Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość gość
Ogromny plus to waga, która nie wzrasta :) Oczywiście libido nie spada i w sumie jakichkolwiek objawów nigdy nie miała a belarę już ponad rok przyjmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimka
Ja tak jak wspominałąm, nie zauważyłam, żadnych negatywnych skutkó przyjmowania antykoncepcji hormonalnej, więc jestem bardzo zadowolona z belary, i jeszcze poprawiła mi się dzięki niej cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też najlepsza metodą sa tabletki antykoncepcyjne. Sama przyjmuje teraz tabletki Belara. Mam bardzo dobre zdanie o takiej metodzie antykoncepcji, zwłaszcza ze czuje sie po niej dobrze, nie mam zadnych skutków ubocznych. Porozmawiajcie o nich z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz przepisał mi tabletki Belara,mam nadzieje ze własnie tym razem uda mi się wybrać lepsze tabletki, bo po ostatnich nie czułam sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie teraz zaczynam przyjmować tabletki Belara. To moja pierwsza antykoncepcja. Lekarz polecił mi te tabletki. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimka
no właśnie najważniejsze jest to, żebyś dobrze się czuła na antykoncepcji którą przyjmujesz, tak jak ja na belarze, dobrze dobrana antykoncepcja nie wpływa negatywnie na nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Libido przy tych pigułkach jest wysokie i wcale nie przytyłam a tego się trochę obawiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimka
ale to zależy pewnie od tego jak dobrze została dobrana antykoncepcja, ja biorę od kilku miesięcy tabletki Belara i na libido nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz sam powinien nam podpowiedzieć jaka metoda bedzie najlepsza. I jesli mam byc szczera to powiem ze w moim przypadku tylko ok sa tabletki. Belara sprawdza sie zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja zawsze obawiałam się, że przy tabletkach mogę przytyć, ale nic takiego się nie dzieje, a łykam już ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretkaa
ja stosuję belarę już kilka miesięcy i nie zauważyłam abym przytyła :) libido również się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyła brać pierwsze opakowanie belary i jestem niezadowolona ponieważ cera się nie poprawiła wręcz odwrotnie, bolesność piersi oraz bolesność miesiączki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj troche, organizm musi się przyzwyczaić. U mnie drobne skutki uboczne ojawiały sie przez ok 3 miesięcy. Tak może być i lekarz też tak twierdził. Potem wszystko ustąpiło i jest tak do dziasiaj. Grunt to sie nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda pierwsze dwa opakowania przyzwyczajają organizm do pigułek, dopiero po trzecimpakowaniu organizm się przyzwyczaja. przeczekaj te2 pierwsze opakowania i nie poddawaj się to super tabletki, szkoda by było rezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rezygnuj na razie, przeczekaj bo jak koleżanka twierdzi szkoda by było. Ja jak sobie przypomnę swoje skutki uboczne po innych to gesiej skórki dostaje. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelkaa
Czasami trzeba brać tabletki przez 3 miesiące, w takim czasie organizm przystosowuje się do nowej sytuacji, ja teraz biorę Belarę i przez pierwsze 3 miesiące miałam jakieś nieplanowane plamienia, a potem wszystko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Belara biorę od roku i jestem zadowolona, na początku rzeczywiście pojawiały się u mnie plamienia, ale nie trwało to długo, już nie pamiętam dokładnie ile. Także polecam. Cena też nie jest jakaś szokująca. Ja swoje od początku kupuje w melissa.pl oczywiście odbiór osobisty bo to na receptę :). https://www.apteka-melissa.pl/produkt/belara-0-03mg-2mg-21-tabl,9022.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby antykoncepcja była dobrze dobrana, skoro dobrze czujesz się na tabletkach belara to po co zmieniać, zaburzysz jedynie funkcjonowanie organizmu i po co ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, jak dobrze dobierzesz pigułki to w zasadzie nawet nie odczujesz, że je bierzesz :) Ja tak mam odkąd biorę belarę, nie zamierzam zmieniać na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
dokładnie masz rację, antykoncepcja musi być dobrze dobrana wtedy nie odczuwamy, że z niej korzystamy. Ja też biorę tabletki Belara i jestem zadowolona bo nic negatywnego się mi przy nich nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenię sobie belarę za to że nie obniża ona libido, nie powoduje spadków nastroju, i wzrostu masy ciała i działa pozytywnie na skórę i włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłam swoją antykoncepcję na tabletki Belara. Cieszy mnie to bardzo bo teraz przynajmniej bez problemu moge cieszyć sie piękną i gładką cera. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie jestem zadowolona z tych tabletek. Wszystko było ok dopóki ich nie odstawiłam:/ włosy wypadają mi w ilościach przerażających, niedługo wyłysieję jak tak dalej pójdzie :( do tego już 1,5 miesiąca nie dostałam okresu po odstawieniu, oczywiście robiłam testy ciążowe-oba negatywne. Wypadanie włosów, stany depresyjne, totalne zmęczenie. Jeśli do końca miesiąca nic się nie zmieni pójdę do lekarza, bo już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale belara właśnie dobrze wpływa na stan cery i włosów, to nie wiem co tam jest u Ciebie, może to inna przyczyna. Te tabletki są znane i bardzo popularne w Niemczech od kilkunastu lat, więc są sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
to oznacza, że na Ciebie tabletki dobrze działały bo dopiero po ich odstawieniu wszystko zaczęło się sypać, ja też biorę te tabletki i jestem bardzo zadowolona z efektów ich działania, pomogły mi zniwelować wiele problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0
Witam, mogę odsprzedać której z Pań tabletki Belara za niższą cenę. Kontakt na maila: monik100.0@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
jak ktoś już przyjmował belarę to może je kupić, ale jak ktoś nie brał nigdy tabletek to najpierw powinien iść do lekarza na jakieś wstępne badania, bo nie powinno się na własną rękę przyjmować jakiekolwiek antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę , oczywiście przepisane przez lekarza. Prawie rok już przyjmuje i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak ze kazda sama musi wybrać dla siebie odpowiednia metodę jesli chodzi własnie o antykoncepcję. Ja szczerze mówiąc polecam jednak tabletki. Sama po nich czuje sie najlepiej. A teraz tez rozważam opcje zmiany na Belara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
Ja w sumie kilka plusów mogę wymieć bo libido jest wysokie Poza tym rzeczywiście nie tyje się po nich, cera tez ładniejsza, huśtawek nastroju nie mam Minusów na dzień dzisiejszy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×