Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrin82

czy test ciążowy Quixx moze byc wiarygodny?

Polecane posty

Gość gość
Witam kobietki chcialam sie spytac czy ktoras z was miala podobna sytuacje do mnie. Otoz wykonalam wczoraj test popoludniu i wyszedl negatywny. Dzis rano powtorzylam gdy kreska kontrolna byla widoczna a druga nie pojawila sie odlozylam test i poszlam dalej sie polozyc. Sprzatajac chcialam wyrzucic test i zobaczylam cieniutka kreske. Tylko nie wiem po jakim czasie mogla sie ona pojawic czy po 15min czy tez po 2 godz. Czy ktoras miala podobna sytuacje i okazalo sie ze jest w ciazy gdyby np wynik wyszedl pozytywny po godzinie? oczywiscie czytalam troche na ten temat ale zdania sa podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomożecie mi proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja miałam taka sytuację. Zrobiłam 3 testy i dopiero po ok 30 min pojawiła sie druga kreska. Jednak był to test innej firmy, ale ciąża była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobre pytanie czy test Quixx może być wiarygodny...robiłam go i pojawiła się krecha gruba w obszarze ciążowym...już mi serducho podskoczyło z radości, po czym po kilku sekundach zniknęła...i klops...nie wiem co myśleć..opinie o tym teście jak widzę nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa_89
Kochana - tak działają testy ciążowe :) Najpierw ciemnieje całe pole bo kolorek idzie od miejsca wkroplenia czyli najpierw przechodzi przez pole 'T' :) i dopiero po kilku minutach zostaje kreseczka jedna lub.. dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam problem. W lipcu poroniłam teraz okres mi się unormował jednak go brak juz jakiś czas. Zrobiłam 2 testy i oba wyglądają tak samo. Przy literce C jest mocno bordowy kolor a przy T blado różowy. Dodam ze kreska przy T pojawiła sie dużo później. Co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×