Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość malina299
Carla 82 życzę żebyś nie musiała już wykonywać kolejnej inseminacji!!! a dlaczego podchodziliście do IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Wiesz Malina nasienie męża straszna lipa... pierwsza nasza diagnoza brzmiała in vitro i oczywiście załamka. Nie poddałam się jednak zaczęłam trochę czytać i zakupiłam dla męża suplementy diety. Po miesiącu brania pojechałam na kontrol nasienia i z niczego zrobiło się coś i pojawiła się szansa na inseminacje dlatego w końcu się zdecydowaliśmy. Lekarz kazał nam poczekać rok bo może nasienie samo się nareperuje (minęło pół roku i zaczęłam działać). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina299
ciesze się że po suplementach diety poprawiło się nasienie. Plemniki były mało ruchliwe, mało ich było, czy jakieś bakterie??? A jakie witaminy zażywał twój mężuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Plemników o szybkim ruchu (A) nie było wcale za pierwszym razem 0% a o wolnym ruch (B) było 10 %, natomiast po suplementach ruch A 5%, B 15%. Potem zaczęłam z mężem pić ziółka i po 2 m-cach zrobił badanie, ruch A i B spadł, wywaliłam więc ziółka do pieca i kupiłam ponownie suplementy. Te suplementy to: Maca (z selenem), żeń-szeń, cynk, witamina C (z dzikiej róży), potas. Malina trzeba się nie poddawać i głowa do góry!!! Damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina299
Carla masz rację damy rade, nie wolno się załamywać. Ale wiesz czasem myśli ca silniejsze od nas. Mam nadzieję, ze udało się wam za 1 razem. Ja mam mieć IUI ok. 10 kwietnia no chyba że coś się wydarzy wcześniej heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Wiesz ja też miałam "te" myśli i myślałam o pójściu do psychologa nic się nie kleiło a diagnoza in vitro była jak gwóźdź do trumny heh mi bardzo ale to bardzo pomogła książka "Secret" Rhonda Byrne. Dzięki niej zaczęłam inaczej patrzeć na to wszystko i wróciła nadzieja i wiara. Naprawdę polecam bo pomaga. Ja Ci życzę Malina żebyś daty 10 kwiecień nie uwzględniała w planach ;) jeszcze sporo czasu i może coś tam po drodze wyjdzie ;). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Carla ja też trzymam kciuki za twoje testowanko:) ja miałam tylko jedną inseminacje i potem poprawka w domu tego samo dnia wieczorem:) zaczynam czuć zbliżającą się @ więc jakoś nie mam zbyt wielkich nadziei ale kto wie co los przyniesie;) ja też miałam iui w prywatnej klinice w Białymstoku a jeśli liczba 82 to twój rok urodzenia to jesteśmy ten sam rocznik:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a nóż coś zaskoczy u ciebie przed samą iui? trzymam kciuki żeby tak było, moje dwie znajome zaszły w ciążę naturalnie po 3 latach starań więc nie trać nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla a tobie ile dni po lekarz kazał testować? będiesz robiła od razu bete czy najpierw w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Krystal masz racje 82 to mój rocznik heh a w jakiej klinice się leczysz? bo ja w Kriobanku. Będę robić test w domu nie będę szła na bete. Myślę, że nic z tego, też mam objawy jak na @ cycochy to mi chyba eksplodują hehe. Postanowiłam spróbować do 3 razy z IUI a potem in vitro jak nic nie wyjdzie. Mam nadzieję, że napiszesz nam o niedzielnym wyniku ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina299
Dziewczyny dziś miałam dostać miesiączkę. Jak na razie jej nie ma. Wiec nie wiem czy nie przyjdzie czy się spóźni. Ale znając życie to raczej to drugie. czekam z niecierpliwością na wasze wyniki z testów. STRASZNIE CHCĘ ZOSTAĆ CIOCIĄ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Malina a jakie masz przeczucie? dostaniesz @ czy nie? życzę z całego serca żebyś nie dostała i my też chciałybyśmy być ciociami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina299
