Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

glupie dupy najpierw mnie odtracaly

Polecane posty

Gość gość

a teraz gdy przez nie stalem,sie zimnym, bez uczuciowym czlowiekiem to zastanawiaja sie dlaczego taki jestem, dlaczego tak traktuje ludzi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz sie czy sie zalisz debilu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwale i zale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to znalazłeś winnego czyli te "głupie d**y" i pewnie od razu jest ci lepiej :D Przecież one na pewno odtrącały cię dla zabawy... a nie przyszło ci do głowy, że jesteś beznadziejny i dlatego cię nie chciały? Lepiej zwalić winę na kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa gorsi ode mnie i jakos maja dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wyczuwaja ze jestes dziwny. kiedys podrywal mnie jakis facet ale nie bylam chetna, wiec powiedzial mi "s********j d****o!". Przeciez nie stal sie wulgarny nagle podczas rozmowy ze mna, zawsze taki byl, tylko to ukrywal. Z toba jest tak samo, pewnie jestes niby-mily a teraz piszesz o glupich d****h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież one na pewno odtrącały cię dla zabawy... a nie przyszło ci do głowy, że jesteś beznadziejny i dlatego cię nie chciały?" Konia z rzędem temu, kto mi wskaże logiczny sens w tych dwóch zdaniach . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madra jestes bo nie masz problemow w relacjach d-m, zawsze masz sporo adoratorow i sobie przebierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba przebierac zeby odsiac wulgarnych i aspolecznych. to latwe bo szybko odkrywaja prawdziwa osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewczyny wyczuwaja ze jestes dziwny. kiedys podrywal mnie jakis facet ale nie bylam chetna, wiec powiedzial mi "s********j d****o!". Przeciez nie stal sie wulgarny nagle podczas rozmowy ze mna, zawsze taki byl, tylko to ukrywal. Z toba jest tak samo, pewnie jestes niby-mily a teraz piszesz o glupich d****h" Hehe:D Coś w tym jest . . . Ale w przypadku autora, jest inaczej. Skoro tytułowe "dupy" miały go w dupie na początku, powinny go mieć w dupie na całego, a nie mieć teraz pretensje, że jest taki, a nie inny . . . Może jeszcze robią sobie nadzieję, że będą podziwiane. Hehe:D A bycie "zimnym i bezuczuciowym", to nie bycie wulgarnym. Do takiej "inności" każdy ma prawo . . Ot właśnie, ta "wasza" logika się kłania . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisanie o glupich dupach jest wulgarne, o to mi chodzilo. pewnie nie mowil tak tym dziewczynom w twarz ale wyczuwaly, ze taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trzeba przebierac zeby odsiac wulgarnych i aspolecznych. to latwe bo szybko odkrywaja prawdziwa osobowosc" A tyle się teraz mówi, że tacy mają największe branie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim srodowisku to nie jest jezyk potoczny, ale sa rozne grupy spoleczne itp wazne zeby szukac i znalezc kogos w swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwny jesteś -ani słowa o okolicznościach ,skąd, co i jak,kto ,komu...itp itd...tak pieprzysz trzy po trzy...co to ja wróżka jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mam myslec? piekne, cudowne i inteligentne dziewczeta mnie odtracaly a teraz z wiekiem zastanawiaja sie dlaczego jestem bez uczuc i kazdzgo juz trzymam na dystans i nikomu niepozwalam sie do siebie zblizyc tak to powinno byc napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne, cudowne i inteligentne dziewczeta mnie odtracaly a teraz z wiekiem zastanawiaja sie dlaczego jestem bez uczuc i kazdzgo juz trzymam na dystans i nikomu niepozwalam sie do siebie zblizyc xxx a wiec ty wychodzisz z zalozenia, ze te ktore cie kiedys tam odrzucily nadal o tobie mysla i sie zastanawiaja nad twoim zachowaniem i brakiem uczuc , tak ? :D no dobre :D raczej normalna, inteligentna kobieta nie mysli o debilu ktory jej sie kiedys napatoczyl i ktorego uzanala za idiote i zapewniam cie, ze nie mysli o nim. ma go po rpstu w 4 literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle to napisalem, tamte mnie odtracaly a teraz inne ktore poznaje zastanawiaja sie dlaczego taki jestem, o to chodzi i nie bardzo chce mi sie im to tlumaczyc ani nie chce mi sie mi kolejny raz ufac itp tylko po to by znowu poczuc odrzucenie z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raczej normalna, inteligentna kobieta nie mysli o debilu ktory jej sie kiedys napatoczyl i ktorego uzanala za idiote i zapewniam cie, ze nie mysli o nim." x Chyba, że na facebooku okaże się, że ma się lepiej niż facet z którym jest obecnie. Wtedy to będzie płacz i zgrzytanie zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci sie nie chce tlumaczyc ani nie chce sie tobie jeszcze raz komus ufac to czego chcesz ? one sie nie zastanwiaja nad twoja przeszloscia. Zepewniam cie, ze nie. po prostu robisz warzenie zimnego, bezuczuciowego doopka i zadna kobieta o zdrowych zmyslach nie bedzie sie zastanwiac dlaczego jestes taki jaki jestes. przestan wyzywac te kobiety, ktore cie nie chcialy od glupich dup bo po prostu cie nie chcialy i mialy zupelne prawo do tego. zaakceptuj to i otworz sie na inne kobiety. jesli jestes mily i dobry to badz dalej taki ale nie oczekuj, ze kazda laska za toba poleci. albo sobie calkiem odpusc z kobietami i juz. zadna kobieta nie potrzebuje takiego faceta, ktory o innych mowi glupie dupy..no sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesli jestes mily i dobry to badz dalej taki ale nie oczekuj, ze kazda laska za toba poleci." x A jak jesteś uczciwy to nie zamykaj mieszkania gdy z niego wychodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zadna kobieta nie potrzebuje takiego faceta, ktory o innych mowi glupie d**y..no sorry." x Z innych powodów potrzebujecie. Przestań wprowadzać go w błąd. To jak o kimś tam mówi kogo i tak nie znasz i nie spotkasz nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co wiemy o autorze to ze byl odrzucany przez kobiety, ze jest zimny i bezuczuciowy oraz wyzywa te ktore go nie chcialy, nic ciekawego ale pewnie w realu jest uroczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale pewnie w realu jest uroczy" x Jakbyś po dupie mocno dostałą to też pewnie byłabyś urocza i do rany przyłóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darker, psychiatra sie klania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w rodzinie. Powiem więcej; byłem hospitalizowany przez 6 miesięcy po dwóch próbach samobójczych. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat "dostania po d***e" przez autora nic nie wiemy, wiemy tylko ze kobiety na niego nie lecą, wielka tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, że go odtrącały a my wiemy jakie to pełne empatii być potraficie w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, mnie zadna nie odtracila ;) za to paru mezczyzn dalo mi kosza ale sie nie przejelam choc nie bylo to miłe. i nie uwazam ze byli glupimi d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"byłem hospitalizowany przez 6 miesięcy po dwóch próbach samobójczych." Tak właśnie kończą ludzie nie wierzący w Boga . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×