Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrin82

czy test ciążowy Quixx moze byc wiarygodny?

Polecane posty

Gość katrin82

Ostatno kochałam się z moim męzem w polowie cyklu, czyli w dni płodne. Czekam teraz na okres,który się nie pojawia, a na dodatek nie mam żadnych objawów świadczących o tym, że się zbliża.Zaznaczę ze zawsze miałam regularne, prawie jak w zegarku a tu niespodzianka.Juz zrobiłam test Quixx ale wyszedł negatywny i nie wiem ale chyba musze go powórzyć.Jak wyczytałam na ulotce ten ten jest do in vitro więc mógłby nie wykryc ciąży?Mierze również temperaturę i jest albo blisko 37 a na dodatek mam małe ilości śluzu ale piersi mnie nie bolą ale mam wrażenie ze się powiększyły.Nie wiem ale mam p[rzeczucie ze test jednak sie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin82
Maguska dzięki ,chyba zrobię jeden test z tych co napisałaś. Byłam pewna ze wynik po okresie bedzie wiarygodny (i w mom przypaku -pozytywny)a tu nic nadal nie wiem.Jak następny wyjdzie negatywny a @ nadal nie bedzie to pozostanie mi wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin82
juz sie przekonałam,że test jednak miał rację pokazując wynik negatywny.@własnie nadeszła więc chyba juz nie muszę się obawiać,że jestem w ciąży i nic o tym nie wiem.Choć niepokoi mnie czemu tak poźno się pojawiła prawie 40 dni na nią czekałam i zero objawów,że miała nadejść poza wyraźnym i nagłym spadkiem temperatury.ale dzięki za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Tez dzis robiłam ten test Quixx i tez nie pokazał ciazy a okres sie spoznia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin82
Hej Monia ja ponad tydzień czekałam na @ bo też mi się spóźniała no i wreszcie przyszła.A jeślichodzi o test to tez nie byłam pewna czy wynik negatywny to na pewno nie ma ciąży. Tylko, ze ja nie mialam żadnych objawów ani ciąży ani okresu więc raczej obstawiałam ze jednak się spóźni i się nie pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia191
hej dziewczyny jestem w dolku dlatego ze okres spoznia mi sie juz 6 dni i nie mam zadnych objawow zebym mogła sie go spodziewac w najblizszych dniach,jestem załamana...w tamtym miesiacy spoznił sie 3dni w czasie kiedy byłam za granica na weekend,kiedy jednak juz go dostałam trwał5dni.po skonczeniu zaczeły sie u mnie problemy zwiazane ze swiadem i zakazeniem pochwy,gin przepisał mi dwa rodzaje globułek i mascie,kazde wykorzystałam i do tego zaczełam w lipcu prace ,doszedł stres i bardziej aktywny tryb zycia...niewiem czy to dlatego lub czy faktycznie jestem w ciazy,robiłam 3dni temu test quixx po południu a nastepny juz nastepnego dnia rano z pierwszego moczu i obydwa wyszły negatywne..prosze napiszcie mi co o tym myslicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilynn
też zrobiłam ten test i wyszedł negatywny a okresu jak nie było tak nie ma i mam typowo ciążowe objawy. wyczytałam jeszcze w instrukcji, że ten test robi się z przestudzonej do temp. pokojowej próbki moczu a ja zrobiłam od razu. czy to mogło miec wpływ na wynik testu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilynn
kogoś może oszukał ten test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francess
zrobiłam test quixx, wynik negatywny a objawy typowe mam jak dla ciąży...za jakiś czas zrobie nastepny test, tym razem innej firmy, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie polecam bobo test alb o quick vue,, quixx robilam juz niejednoktornie i ieraz falszywie pozytywny mi wychodzil, ale to moze tylko dlatego ze na kiepskie egzemplarze trafialam. ale najlepeij jest mimo wszystko zrobic b-hcg z krwi. wyniki najszybciej i najpewniej, bo czasem płytkowe zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test fałszywie pozytywny nie może wyjść. Żeby test wyszedł pozytywny musi być hcg w organizmie ok 20ml/u Skoro ciąży nie ma, nie bierzesz leków to się przebadaj czy nie masz jakiegoś guza lub torbieli. Jak test jest fabrycznie uszkodzony to po prostu wyjdzie negatyw. Może wyjść też fałszywie negatywny jak będzie jeszcze zbyt niskie stężenie hcg w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka366
