Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość Belara

Sprzedam 1 opakowanie tabletek Belara kupione we wrześniu 2019 r. 20 zł+ koszt wysyłki, płatność za pobraniem. Mail: karolcia_ol@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin

ODRADZAM... Jest to moja opinia oraz mojej przyjaciółki, która również stosowała.

Dawno nie brałam takiej trucizny..

3 lata temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ( Vibin- i było wszystko ok) tak o bo taki kaprys.

W tym roku postanowiłam ponownie zacząć stosować tabletki..

Udałam się do p. ginekolog, która przepisała mi Belare ( hajs musi się zgadzać za polecania NOWOŚCI) mimo iż wspominałam że poprzednio stosowany Vibin dobrze się sprawdzał..

Wykupiłam 2 op. - 50-60zł za dwa. Przeczytałam ulotkę, żeby nie było, że teraz napisze opinie a pomyślicie ze pewnie nie czytałam..

Zaczęłam stosować przy pierwszym dniu miesiaczki i bum.. biegunka..

Pomyślałam że może czymś się zatrułam więc stosowałam dalej.. ale jednak nie..

Plamienie + okres trwały 14 dni.. biegunka 19 dni( brzmi pewnie normalnie, ale wyobraźcie sobie że biegniecie do wc nawet po herbacie[nie mówiąc już co było jak coś zjadłam] i sikacie tyłkiem minimum 5 razy dziennie) ..

Okropny ból piersi, rozdrażnienie, ból głowy..

Po nagłym odstawieniu oczywiście po 2 dniach przyszedł znów okres, ale biegunka jakby odeszła w zapomnienie..

 

Przyjaciółka miała podobnie lecz bez objawów typu biegunka. 

Mówiła o wahaniach nastroju, że sama ze sobą nie wytrzymywała. Raz się śmiała a za chwile płacz.. o seksie zapomnij.. libido na poziomie -1

Tak samo ból piersi nie do wytrzymania.. jakbyście nie ściągnęły pokarmu przez kilka dni przy wzmożonej laktacji..

Pulsowanie żył.. często w pracy czułyśmy że aż swędzą żyły( jakkolwiek to nie brzmi)..

 

Jedyne co można z tymi tabletkami zrobić to..wywalić do śmietnika.

UWAŻAJCIE ! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belara

Zostały mi dwa opakowania tabletek Belara (cena 35 zł za op.) data ważności do 2021 roku. iza1123@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałam zmienić tabletki na inne, ale zostało mi pięć opakowań tabletek Belara z datą ważności 11.2022. Odsprzedam 25 złotych za opakowanie. mastervia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×