Carla nie napalam się zbytnio, bo potem rozczarowanie strasznie boli i jest płacz po kątach. Mnie czasem sie spóźnia, więc pewnie przyjedzie tym pociągiem w sobotę hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Malina napisz czy jak dojdzie u Ciebie do IUI to będziesz miała na cyklu naturalnym czy będziesz miała stymulowany? a jak stymulowany to czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina mam nadzieje że nie przyjdzie do ciebie małpisko wstrętne do nas zresztą też;) Carla ja miałam w artemidzie a ty czym byłaś stymulowana? bo ja clo i menopur, na pęknięcie ovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla podobno na początku ciąży często objawy jak na @ więc nie wiadomo z tymi cycochami mnie też trochę bolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Ja też byłam stymulowana tylko clo a potem pregnyl na pęknięcie. Cycochy zawsze mnie bolały ale teraz to jest przegięcie hehhe Krystal bierzesz progesteron? zastanawiam się czy ten ból to nie efekt progesteronu. Krystal tak myślałam, że jesteś w artemidzie bo te 2 kliniki są najbardziej w białym oblegane. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Ja też byłam stymulowana tylko clo a potem pregnyl na pęknięcie. Cycochy zawsze mnie bolały ale teraz to jest przegięcie hehhe Krystal tak myślałam, że leczysz się w artemidzie bo w białym te 2 kliniki są najbardziej oblegane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla ja brałam 10 dni duphaston po 10 dniach miałam osdtawić i tak zrobiłam mnie bolą ale nie tak bardzo i zaczęły chyba ze 3 dni temu ale wcześniej jak miałam stymulowane cykle i potem brałam luteine to czułam się okropnie i piersi mnie bolały i niedobrze mi było więc nie wiem może po prostu lepiej znoszę duphaston. A kiedy kazał ci lekarz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Krystal kazał mi testować 14 dni po IUI wiec wypada we wtorek (po drugiej próbie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Ja biorę utrogestan, kazał mi lekarz odstawić po 14 dniach. Nie wiem jak to będzie ale mam nadzieję, że opłacą się te stresy ;) Najgorsze jest to, że jak rozmawiałam z dwiema koleżankami, które były po IUI to mówiły, że to wywalanie kasy. Fakt jest taki, że obie zaszły po in vitro. Mój mąż uważa, że powinniśmy jednak spróbować. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novica
Carla próbuj :) Ja dziś rozmawiałam z moją koleżanką, która zaszła w ciążę po drugiej inseminacji. Jest mega szczęśliwa. Podobno 2 i 3 raz daje największe szanse na ciążę...chociaż ja mam nadzieję, że zajdę po pierwszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam:0 dawmo do was nie zagladalam jestemy z mezme umówieni na 21 kwetnia do kliniki duzo osob tam przyjezdza jest to w moim regionie mam pol godzinki tam to jest tak linika http://www.antrum.pl/ normlanie czeka sie na wizyte do 3 miesacy !!! moj robi w kwietniu 2 spemigram i zobaczymy mam nadzieje ze sie cos poprawilo i bedziemy mysle na wkacje podchodzic do inseminacji juz na nature nie liczymy za dlugo to wszystko trwa poleciala mi moja znajoma ta klinike szukalam ale jej wczesnij nie widzialam na necie wiem ze jedna jest w katowicach a druga w myslowicach i maja o wiel tansza inseminacja niz w innym klinikach oraz laboratorium gdzie wykonuja wszelkie badania oraz hsg takze jestem pelana nadzieji mysle ze juz koniec wakvja bedziemy sie iceszyc malenstem w brzuszkui skonczy sie na 1 pozytywnej inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Novica dzięki za doping heheh będę próbować właśnie do 3 razy, a Twoja koleżanka faktycznie ma mega szczęście :) No nic dziewczyny trzeba walczyć z naturą heheh i oczywiście się nie poddawać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina299
TAK TRZYMAĆ DZIEWCZYNY!!! NIE PODDAJEMY SIĘ TAK ŁATWO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina299
Dziewczyny jak tam wasze wyniki??? Mam nadzieje, ze pozytywne!!!!! dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Malina jak tam pociąg sobotni przyjechał czy nie??? Oby nie przyjeżdżał przez kolejne m-ce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie mam dobrych wieści ribiłam test i jedna krecha mogłam sobie go nawet odpuścić bo już mi tak tempka spadła że i tak było pewne że przyjdzie małpa:( no więc nie udało się Jutro muszę zadzwonić do apteki i zamówić menopur bo u nas w aptekch napewno tego nie ma. Póki co trzymam za was kciuki ja czekam na @ i ok 9.04 drugie podjeście. Pozdrawiam was ciepło i życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
krystal przykro mi:((( uda sie zobaczysz a jaka u as jest przyczyna ? bo nie wiem czy pisalas?no my jestesmy zapisani na 21 do kliniki zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×