Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głosuj na najlepszy suplement na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Zapraszam do wybrania najlepszego suplementu na odchudzanie. Głosować może każdy na stronie http://rtno.pl, wyniki widoczne od razu po głosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie zagłosuję, w końcu można zobaczyć co o suplementach myślą osoby, które je rzeczywiście stosowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy za głosowanie są jakieś nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nagrodach pomyślimy, jakie nagrody byłyby zadowalające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś zestaw suplementów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zielona kawa jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy inaczej suplementy nic nie dadzą jeśli nie doda się do nich odpowiedniej diety i aktywności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona herbata sypana mi hamuje trochę łaknienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o tych ziołach tybetańskich, które reklamują teraz w telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosuję na regularny ******** świeżym powietrzu i odrzucenie słodyczy:) oszczędność kasy i gwarancja sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu słowo t/r/e/n/i/n/g ocenzurowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryssiaa
trening na świeżym powietrzy może jest i dobry, ale u mnie im więcej treningu, tym większa ochota na jedzenie i nie chudnę, może nie przybieram na masie, ale waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizm jest tak skonstruowany, że przez pierwsze 45 min wysiłku, buduje się tkanka mięśniowa, dopiero po 45 min, jak ciało jest już rozgrzane zaczyna się spalać tłuszczyk. ja jak zaczynałam biegać to naprawdę biegałam po 15, 20 min. a po dwóch miesiącach regularnego treningu biegam od 1,5 do 2 h dziennie trzy razy w tyg. do tego nie jem słodyczy i przez pół roku schudłam już 11 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana kinga
tak tylko problem w tym, że po pierwsze nie każdy ma 2 godziny czasu żeby biegać, jak się ma dwójkę dzieci w domu i pracę, a po drugie w lato fajnie się biega, gdy jest dobra pogoda, w zimę gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety nic się samo nie zrobi, a co do głosowania to ja polecam jagody acai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.36 hmm... nie wiem jak to będzie wyglądać jak będę miała dwójkę dzieci, ale jak na razie mam jedno. i biegam w sobotę i niedzielę kiedy mąż zostaje w domu z dzieckiem i jeden dzień w tyg., który jest różny, bo wykorzystuję czas kiedy któraś z babć do nas przychodzi. nie odczuwam aby to była strata czasu. wręcz przeciwnie, to jest porządny zastrzyk energii i fantastyczny odstresowywacz. i nawet wydaje mi sie że teraz bardziej nad wszystkim panuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmine123
A ja chiała bym zagłosować i polecić tabletki Foreverslim.Dla mnie super polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niby na tym śmiesznym rankingu nie można zagłosować na wszystkie tabletki które są dostępne w kraju.Jakaś lipa ten ranking tylko dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie znajduje się formularz kontaktowy, proszę napisać do nas wiadomośc jeśli nie ma tam tabletek, na które ktoś chce zagłosować, dodamy je do ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo teraz tych suplementów na bazie naturalnych składników, o ile producenci w składzie piszą prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli coś jest dopuszczone do sprzedaży to raczej muszą pisać prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie numer jeden to suplement na bazie acai, ogólnie stosowała to najpierw moja kumpela, później siostra, a na końcu ja, na wszystkie podziałało równie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie nr jeden do dieta mż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na tasiemca można zagłosować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagłosuj na swojego tasiemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle na suplementy zagłosowało już prawie 600 osób, daje to już ciekawy obraz tego jakie suplementy są naprawdę skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRenata
Szkoda, tylko że ten niby ranking jest portalem reklamowym dla kilku specyfików. Ja np chciałam zagłosować na IQgreen, który uważam, za dobry i skuteczny środek, ale tego tam nie ma, bo są środki tylko z określonej grupy. Ba nawet nie ma opcji INNY, gdybym chciała taka odpowiedź wskazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wyszków
Bzdura, brak możliwości dopisania swojego środka do rankingu, głosujesz tylko na to co jest przedmiotem reklamy portalu. Wystarczy zobaczyć "pierwszą" trójkę i głowne art reklamowe. Do wniosków dojdziecie sami. Dodatkowo, jak się patrzy na fora, to popularnym środkiem jest np Foreverslim. W tym niby rankingu nie ma o nim słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na inne suplementy można głosować - wystarczy wysłać do nas maile na podstronie kontakt, w rankingu opisaliśmy te, które zebrały do tej pory najwięcej głosów. a państwu reklamującym forever coś dziękujemy za antyreklamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×