Odpowiedz na ten temat

Inseminacja

• gość 2017.03.21 [10:09]
    Cześć truskawka2233, nie denerwuj się –chociaż wiem, że to nie takie łatwe. Gdzie podchodzisz do IUI? Daj znać co i jak. To Wasza pierwsza inseminacja???
  • Truskawka2333 2017.03.21 [22:58]
    Hej
  • Truskawka2233 2017.03.21 [23:05]
    Tak to nasze pierwsze podejście. Z trudem udało mi się wychodować jeden dorodny pęcherzyk ale za to na jajniku ktory dotąd nie reagował na stymulację nawet ze zwiększoną dawką, kosztem jakichkolwiek pęcherzyków na jajniku drugim. Mieszkamy za granicą i tutaj też się leczę. Za dwa dni nasz "pierwszy raz" z IUI. Miło że ktoś tutaj zagląda
  • gość 2017.03.23 [13:56]
    truskawka2233 daj znac jak poszło, za granicą a gdzie dokładnie?usmiech.gif Stres jest ogromny, ale uwierz mi dasz radę!
  • Truskawka2233 2017.04.07 [14:14]
    Hej dziewczyny. Dzis był dzień testowania po pierwszym zabiegu IUI. Kompletnie o tym zapomniałam haha. Tak że ledwo zdołałam zebrać poranny materiał do badania. Kreska jest słabiutka ale jest. Nie wierzę!! Jeśli to prawda to udało nam sie za pierwszym razem. W razie pytań piszcie
  • chiara111 2017.04.20 [12:46]
    Hej dziewczyny, ja również mieszkam za granicą i pod koniec maja podchodzimy do pierwszej inseminacji, troszkę się denerwuje ale mam nadzieję jak my wszystkie. Truskawka daj znać co u ciebie oczko.gif
  • Truskawka 2233 2017.04.21 [14:04]
    Hej Chiara111 tu Truskawka2233. U nas wszystko dobrze zaczynamy wlasnie 8 tydzien ciąży. Nie byliśmy jeszcze na pierwszej wizycie u lekarza bo nie wiem jak u Ciebie ale tutaj ciążą zaczynaja się zajmować dopiero koło 12 tyg i tak też mam się zgłosić do mojej kliniki. Trzymam kciuki bo nam się udało za pierwszym razem IUI.
  • zalatana5 2017.04.24 [17:01]
    Truskawka gratulacje, trzymam kciuki. Daj znać co u Ciebie  chiara111, a gdzie będziesz podchodziła. Ja w maju mam w Invimedzie pierwszą IUI. Stres poziom hard dosłownie.
  • chiara111 2017.04.25 [23:26]
    Jestem dziewczyny ; ) truskawka wielkie gratulacje, jak widać za pierwszym razem też się udaje usmiech.gif chociaż mówią że nie..mieszkam we Włoszech..wiążę z tą inseminacją duże nadzieje bo już dwa lat i nic smutas.gif
  • Truskawka2233 2017.04.26 [07:43]
    Hej Chiara111. Wiem że to bardzo trudne ale postaraj się nie myśleć o tym ja byłam pewna że nic z tego podejścia nie będzie bo po pierwsze cykl był bardzo długi pęcherzyki wolno rosły pózniej okazało się że te co rosły to się wchłonęły natomiast w ciagu trzech dni urósł jeden duży na jajniku ktory nie reagował wcale na stymulację. Było to bardzo dziwne dla mnie lekarz nie bylw stanie odpowiedzieć dlaczego tak sie dzieje. Również staraliśmy sie ponad rok a z kliniką 5 cykli. Oczywiście że udaje się za pierwszym razem inna sprawą jest donoszenie ciąży. Ja cały czas podczas terapii jestem dodatkowo na tabletkach które po pierwsze regulują cykle, przepisują je na PCO które mam, po drugie podtrzymuja ciążę. Nie jest to co prawda luteina ale mam je brać do trzech miesięcy od dnia testu pozytywnego stopniowo zmniejszając dawkę. A mieszkam w Danii. Powodzenia.
  • chiara111 2017.04.26 [13:57]
    U mnie niby wszystko ok tylko mój mąż ma mało plemników, około 15 mln/ml, mamy już dzieci z poprzednich związków a teraz staramy się o nasze wspólne usmiech.gif
  • Truskawka2233 2017.04.26 [16:20]
    My też mamy już jedno dziecko. W twoim przypadku rzeczywiście IUI moze byc bardzo pomocne. Trzymam kciuki ✊️

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...