdej chwili. Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, mam bardzo nieregularne cykle. Ciężko mi przewidzieć kiedy dostanę miesiączkę. Mój ginekolog przyjmuje tylko raz w tygodniu, a ja nie zawsze mogę wyrwać się z pracy, stad ciężko jest mi ustalić termin wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×