Odpowiedz na ten temat

Tabletki BELARA? ktoś brał?

• gość 2017.03.06 [10:49]
    Normalne, przy każdych tabletkach nie tylko przy belara, przy hormonalnej antykoncepcji to się zdarza, i dobrze, na moje szczęście bo wcześniej mój okres wyglądał jak krwotok, o bólu nawet nie wspomnę
  • gość 2017.03.08 [15:36]
    Witam, tabletki Belera biorę od 2 tygodni wcześniej brałam Sylvie 20 po których przytyłam 15 kg i strasznie zatrzymywała mi się woda w organizmie a w połowie opakowania straszy ból piersi. Przed łyknięciem pierwszej tabletki Belery strasznie się bałam po przeczytaniu wszystkich negatywnych komentarzy. Zastanawiałam się czy w ogolę zacząć je brać, i wiecie co nie żałuje - mój organizm rewelacyjnie zareagował na te tabletki. Zero skutków ubocznych , woda zaczyna schodzić z organizmu waga nieco spadła, apetyt się nie zwiększył libido już delikatnie wzrosło, przy wcześniejszych tabletkach było zerowe. Piersi nie bolą, plamień brak.. Wiec naprawdę teraz już wiem ze nie ma co patrzeć na opinie każda z nas jest inna i każdy organizm zareaguje inaczej. Ja z BELERY jestem zadowolona w 100%
  • gość 2017.03.09 [12:49]
    witam, mam do odsprzedania 2 opakowania tabletek Belara, termin waznosci do 09.2018. Sprzedaje ponieważ zmienił mi lekarz na inne. Proszę, aby kupujaca była osobą pełnoletnią, która już stosuje te tabletki. w.18@wp.pl
  • gość 2017.03.20 [11:06]
    Brałam i biorę belarę i nie zmieniam ich na inne bo nie ma takiej potrzeby, zresztą mój lekarz jest tego samego zdania usmiech.gif Moje koleżanki również 3mają się belary i nie mają z tego powodu żadnych ubocznych skutków. a w sieci nie kupuję i nigdy nie kupowałam piguł z niewiadomego mi żródła usmiech.gif
  • gość dziś [00:39]
    Nie polecam, spuchła jak balon a na dodatek obniżało mi to chronicznie nastrój

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...