Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pszczółka1234

Dobry ginekolog we Wrocławiu

Polecane posty

Gość Pszczółka1234

Bardzo prosze o adres dobrego ginekologa (wolałabym kobietę). W miare możliwości prosze Was o podanie zbliżonej ceny wizyty. Szukam lekarza, który w końcu rozsądnie dobrałby mi pigułki anty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławiankaaaa
idx do poradni przy ul. Kluczborskiej. Tam sa gonekolodzy super ale kolejki są spore do nich. Najlepiej sie umowic na konkretny termin. Niestety namiarow nie znam :( dla wyjasnienia tj przy kosciele sw. Michała, rog ulicy edyty stein i kluczborskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczolka1234
A czy jest to prywatna czy publiczna przychodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczólka1234
Dzieki za namiary, bo mam juz dosyc eksperymentowania z przypadkowymi lekarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qcyk
Mediconcept na Krzyckiej Dr Marta Gorecka-Balcerek wizyta 70 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławiankaaaa
tą poradnie, ktorą ja Ci poleciłam jest na kase chorych i masz wiztye za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę na Kluczborską do Corfamed\'u. Znajdziesz tam lekarzy, którzy mają rewelacyjne podejście do pacjentek. Ja jestem bardzo zadowolona. Szczególnie polecam dr. Mazurca. Jeśli mają jeszcze pieniądze z kasy chorych to wizyta jest bezpłatna. Kiedy skończą im się limity to wizyta kosztuje okolo 40 zł (przynajmniej tak bylo jeszcze pół roku temu). Na miejscu za tę kwotę masz zawsze robioną cytologię i USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka1234
Wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze jestescie
a tam na Kluczborskiej prosze polecic mi jakas pania ginekolog;) jejuuu,,,ja sie tak zbieram i zbieram ,Mam 22 lataa jeszcze nie bylam.,,, ale musze ,bo chce zaczac brac tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo polecam Medi Concept na Krzyckiej 94 dr Marta Górecka - Balcerek i dr Wiktor Jarosz bardzo dobrzy fachowcy, super cudowne polozne, bardzo dobry sprzet i masz wrazenie, ze nie jestes anonimowa, ze nie jestes \"przypadkiem\" ale kobieta, ktora szuka pomocy lub porady przeszlam tam nawet zabieg i po 4 godzinach od zgloszenia sie bylam juz w domu a w szpitalu taki pobyt trwa do 4 dni tel. do rejestracji: 339 90 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Wieszczek - przyjmuje w Poradni Towarzystwa Rozwoju Rodziny na Podwalu koło niemieckiego konsulatu. Wizyta kosztuje 5 zł. Nie 50, tylko właśnie 5. Za cytologię ani USG nie trzeba nic dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpbrze ze
5 zl???a z jakiej okazji i jaki to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to nie jest wizyta prywatna. Ale i nie do końca państwowa. Tam nie ma limitów (typu - nie mamy juz pieniędzy, proszę przyjść w listopadzie, zapiszemy pania na styczeń). Poradnia ma jakieś dotacje, ale bez tych wpłat od pacjentek by się nie utrzymała. Dlatego płacisz 5 zł i masz wizytę. A lekarz jest bardzo miły. pan w średnim wieku, który potrafi pogadac z młodą kobietą o antykoncepcji, nie wypisuje przy tym pigułek \"na oko\" tylko najpierw bada, przeprowadza wywiad, itp. Z innych fajnych lekarzy jest tam jedna babka, nazwiska nie pamiętam i dwóch facetów. Dr Kireki Omanwa i dr Goluda. Ale mi osobiście Wieszczek najbardziej podpasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silk
Hihihi, atraktywna- pocieszylas mnie,bo wlasnie jestem umowiona na wizyte do dr Wieszczka :) A mozesz mi powiedziec, czy przed wypisaniem tabletek kaze zrobic badanie krwi,itp.? U Kirekiego tez kiedys bylam- b. sympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzza
TYLKO CORFAMED! Wszyscy, ale to wszyscy lekarze sa tam świetni! Leczy sie tam cala damska częśc mojej rodziny, każda babka u innego lekarza żeby nie było :) Cena - 40 zl w tym cytologia i USG. Naprawde gorąco polecam - tu sie nie czuje jak worek z dziurą tylko jak całkowicie indywidualna pacjentka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godka
