Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość gość88
Belarę polecił mi lekarz jako te o małej ilości hormonów, nie wywołujących skutków ubocznych, bezpecznych. Tere fere kuku. Po 5 opakowaniach wylądowałam u kardiologa. Podejrzewano początki lub niedawno przebytą niewielką zatorowość płucną. Podwyższone wskaźniki krzepnięcia, coraz gorszy stan z kazdym dniem... Nie byłam w stanie funkcjonować. Na początku wyglądało to jak przemęczenie, nerwica, wypadającą zastawka mitralna. Następnie objawy nasilały się, czułam się jak stara baba nad grobem, podobno nawet to, co wyglądało na powstanie żylaka, było zatorem... Na szczęście po odstawieniu jest już lepiej, jednak bardzo żałuję że spróbowałam tych tabletek. Nie były tego warte. Jak się okazało po odstawieniu poza poprawą stanu zdrowia również w wyniku leczenia, nagle przestałam być wiecznie zmęczona, rozdrażniona, przestały nękać mnie złe myśli,wzrosło libido. Nie bierzcie tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej biorę tabletki Belara dopiero drugi dzien i strasznie brzuch mnie boli. Zawsze mnie bolał podczas okresu, ale teraz ból jest prawie nie do wytrzymania, do tego wczoraj modliło mnie. Czy to możliwe, zeby po dwóch dniach stosowania pigułek coś takiego sie działo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Wam. Ja zaczelam brac niedawno i ta są moje pierwsze tabletki. Pierwsze opakowanie skonczylam bez zadnych skutkow ubocznych ale przy drugim zaczely sie schody, pobolewa mnie zolodek i nie wiem czy mam odstawic czy poczekac az zaczne 3 opakowanie i wtedy zobacze co i jak. Ogolnie czuj sie super, oprocz tego zolodka. Mam tez problem bo mieszkam za granica i tych akurat tabletek nie ma tutaj wiec watpie by lekarz cos mi powiedzial. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m123
Witam, mam do odstąpienia tabletki Belara. Jedno opakowanie. Data ważności 09.2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeedyGirl
Brałam całe kolejne opakowanie, taki miesiąc bez krwawienia ;) Robiłam tak 2-3 razy, za kazdym razem było ok, bez plamień jednak przez 2 dni kiedy mialam dostac okres( jesli bym nie robila przerwy) pobolewał mnie brzuch. Czyli mialam okres bez krwawienia :D Co do wypowiedzi innych o skutkach ubocznych, bólach itp no niestety kazdy jest inny, jednym tabletki podpasują a innym nie, trzeba próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełam przyjmować taka nowośc na naszym rynku, ale w Niemczech jest od 15 lat - Belara. Tak naprawde co tez czytałam wczesniej, są pierwszym dostępnym na rynku środkiem hormonalnym, który zawiera pochodną naturalnego progesteronu, dzięki czemu jest w największym stopniu zbliżony do naturalnie występującego hormonu w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku środków. Moja ginekolog mi je poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się przelicza finansowo jesli chodzi o tabletki a jak o wkładkę hormonalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli nie tabletki. Mam problemy z zylakami i juz na starcie wiem ze tabletki odpadają. To co zamiast nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę i właściwie to żadnych ubocznych skutków nie odczuwam. Zauważyłam , że cera zrobiła się ładniejsza i kolejnym plusem jest to, że nic nie przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze kazda z nas własnei wybiera idealną dla siebie metode. I tutaj warto na pewno sie nad nimi zastanowic. Albo co oczywiste trzeba poradzić sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o mnie to teraz kiedy zaczeły sie u mnie pojawiać problemy z żylakami też muszę zmienić tabletki na wkladkę hormonalną. Wydaje mi sie ze to bardzo dobry pomysł i idealna metoda jesli chodzi o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki juz kilka miesięcy i są dla mnie najlepsze, po nich nie tyję wcale a wcale , samopoczucie mam dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do odstąpienia tabletki Belara. Jedno opakowanie. Data ważności 09.2018. majka_r@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę długo te tabletki i są dla mnie ok, nie tyje po nich, nie spada mi libido, cera ładna, same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nath