Witam wszystkich :) Ja właśnie zrobiłam test Quixx płytkowy 99 % pewności,nie był drogi,a wynik mi wyszedł NEGATYWNY! A @ brak :/ Choć myślałam,że będzie Pozytywny :( Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
to powtórz test za niedługo :) czasami stężenie hormonu jest niewielkie na początku i może nie wykryć ale ja polecam najbardziej bete hcg z krwii troche droższa ale pewna i poco kupować kilka testów jak można zrobić tylko jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka366
Za tydzień idę do Gin. Mam nadzieję tylko,że @ nie dostanę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria01145
kochałam się z moim chłopakiem w ten czas kiedy miała mieć okres, nie bolał mnie brzuch więc @ nawet się nie zapowiadała. Teraz mija 11 dzień po stosunku i robiłam test. wyszedł negatywny. zrobie jeszcze za kilka dni. boję się że wpadłam. użyliśmy prezerwatywy i nie pękła żadna. proszę o pomoc co mam zrobić. @ nie mam od 9 dni. co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć ! spałam z chłopakiem podczas ostatniego dnia miesiączki potem w dni niepłodne . Nie mam objawów , nie mam też oznka zbliżającej się miesiączki ;/ bardzo się obawiamy mimo że on nie skończył we mnie . Zrobiłam 2 testy właśnie jeden z tematu forum i wyszły negatywne , dziś ide po następny nie wiem co robić ;/ doradzicie nam coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stresuj sie. dobra rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam pod czas miesiaczki była to noc z 30.11na 1.12 a niedłodne to 17 .13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościol
testy zazwyczaj są wiarygodne, tylko zestresowane laski robią je za wcześnie i potem piszą że im nie pokazał ciązy. najbardziej wiarygodny będzie po 3 tygodniach od stosunku, to już chyba taki maksymalny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ok ;] umieram dzisiaj z bólu i krwawienia . Dzięki ;] 3majcie się !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam wczoraj, wyszedł pozytywny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też go robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i Quixx płytkowy pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test quixx. stosunek plciowy odbyl sie 16 dnia miesiaca. dodajmy do tego 72 h na zapolodnienie. minal 10 dzien, po dwoch probach okazuje sie ze caly czas jest pozytywny. tzn ze juz wiem ze jestem w ciazy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyłam ten test i wykazał mi negatywny wynik ,że nie ma ciąży. Jednak ze względu na to, że okres spóźnia mi się już drugi tydzień a dotąd był jak w zegarku kupiłam test innej firmy i wyszły dwie kreski jak malowane. Dodam, że oba testy robiłam tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wogole nie wiem.co mam sadzic..owy test wyszedl negatywny..a beta hcg 134.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to co? Ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Powinnam dostac okres 16/17 nadal go nie ma zrobilam dzis test quixx i pokazal dwie kreski czy mozna twierdzic ze jestem w ciazy czy mozna temu testowi wiezyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie? czasem może pojawić się wynik fałszywie dodatni. Możesz wykonać drugi innego producenta dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ spóźnia mi się 11 dni, zrobiłam 3 testy Quixx i wyszły negatywne, dzisiaj rano zrobiłam test Pink i wyszła delikatna druga kreska, po czym na kolejnym teście Quixx tylko jedna kreska...jakoś do tych Quixx nie mam przekonana...jutro zatestuję jeszcze raz, tylko, ze w moim mieście wszystkie apteki uparły się na Quixx, Pink kupiłam przy okazji wizyty w sąsiednim mieście...zgłupieć można, jutro idę na betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak
Miałam okres 28 lutego do 5 marca zazwyczaj okres mam 28 lub 27 tak pod koniec miesiąca a okresu nie mam zrobiłam już 3 testy i każdy wyszedł negatywny co może być problemem braku okresu jeśli nie jestem w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×