Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Ja jestem przy czwartym opakowniu, tycia nie zauwazylam - ogolnie dbam o siebie, chodze na silownie, zadnej roznicy :) poprawila mi sie cera, bo wczesniej szczegolnie przed miesiaczka mialam sporo wypryskow, piersi pelniejsze - czasem pobola ale niczym sie to nie rozni od tego bolu ktory pojawia sie normalnie przed miesiaczka u wiekszosci kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllinka9
Dobry wybór, własnie czytałam o tym tabletkach. DObrze że my kobiety możemy wybierać miedzy róznymi metodami i tez sugerować swojemu lekarzowi jakie mogłbysmy przyjmować tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 43 lata. Przez kilka lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Najpierw Cilest, później Yasmin, a na koniec Yasminelle. Zrobiłam sobie ponad roczną przerwę, ale mimo stosowania prezerwatyw obawiałam się ciąży ( mam dwoje dzieci) i dzisiaj lekarz zapisał mi Belarę. Jestem ciekawa jak organizm zareaguje. Po poprzednich tabletkach raczej nie miałam problemów, ale z libido bywało różnie. Lekarz powiedział mi, że Belara będzie odpowiednia. Wcześniej zrobiłam wszystkie badania. Dam znać jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn nie do końca możemy decydować, bo ostateczna decyzja należy do lekarza i nie przepisze czegoś nieodpowiedniego :) z moich obserwacji wnioskuję, że większość dziewczyn na nie nie narzeka i trafiają w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy takie tabletki mozna zacząc przyjmowac jako te pierwsze, kiedy zaczynamy w ogóle brać tabletki antykoncepcyjne? Mój lekarz mi je poleca i mówi ze narazie mam brać przez 2 mc i potem przyjsc, bo to taki czas po którym mozna stwierdzić czy tabletki są dobrze dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej 3 miesiące trwa ten okres kiedy się organizm przyzwyczaja, a nie wydaje mi się żeby była jakaś różnica czy przyjmujesz je jako pierwsze czy piąte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wzięłam te tabletki dopiero 2 dzień,a już muszę je odstawić. Mam żylaki i nie mozna ich brac przy zakrzepicy. Wïeczorem miałam atak duszącego kaszlu. Mozna doprowadzić do zatoru tętnicy płucnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy przeraża mnie ludzka głupota, każde tabletki hormonalne mogą dać taki skutek jeśli się na to choruje i wcześniej nie zrobi odpowiednich badań żeby to sprawdzić, a nie że akurat te.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
przecież nie bez powodu ginekolog powinien przeprowadzićz Nami wywiad aby wykluczyć ewentulane skutki uboczne brania antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, poza tym przeciwwskazania do przyjmowania leku czyta się PRZED jego zażyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
a nie po, jeśli o mnie chodzi to Belara się sprawdza, nie tyję, poprawiła mi się cera i nie narzekam na libido więc wszystko w normie, według mnie warto po prostu poprosić lekarza o przeprowadzenie dokładnej rozmowy zanim zdecyduje sie nam przepisać konkretne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy po jakimś czasie można liczyć na poprawę włosów? no bo że cery to wiem, tak działa antykoncepcja hormonalna, ale włosy? Bo i tak mi wypadały zanim zaczęłam brać to zastanawiam się jak to będzie wyglądać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ale to przy belarze zauważyłaś, że włosy ci bardziej wypadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy napisałam przecież, że przed braniem już mi wypadały no i się zastanawiam czy tabletki jakoś mogą pozytywnie/negatywnie wpłynąć na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
akurat na wypadanie włosów to pigułki w żaden sposób nie wpłyną, możesz liczyć na inne pozytywne reakcje tj. poprawa cery, zmniejszenie bóli menstruacyjnych, skrócenie długości okresu, ja u siebie przy Belarze zauważyłam takie plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypadkiem właśnie też i włosy nie mają się poprawiać? nie mówie że więcej będzie wypadać, ale gdzieś mi chyba mignęło że mają na to wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrońca
belara niby ma negatywny wpływ na włosy??? przecież dziewczyny niektóre własnie po to ja biorą żeby poprawić sobie wyglad cery i włosów. Mi bardzo te tabletki pasują pod każdym wzgledem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątek o belarze, więc tak - biorę je :) yyy gdzie ktoś powiedział że wypływa negatywnie? zapytałam tylko czy można liczyć na pozytywny wpływ, tak mi się wydaje że docelowo może polepszyć trochę kondycję, ogólnie więcej o nie dbam ale w sumie ostatnio zauważyłam że mniej mi ich wypada także nie wiem co się do tego przyczyniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
w sumie czy to wpływ belary czy nie najważniejsze, że włosy się poprawiły, bo każda kobieta marzy o bujnej czuprynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy mniej wypadaja, ale ja i cerę mam ładniejsza, zdecydowanie ładniejsza. Jak dla mnie to same korzysci z brania tych tabletek. Trzeba się cieszyć, że takie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
no tak w sumie przyjmując tabletki anty można zauważyć wiele pozytywów i poprawę zdrowia, bo pigułkami można i torbiele na jajnikach leczyć więc często jest to jedyny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to się monitorować na bieżąco, robić badania krwi :) leki to nie cukierki, są plusy ale mogą być i minusy, chociaż to fakt że wiele osób bardzo się skupia tylko na działaniu antykoncepcyjnym a nie bierze pod uwagę że można się nimi podkurować też w wielu innych kwestiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
to prawda trzeba się kontrolować, ale nie każda kobieta o tym pamięta. ja biorę pigułki belarę i nie mam problemów, ale też pamiętam regularnych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik90
Ja cały czas biorę Belare odkąd na nogach mi sie pojawiły takie brzydkie pajaczki. Cały czas jestem pod kontrola lekarza, mam dobre wyniki i dobrze się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
to na pewno osoby obciążone genetycznie pewnymi schorzeniami powinny tym bardziej przeprowadzić wszelkie badania. ja na szczęście nie jestem obciążaona więc mogę brać pigułki. poza tym jestem pod stała kontrolą lekarza więc trzymam ręke na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można dobrać odpowiednie tabletki, takie które nie bedą kobiety krzywdziły. Ja biore tabletki Belara bo moja mama kiedyś miała żylaki. To był główny pretekst żeby mi je właśnie przepisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam Belera 2 opakowania musialam je zmienić miesiac temu na kontracept cena belery za opakowanie 30 zl tel.788-145-324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
dostałaś belarę żeby walczyć z żylakami? to ciwkawe, mnie belara pomaga nainne problemy. ale akurat z żylakami nie mam problemów więc nie muszę się z nich leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofii
hej dziewczyny jeśli możecie,napiszcie proszę jakie badania wykonać przed zastosowaniem antykoncepcji? Mój ginekolog zbadał mnie tylko ginekologicznie i tyle,zrobię je na własną rękę - tylko poradźcie,jakie dokładnie to badania.Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania hormonalne, czynniki krzepliwości, czynnik antyfosfolipidowy, sporo tego, ja robiłam wiele lat temu, ale lekarz powinien dać pełną listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×