Odpowiedz na ten temat

Tabletki BELARA? ktoś brał?

  • gość 2017.04.30 [23:17]
    Witam. Ja od 3 dni biorę belare i na razie nic się takiego nie dzieje. Wcześniej brałam Rigevidon przez, który przytyłam 10 kg, a brałam je ok. 1,5 roku. Miałam duże wahania nastrojów, ciągle byłam rozdrażniona i często bolała mnie głowa. Mam nadzieję, że teraz bedzie zupełnie inaczej.
  • gość 2017.05.02 [12:13]
    U mnie te tebletki niestety się nie przyjęły, po 3 dniach stosowania zaczęłam mieć skutki uboczne. Okropne nudności i wymioty, bóle brzucha, biegunka, zawroty głowy i ogólne zle samopoczucie. Ja osobiście bym odradzała ale wiadomo, każdy organizm reaguje inaczej. W moim przypadku nie wziosly nic dobrego.
  • gość 2017.05.05 [09:24]
    Tez tak sądzę, że każdy organizm reaguje inaczej na daną antykoncepcję. Ja miałam tabletki zmieniane 3 razy :/ Dopiero przy zmianie na belarę nastrój i dobre samopoczucie powróciły. Po wcześniejszych tabletkach miałam straszne wahania nastrojów, nudności i bóle głowy.
  • gosc0000 2017.05.06 [17:54]
    Witam, mam do sprzedania dwa opakowania tabletek antykoncepcyjnych Balera . cena za 1 op 18zł za dwa 35 usmiech.gif możliwy odbiór w Krakowie lub wysyłka. tabletki z ważnoscia do lipca 2019 !
    sprzedaję bo niestety dla mnie nie są odpowiednie.
    zainteresowane prosze o kontakt :
    tel 571 213 954
  • gość 2017.05.06 [21:36]
    Mdli mnie przeokrutnie po Belara. Odradzam.
  • gość 2017.05.07 [23:55]
    Do gość wczoraj [21:36]
    A przy którym opakowaniu jesteś? Jeśli dopiero zaczęłaś brać to bardzo możliwe, że Twój organizm tak reaguje na nową dawkę hormonu - potrzebuje około 3 miesięcy na przystosowanie się do tabletek anty.
  • gość 2017.05.12 [19:09]
    Po pierwszym dniu przyjmowania Belary już odczulam pierwsze skutki uboczne: następnego dnia miałam mdłości, które towarzyszyly mi do końca brania pierwszego opakowania. Najgorsze byly wieczory, urozmaicane napadami płaczu lub złości z blahego powodu, czasami bez powodu... Plusem przyjmowania tych tabletek bylo tymczasowe uspienie bólu w prawym jajniku ( z powodu którego zgłosiłam sie do ginekologa) i zaostrzenie kobiecej sylwetki, narzeczony twierdził, że "bardziej emanuje ode mnie kobiecościa". Zdecydowalam jednak, że nie chce płacić takiej ceny i psuć relację w związku moimi humorami i miec ciągle zle samopoczucie i brak zyciowej energii. Odstawilam tabletki i od tamtej pory: brak miesiączki, nieustanny bol w jajnikach, mdlosci, zmęczenie, stany depresjne. Czekam jeszcze 3 dni na wizyte. Mam nadzieje wykonać więcej dokładnych badań... A nieodpakowane drugie pudelko Belary chętnie odsprzedam uzytkowniczce, której się nadają usmiech.gif
  • gość 2017.05.12 [22:08]
    Kto wam zapisał takie stare leki Belara? Myślałam, że nie przepisują już tej generacji.
  • gość 2017.05.16 [13:58]
    "stare" tabletki"? jezyk.gif połowa moich znajomych, która już bierze tabletki to właśnie te. Nie każdemu pasują wszystkie i każdy w ogóle powinien brać tabletki ale właśnie po to robi się wczesniej szczegółowe badania.
  • gość 2017.05.16 [14:00]
    nie każdy - miało być
  • gość 2017.05.16 [14:42]
    mnie tez lekarz zalecił branie aspiryny a to lek starszy ode mnie. Wiec co mam lekarzowi zwrocic uwage ze staroci nie chce? smiech.gif Ludzie ogarnijcie się trochę, lekarz wie co ma przepisać...a takich "doktorów" na forum nie słuchajcie usmiech.gif
  • Doriss93 2017.06.01 [12:03]
    Witam Was kochane babeczki, muszę się poradzić, bo nie wiem czy panikuję czy faktycznie może być tak zle.
    W grudnii 2016 bylam w szpitalu na badaniach hormonalnych (bardzo nieregularne miesiaczki). Wyniki rozchwiane, stwierdzili policystyczne jajniki i odeslali do "mojej lekarki". Doktor przepisala mi belare, ale od stycznia 2017 nie mialam okresu. Przedwczoraj sie zaczął wiec wzielam pierwszą w zyciu tabletkę. I od tej pory mam jestem nie do życia,bol glowy, nudności, nie moge sie zmusić do wyjścia z domu, wstania z łóżka, ogólnie to dół max. A na dodatek po pierwszej tabletce okres "skończył się". Przetrzymać i brać dalej czy odstawić?
  • gość 2017.06.13 [19:33]
    Poproszę o kontakt telefoniczny lub namiary na profilu społecznościowym od Pań które chcą odsprzedać belarę. tel. 663916920
  • Diana4334 2017.06.13 [22:11]
    Doriss93 Witaj choruje na PCOS tak samo jak ty belare brałam ponad 2 lata z powodu braku miesiączki u mnie ją poprostu wywolywala i bylo super miesiaczki slabe ale regularne zero zlego samopoczucia stanow depresyjnych wszystko w jak najlepszym porzadku teraz odstawilam bellare ze wzgledu na to ze planuje zajsc w ciąże super lek polecammysle ze warto odczekac te wszystkie niepokojace objawyusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • maja_001 2017.07.11 [20:39]
    ja biore belare od prawie roku i nie mam na co narzekac szczerze powiedziawszy usmiech.gif ogolnie obylo sie raczej bez skutkow ubocznych - moze troche "napuchly" mi piersi, ale odbieram to raczej pozytywnie smiech.gif za to mam mniejsze wachania nastrojow przed okresem - no i wreszcie regularne miesiaczki, bo do tej pory moglam wrozyc z fusow, kiedy okres nadejdzie...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...