Żadnej ginekolog nie zleca badań hormonalnych przed zastosowaniem hormonalnej antykoncepcji u zdrowej kobiety, u której w badaniu czy w wywiadzie nie stwierdzi nieprawidłowości. To są bardzo drogie badania i wykonuje się je tylko w ww. przypadkach, np. w podejrzeniu PCO (właśnie z tego powodu biorę tabl. Belara). iJak na razie jest OK, poprawiło mi się libido po porzednich tabletach, po których "łapałam" bardzo dużo infekcji i nabawiłam się suchości pochwy. Jedyne, co mnie zastanawia to to, że odczuwam duży apetyt na słodycze i w zasadzie mogłabym zjeść wszystko wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczko
ja biorę tabletki belara i jestem naprawdę bardzoz adowolona z efektó ich działania, tabletki mi służą, poprawił mi się przy nich cera, okres nie jest już taki bolesny no i nie zauważam żadnych skutków ubocznych więc cyba nieźle sobie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tabletkach Beliara ale uważam, że tabletki Innosa są efektywniejsze. Ale jeśli nie masz tyle pieniędzy możesz skorzystać z tańszego zamiennika "Adanosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123julka
Jak mnie męczyło PMS , miałam wahania nastroju i bolesne miesiączki to dostałam od lekarza wypisane Vixpo. Teraz mam spokój i żałuję że wcześniej nie zgłosiłam tego lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreholka
dobrze dobrana antykoncepcja nie powinna wywoływać żadnych skutków ubocznych to po pierwsze. Ja osobiście używam tabletek belara i czuję się na nich bardzo dobrze, nic mi nie dolega, nie odczuwam niczego negatywnego, a bardzo mi pomogły zwalczyć trądzik i bolesne miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore te tabletki kilka miesięcy, lekarz przepisał mi je ponieważ byłam bardzo szczupła i po nich rzeczywiście jestem bardziej kobieca. przytylam okolo 3 kg ale tylko w biodrach i piersi o rozmiar. Libido tak sobie, troszke spadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeladka
ja z kolei belarę brałam na poprawę cery i wyregulowanie bolesnego okresu, obie przypałości udało się wyeliminować, więc jestem zadowolona, poza tym ciesze się, że mogę uprawiać sex bez obaw o ciaże to, też mi się bardzo podoba bo daje ogromny komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja biorę te tabletki od 2 miesięcy i jest naprawdę spoko w porównaniu do tabletek jaz i jasmin które brałam wcześniej i straszne migreny miałam po nich. Miesiączka od razu w drugiej dobie po wzięciu ostatniej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belliska
ja też jestem bardzo zadowolona z tabletek belara, są naprawdę bardzo skuteczne, bo zniknął mi po nich trądzik oraz wyregulował okres, jest to duża poprawa w stosunku do tego co jeszcze miało miejsce kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakafka
Biorę i dla mnie są super dobrane, po nich nie tyję co dla mnie było bardzo ważne, cera ładna, humorów nie miewam, libido wysokie, czyli wszystko jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
ja też biorę belarę i jestem z niej naprawdę zadowolona, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, cera mi się poprawiła, waga i libido w normie, więc nie kombinuję nawet ze zmianą tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to tabletki od razu trafione w 10, super się czuję przy nich, libido oczywiście nie spadło ani trochę, nic a nic nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest to zeby było skutecznie i bezpiecznie no i bez zadnych przykrych dla mnie efektów jak tycie czy problemy z cerą. Dlatego sama własnei wybrałam tabletki Belara i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
najważniejsze, że praktycznie odrazu trafiłaś w idealnie, ja na belarze, też czuję się bardzo dobrze, dlatego póki co nie mam zamiaru rezygnować z tej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tym wyborem sa to tabletki. Od 2 lat jest to własnie Belara. I uwazam ze długo jeszcze przy nich pozostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakirraa
No tak u mnie belara sprawdziła się jeśłi chodzi o pozbycie się trądziku, teraz mam super cerę dzięki właśnie tabletkom belara, bo zawsze z tym walczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×