Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

glupie dupy najpierw mnie odtracaly

Polecane posty

Gość gość
paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka "prawdziwa", jeśli oświadcza, o tej "prawdziwej przyjaźni", po kilku miesiącach... Że zapłacił usłyszał, "zostanmy psyjacółmi", gdyby nie zapłacił, usłyszałby "spierdalaj na drzewo" . . . Ta "przyjaźń", jest tylko i wyłącznie pustym sloganem, formą kulturalnego spławienia... A jeśli sytuacja trwa kilka miesięcy, jest to wyjątkowa perfidia, bo interesantka od samego początku zdaje sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, a i tak naciąga delikwenta na kasę... Słusznie zostało powiedziane wiele razy, że wiele z was lubi być wynoszone na piedestał cudzym kosztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna zakladac ze ona od poczatku wie, ze go nie bedzie chciala, sytuacja sie rozwija powoli, a jak dochodzi do wniosku ze nic z tego to go splawia, dobrze ze w kulturalnej formie, gorzej jakby zaczela bluzgac ;) skoro to forma splawiania, i to dosc powszechna, to kazdy wie o co chodzi, ze nie ma tu zadnej przyjazni tylko delikatne "odwal sie juz", karty na stol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potwierdza, tylko obiektywnie prostytutki zdają się mieć uczciwsze podejście, bo cennik jest ustalony z góry (abstrahując, czego dotyczy)... A taki gościowi, który się stara, może nie zależeć tylko na seksie, tylko na tym, żeby komuś na nim zależało, poczuł się naprawdę kochany. etc. A to nie jest to samo, co niby "psyjazn" na odczepnego... Co innego, kiedy kobieta deklaruje się na początku znajomości. Wtedy pełen szacunek. Ale jeśli trwa to kilka miesięcy, wtedy tylko do kosza . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej, po prostu nie znalam formy "zostanmy przyjaciolmi" jako splawienie faceta. znalam tylko "jestes dla mnie za dobry" oraz "nie jestem gotowa na zwiazek". teraz sie zgadzam, jesli wiedziala od razu ze go nie chce, powinna powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darker dziś Mam w rodzinie. Powiem więcej; byłem hospitalizowany przez 6 miesięcy po dwóch próbach samobójczych. Coś jeszcze? x chwalisz sie czy sie zalisz? takiego po psychiatryku i probach samobojczych na pewno bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespełna20letni
12:18- Odrzucasz gościa tylko z powodu trudnej przeszłości i cierpienia,gratuluję,jesteś pusta jak wysuszone bagno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kobiety doprowadziły Darkera do takiej desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespełna20letni
Nic w tym dziwnego,potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pozniej w wieku 30+ nagle desperatki szukaja klienta na dziecko, i to z tych co mialych ich w wieku 20paru gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×