Czy ktoraś z koleżanek mogłaby podać namiary na PoradnięTowarzystwa Rozwoju Rodzin? Chodzi mi przede wszystkim o numer telefonu:) Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr szewczuk w poradni \"na biskupinie\" (ul. olszewskiego) niestety sa limity bo to na kase chorych, ale warto, bardzo mily i w porzadku facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakies kobiety
czy mozecie polecic jeszcze jeakies super babki albo napisac dlaczego ci faceci do ktorych chodzicie sa taaaacy super??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam chodzenia do ginekologów-kobiet. WIECIE, CZEMU KOBIETY SIĘ CAŁUJĄ? BO NIE MOGĄ SIĘ UGRYŚĆ! Doświadczenia z ginekolożkami mam niefajne, były niedelikatne, traktowały mnie przedmiotowo... Faceci jednak mają szacunek jakiś do babskich narządów, nauczeni są że trzeba obchodzić się z nimi delikatniej, nie powiedzą Ci że nadżerkę masz \"bo się za dużo pieprzysz\", albo że nie podoba jej się że się golę. Zresztą - jak dla mnie naturalniejszą rzeczą jest rozmawiać o różnych intymnościach z facetem. Nie lubię obnażać się przed kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was miała okazje być pacjentką dr Marka Tomiałowicza? proszę o szczere opinie na jego temat. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcza
Mam pytanie a propos Corfamedu i Poradni Towarzystwa Rozwoju Rodziny: Czy trzeba tam dlugo czekac na wizyte, czy przyjmuja "z marszu" i czy robia tam bania krwi na miejscu (hormony, proby watrobowe itp.)? Mam duzy problem ze znalezieniem dobrego lekarza. Zwykle trafiam na niedelikatne stare baby (w przychodniach bezplatnych rzecz jasna) albo na starych facetow, ktorzy chca cie splawic jak najszybciej. No i oczywiscie trzeba rejestrowac sie tydzień przed... Zalezy mi na tym zeby zarejestrowac sie kiedy potrzebuje, a nie wtedy kiedy sa wolne miejsca.Pomozcie drogie dziewczyny. Aha, jeszcze jedno:Czy w tych przychodniach badaja tez piersi podczas wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcza, ja chodzę do dra Bielickiego w Corfamedzie i do niego zwykle jest termin za kilka-kilkanaście (czasem) dni. Ale bywa i tak, że jakaś godzina wolna jest \"na już\", więc to zależy. U innych lekarzy jest szybciej. Mała aktualizacja: wizyta obecnie 60 zł, w tym USG, i cytologia 20. Mnie lekarz piersi nie bada, ale ja sobie raz w roku chodzę do fajnego onkologa (miły, kompetentny i sam zleca USG), więc nie jest mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaa
Co do Krzyckiej niestety stracilam do nich zaufanie, nie sa konsekwetni. Niby maja kartoteke a jak poszlam do drugiego lekarza z tej samej pzrychodni bo byly za dlugie kolejki do tego co chodze zwykle okazalo sie ze ten drugi wogole mowi co innego. Poprostu najwyrazniej maja inne poglady tylko dlaczego to ma sie odbywac koszem pacjentek, a pozatym w takiej sytuacji jak mozna rozpoznac ktory z nich mial racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiaa
a gdzie przyjmuje dr polak??? i czy duze kolejki sa do niego? ile kosztuje wizyta, badania? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodzilam kiedys do dr Woytonia i wcale nie jest taki \"dobry\" jak to wszyscy mowia,tak samo chodzilam kiedys do wieszczka i ten nie zabardzo mi odpowiadal,ale moze to indywidualna sprawa.Polecam mediconcept-dr Marta Gorecka-Balcerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodzilam kiedys do dr Woytonia i wcale nie jest taki \"dobry\" jak to wszyscy mowia,tak samo chodzilam kiedys do wieszczka i ten nie zabardzo mi odpowiadal,ale moze to indywidualna sprawa.Polecam mediconcept-dr Marta Gorecka-Balcerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie może
dr Kotkowską z corfamed ?Jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam, czytalam tez na innych forach bardzo pozytywne zdania o niej. Ja tez chodze do corfamedu choc do kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×