Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniaaaaaaaaaaaa11

jakie tabl.antykoncepcyjne przy zylakach

Polecane posty

Gość moniaaaaaaaaaaaa11

chodz ich nie mam mam problemy z bolem lydek i pajaczkami przy stosowaniu yasminelle. Musze zmienic te tabletki na inne czy mozecie doradzic na jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaaaa11
czy moze byc Mercilon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
monia a nie mozesz zapytac gina jakie powinnas uzywac przy pajaczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jestem
ja mam przepisany mersilon i zamierzam brac ponoc są dość dobre!ale pewności niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaaaa11
Wam bardziej ufam.O ironio! Moj ginekolog przepisuje to co przedstawiciel farmaceutyczny mu poleci. To jak z tym Mercilonem?Bo mam recepte...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercilon nie. koleżanka napisała, że z levonorgestrelem wiec Microgynon 21, Minisiston, Rigevidon albo Stediril 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercilon nie bo ma dezogestrel. tu jestem-nie wiem na jakiej zasadzie twierdzisz ze akurat te sa dobre? tak mozna pisac o kazdych tabletkach- jednym pasuja a innym nie.ja biore mercilon, dzis ostatnia tabletka i je zmieniam na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskaa25
ja mam zylaki:( jak zaczelam brac Jasminelle jest gorzej:( jakie tabletki dziewczyny:( pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz trace cierpliwosc tak w kolko o tym saym, czy Wy chodzicie do jakis konowalow? dlaczego oni Wam daja te gowno-yasminelle?! jeszcze jak macie zylaki..... :/wtedy tylko 2 generacja!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskaa25
kasienka powiedz jakie tabletki bo moje nogi i zylaki i naczynka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze bierzesz mercilon bo juz o tym pisalysmy. niestety mam wrazenie ze mi po nich rozsadza zyly pod kolanem lewej nogi. wybralam sobie logest, bralam juz kilka rodzajow i po kazdych cos jest nie tak i to chyba bedzie ostatnie podejscie,mysle o spirali bo dla tych co nie rodzily tez jest taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskaa25
to w sumie moja wina ze zaczelam brac jasmin a potem jasminelle. wczesniej 3 lata temu bralam Microgynon21 ale przytylam strasznie, dlatego spytalam o inne, ona mnie nic nie pytala o nogi o krazenie i powiedziala ze najlepsze nowosc Jasmin i chudnie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskaa25
ja nie wiem to bylo 3-4 lata temu jak bralam Microgynon, moglam przytyc od nich czy se wmowilam?? bo boje sie mysli ze znowu zaczne brac i przytyje z 10 kilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie przytylam po tabsach, ostatnio schudlam, trzeba patrzec co sie je i sie ruszac. ewentualnie na poczatku moze Ci sie woda zatrzymywac ale po jakims czasie to sie powinno uregulowac. jak przytylas po tamtych to wybierz inne.yasmin wciskali kiedys ze sie niby chudnie a on odwadnia, teraz tak samo wciskaja yasminelle a to ta sama bajkatrzeba mowic ze sie ma problem z zylami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskaa25
to Kasienka ktore bys doradzala oprocz Microgynon21??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge Ci wskazac ktore dokladnie bo to niemozliwe, kazda z nas reaguje na tabletki inaczej, moge Ci tylko powiedziec ze powinnas wybrac te z drugiej generacji. wybor pozostawiam Tobie (chyba bedzie to metoda prob i bledow) oraz lekarzowi.....chociaz sama wiem jak to z nimi bywa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaaaa11
Lekarze maja na pewno duze profity z przepisywania tego leku hormonalnego.Moj gin siedzi w bialej koszulce z napisem yasminelle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość style
tez bralam yasminelle-tylko dwa miesiace i wszedzie powyskakiwaly mi takie ciemnoczerwone kreseczki czyli rozszerzone naczynka( nawet na ramionach,brzuchu), duzo dziewczyn sie na to skarzy wiec cos z tymi tab. musi byc nie tak. Teraz wlasnie zastanawiam sie jakie zaczac brac.Bralam kiedys harmonet przez pol roku, nawet mi do glowy nie przyszlo ze moze byc problem z naczynkami, nie dzialo sie zupelnie nic,wiec moze te sa dobre jesli chodzi o naczynka.Bylam u ginekolog i mowila mi ze novynette lub logest ktory jest odpowiednikiem Harmonetu tylko ze ma inne podloze moze byc dobry.Napewno nie IV generacja. a zastanawiaqm sie jak jest podczas brania plastrow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka 1986-niewiem, nie znam się na tym tak dokładnie.mnie tez zalezy na tym ,zeby nie przytyć a lekarz przepisał mi MERSILON i chce się coś dowiedzieć na ich temat.lekarz mój mówił, ze nie są złe tzn. nie są starej generacji..kazde piguły mają skutki uboczne (niestety)tylko na kazda z nas inaczej działają. a czy są wogóle takie ,które można brać porzy żylakach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ciagle piszesz mersilon jak to jest merCilon. widze ze chyba juz wszedzie nawciskalas ten swoj temat. kolezanka pytala o tabletki ktore sa bezpieczne dla zyl, ja jej odp a teraz Ty sie pytasz czemu mercilon nie- jak Ci je lekarz zapisal i nie widzial przeciwwskazan to jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka1986-kazdy ma prawo do zabrania głosu, ale jesli uwazasz,ze się narzucam to PRZEPRASZAM!!a mnie tez zalezy na wiadomosci.a po drugie wiesz na jakiej zasadzie lekarze piszą recepty(bez badania,,zależy jaki przedstawiciel był i podłożył to takie się pisze recepty) jesli Cie to uraziło albo narzucam się ze swoim tematem to jeszcze raz PRZEPRASZAM.pozdrawioam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety :) to sie zrozumialysmy.....nie masz za co przepraszac, na pewno wiele dziewczyn bierze mercilon i sa zadowolone, musisz to sama sprawdzicnie musisz mi mowic jak to jest z tymi lekarzami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasieńka 1986-pozdrawiam!i zycze miłego dnia i miłego zycia!!jakbyś chciała albo ktoś chciała podaje gg.11905740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×