Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no name ona polend

czy to możliwe?

Polecane posty

Gość no name ona polend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name ona polend
sorrki wcisnelam enter przez przypadek wiec chcialabym sie dowiedziecz czy to mozliwe zebym byla w ciazy... chyba to juz powoli chore... kochalam sie z chlopakiem jakies 2 tygodnie temu... wczesniej kochalam sie we wakacje... mialam dostac okres przed tym seksem co odbyl sie 2tyg temu ale sie nie pojawil... ogolnie mialam tak ze mi sie nie pojawial poniewaz trenowalam intensywnie sport i ustal mi na jakis czas potem mialam tak ze co jakis czas mialam potem nie... i tak w kolko... ale teraz zaczelam sie bac ze moze jestem w ciazy... mam bialy gesty sluz od kilku dni... jak sie kocham z chlopakiem to uzywamy prezerwatywy a on nie spuszcza sie w srodku bo boimi sie ze przy wytrysku moze peknac i on przed orgazem wychodzi... prezerwatywe zakladamy od razu a nie w trakcie... i czy jest mozliwe zebym byla w ciazy... ?? nie mam wymiotow, jakiegos wielkiego apetytu... piersi mnie nie bola... nie jestem oslabiona... nie wiem pomozcie mi! BŁAGAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona..
intensywne sporty moga rozregulowac okres...a niemozliwe zebys byla w ciazy jezeli raz masz a raz nie masz okresu zeby byc w ciazy poprostu go sie nie ma...nie wystepuje wahadlowo najwyzej moze wystepowac przez pierwsze 3 4 miesiace ciazy ale to w skrajnych przypadkach...wedlug mnie dowiedz sie dlaczego masz tak rozregulowany okres i zapobiegnij temu bo jesli chociaz raz sie nie zabezpieczysz labo gumka wam peknie to nawet nie ustalisz czy mialas dni plodne czy nie...a w ciazy nie jestes....tak mi sie wydaje ale najlepiej zeby jeszcze ktos inny sie wypowiedzila nie tylko ja...pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trójeczki grzdyli
nie prawda, ja przy pierwszym dziecku mialam okres do 6 miesiaca, przy drugim do 5 i przy trzecim tez do 5, i to jest bardzo czesto spotykane zjawisko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×