Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrotowa

spadek wagi po zakonczeniu tabletek anty - pomocy

Polecane posty

Gość obrotowa

czesc mam pytanie do dziewczyn ktore przytyly w czasie zazywania tebletek antykoncepcyjnych - czy kiedy je odstawilyscie stacilyscie na wadze? Bo ja strasznie przytylam przez rok i zastanawiam sie czy nie odstawic tabletek zeby wrocic do poprzedniej wagi ale jesli to nic nie da to nie wiem czy jest sens, prosze o odpowiedzi dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tabletkach przytyłam 5 kg. Teraz gdy odstawiłam po miesiącu schudłam bez żadnego wysiłku (bez diet, ćwiczeń) 2,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrotowa
ja kiedys wazylam 50 kg teraz przy wzrosce 173 waze 61 i to nawet nie jest zle bo zawsze bylam chuda ale mam wielki brzuch nie mieszcze sie w spodnie z wakacji i piersi mi sie powiekszyly conajmniej (conajmniej!!) o jeden rozmiar kiedys nosilam 70, 75b a teraz 75c i to jest za maly (mam nieregularne piersi i jedna ma chyba rozmiar D!!!!!!) nie wiem co robic chyba je odstawie przynajmniej wroci mi wieksza jak kiedys, dzika ochota na seks i w dodatku przy lepszej wadze ;) Nadal czekam na wasze opinie dzieki Maydayka ze podjelas temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agosia
Ja na tych cholernych tabletkach przytyłam 5 albo 6 kilo w ciągu poł roku. Boję się odstwić bo mam już dwoje dzieci a nie mam siły na dietę ani na ćwiczenia.Apetyt mam chyba nawet lepszy niż w ciąży. Co do rozmiaru biustonosza to nawet się cieszę,że się zwiększył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrotowa
No w pewnym sensie to dobrze ale ja nie nadazam z kupowaniem stanikow ;) co miesiac wiekszy i wiekszy a stare do kosza (a takie piekne.....Oh :( ) Sek w tym ze akurat 4 miesiace temu musialam odstawic calkiem slodycze, cukier, kiedys slodzilam 3 lyzeczki herbate ktora pilam non stop a teraz nic a nic, rzucilam fajki - myslalam ze przy okazji moze schudne a tu nic, tragedia, po tych tabletach to ja sie prawie podwoilam, jak mnie ludzie spotykaja co sie z nimi rok nie widzialam to mnie wrecz nie poznaja!!! teraz tylko sie martwie czy mi pomoze odstawienie tych tabletek, czy jeszcze kiedys wroce chocby do 55 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka_20
Wydawało mi się, że po tabletkach aż tak dużo nie ważyłam, choć zauważyłam, że przytyłam. We wrześniu ważyłam 54 kilo. W grudniu przestałam brać tabletki, widocznie schudłam. Wchodzę tydzień temu na wagę, a tu niespodzianka-46 kilo. Masakra.8 kilo różnicy. Szkoda tylko, że piersi zmalały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pigułek sie nie tyje
one powodują wzmożone łaknienie, dlatego zaleca sie branie pigułek przed pojsciem spać, wtedy te skutki uboczne sie przesypia:-) mozna przybrać na wadze 1-2kg, ale to jest woda która większość tabletek zatrzymuje w organiźmie, jedynymi tabletkami , które nie maja takiego działania są Jeanine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda sie zbiera w organizmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie puchnie a nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrotowa
no wlasnie - puchne a nie tyje choc z zewnatrz i dla mnie nie ma to roznicy bo po prostu jestem wieksza!! dlatego pytanie czy jak je odstawie to wroce do poprzedniej wagi? Jakie sa Wasze doswiadczenia, spostrzezenia, no dziewczynki pomozcie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ostawisz to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki to straszna rzecz
"koniec z tabletkami raz na zawsze! albo i nie..." Polecam .Poczytajcie a znajdziecie odpowiedz na swoje watpliwosci!!!W tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrotowa
dzieki za linka ale tam dziewczyny tylko pisza o tym czy odstawily czy nie a mnie jeszcze interesuje jak to jest z okresem po odstawieniu? jak dlugo mam rozregulowany organizm? Czy to prawda ze moge czekac na okres nawet 70 dni? Czy sa jakies plamienia? czesto wyjezdzam i nie chcialabym zeby cos mnie spotkalo w podroxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×